Praėjus kelioms dienoms, pirmadienį TV laidų vedėja pasidalijo trumpa žinute, kurioje dėkoja savo bičiuliams bei sekėjams.
„Ačiū visiems už palaikymą. Net negalėjau numanyt, kiek mylinčių žmonių turiu aplink. Tik dėkoju Dievui už jus visus. Kokia graži nauja diena! Ramybės ir džiaugsmo“, – trumpa žinute pasidalijo A. Stašaitytė-Masalskienė.
Delfi primena, kad pirmasis įrašas Astos socialiniuose tinkluose buvo įdėtas praėjusį penktadienį.
„Gana meluoti.
Gėjus (na, tarkime, biseksualus).
Daugybę metų vaidinome tobulą porą. Vis sakydavo: „Padėk man viename ar kitame susitikime, nes be tavęs į mane žiūri, kaip į pacaną.“
Vienas vaikų atsisako su tavimi bendrauti ir mane neramina, kokios yra to priežastys. Tikiuosi, tai tik psichologinis smurtas, kurį patyriau aš.
Bankrotas. Nejuokinkite, žinau, kur laikomas turtas. Ir man gėda prieš draugus, kuriems likai skolingas.
Turto dalybos. Esu tiesiog apiplėšta. Prašiau skyrybų trejus metus. Vis delsė, kad susitvarkytų bankrotą.
Gerbiama Egle, turite žinoti, su kuo gyvenate. Esate dar viena prestižinė AUKA. Ir dar prašau nenuodyti mano vaikų skiepais ir antibiotikais. Vis tik jie pasirinko gyventi pas mane.
Labai linkiu Giedriui susivokti, kas esi, kaip patarė Giržadas, Jasikevičius ir kiti.
Ačiū, kad kartais rūpiniesi vaikais, kurie jau, beje, suaugę ir viską supranta patys.
Sėkmės, Direktoriau.
Buvusi Žmona ir tavo Pimpa, kaip vadindavai 30 sekundžių orgazmo metu. Sudiev.
P. S. Ir spaudai, ir portalams“, – socialiniuose tinkluose rašė Asta Stašaitytė.
Susisiekus su G. Masalskiu, televizijos laidų vedėjas situacijos komentuoti nesutiko.
„Čia nėra ką komentuoti. Ir man labai gaila savo vaikų, bet yra, kaip yra. Žodžiu, be komentarų“, – trumpai Delfi sakė G. Masalskis.
Delfi primena, kad prieš bene ketverius metus su Giedriumi Masalskiu išsiskyrusi Asta Stašaitytė laidoje „Mamulės“ paatviravo, jog kentė įtampą namuose ir prireikė nemažai laiko, kol sutuoktiniai pasiryžo pasukti skirtingais keliais. Vis dėlto tada žinoma moteris atvirai papasakojo, jog puikiai sutaria su buvusiu vyru klausimais, kurie susiję su judviejų vaikais, tačiau patys nepalaiko jokių tarpusavio santykių.
A. Stašaitytė teigė, kad skyrybų metu su buvusiu vyru Giedriumi sudarė sutartį, kurioje aiškiai numatė, jog vaikai kelias savaites gyvens jos namuose, o kelias savaites – buvusio vyro namuose, nuspręsta, kaip bus švenčiamos šventės. Vis dėlto, anot pašnekovės, nė karto neteko vadovautis sutartimi.
„Gyvenimas pasirodė kur kas gražesnis negu ta žiauri sutartis. Pirmą kartą gyvenime buvau susituokusi ir pirmą kartą gyvenime skyriausi, norėjosi numatyti viską, kad tik būtų gerai vaikams ir mums netektų pyktis dėl to, kaip vyks šventės. Viską aprašėme, bet tos sutarties taip nė karto man neteko išsitraukti ir paskaityti, nes viskas klostėsi kur kas gražiau. Šį rugpjūtį atšventėme abiejų vaikų gimtadienius visi keturi, su Giedriaus mama ir teta, kaip tai darėme anksčiau“, – laidoje kalbėjo A. Stašaitytė.
Ji pasakojo, kad iki skyrybų teko aštuonerius metus kęsti dienas, kai su vyru nekalbėdavo, juodu sutardavo tik temomis, kurios buvo susijusios su vaikais.
„Mes tarpusavyje jau mažai bendraudami vis tik kiekvieną dieną kalbėdavome, kuris veža vaikus, kas gamina pietus ir kuris grįžta pirmas išleisti auklės. Visa tai aptarinėdavome, bet kitomis temomis jau nekalbėdavome. Vadinasi, santykiai – tuštuma, duobė, bet abiejų požiūris į tėvystę buvo vienodas“, – atvirai kalbėjo žinoma moteris.
Ji teigė, kad po skyrybų su vyru nesusirašinėja, nekalba telefonu temomis, kurios susijusios su tarpusavio santykiais.
„Neaptarinėjame, kaip kas gyvename, tik vienas kitą pasveikiname su gimtadieniais, bet tarp mūsų išvis nėra santykių, net ir draugiškų. Žinutės ir laiškai – tik apie vaikus“, – kalbėjo A. Stašaitytė.
Laidoje „Mamulės“ televizijos laidų vedėja atskleidė, jog pirmoji dėl skyrybų iniciatyvos ėmėsi ji pati.
„Giedrių pasikviečiau į restoraną pasakyti, jog nebegaliu pakelti šios psichologinės įtampos namie ir gyventi tik dėl vaikų. Mes namie tokių dalykų neaptarinėdavome, kad tik vaikai neišgirstų. Tarp mūsų nėra buvę pakelto tono, tik tyla ir tuštuma, o tai labai slegia, ypač jautrius žmones. Tikrai buvo labai sunku, bet vaikai nematė didelių nesutarimų, kivirčų ar barnių.
Pirmą kartą, kai pasikviečiau jį į restoraną paprašyti skyrybų, pasakė: „Ne, dar mėginame.“ Tuomet praėjo dar dveji metai, aš pakviečiau jį dar kartą į restoraną, pasakiau: „Tai košmaras, ne gyvenimas“, ir jis dar kartą pasakė „ne“. Tik iš trečio karto sutiko. O man atrodė siaubas, kad noriu skyrybų, turėsiu paduoti popierius į teismą, o jis gaus laišką. Norėjau tik gražaus susitarimo“, – laidoje atviravo žinoma moteris.
Evelina Anusauskaitė-Young atostogoms pasirinko itin romantišką kryptį: saulėti kadrai kelia pavydą (1)
Evelina Anusauskaitė -Young su vyru Adamu išvyko atostogų. Šįkart Kalifornijoje gyvenanti pora...
Zita Kelmickaitė išgabenta į ligoninę (5)
Zita Kelmickaitė sekmadienį buvo išgabenta į ligoninę. Skelbiama, jog garsi TV laidų vedėja...
Mirė muzikologas, profesorius Jonas Vytautas Bruveris
Mirė muzikologas, Nacionalinės premijos laureatas Jonas Vytautas Bruveris .
Indrė Stonkuvienė apie susitikimus su moterimis: mums nereikia vaidinti
Unikalių renginių tik moterims pradininkė, televizijos laidų vedėja bei reklamos agentūros „IS...
Apsinuoginti nevengianti Goda Petrauskienė – apie vyro požiūrį į atvirus kadrus: pas daugelį vis dar likęs sovietinis mąstymas (14)
Boksininko Evaldo Petrausko žmona Goda pasidalijo kadrais iš naujos profesionalios fotosesijos....
Top naujienos
Karo ekspertai: ryškėja pagrindinis Kinijos lyderio vizito į Maskvą tikslas
Pilietinio gynybos ir saugumo analizės centro „Locked N‘ Loaded“ ekspertai praėjusios...
Ekspertai siūlo eiti persiderėti būsto paskolos maržą: ar toks scenarijus įmanomas?
Europos centriniam bankui praėjusią savaitę dar kartą pakėlus bazinių palūkanų normą...
Libertas Klimka – apie laukiančius pavasario ir Velykų orus: tam įtakos turi ir siaubingas įvykis šalia mūsų
Anksčiau senoliai galėjo tiksliau nuspėti, koks bus oras per Velykas, koks bus pavasaris, vasara ar...
Po įžūlaus Putino pasirodymo – įtakingų pareigūnų žinutė: naujo rusų puolimo gali nebūti (1)
Arešto orderis nesustabdė Vladimiro Putino nuo kelionių. Iš okupuoto Krymo – į okupuotą...
Kremliaus žiniasklaida jau įvertino Benkunską (11)
Vilniaus meru išrinktas politikas, kuris yra pavadinęs Maskvos namus „šnipų tašku“, rašo...
Pensijų fonde netekusi apvalios sumos susirūpino: ar tikrai viskas žmonių labui
Pinigai prarasti, o bankai vis tiek pasiima turto valdymo mokestį, piktinasi skaitytoja Oksana. Ji...
Ko iš tiesų siekia į Maskvą atvykęs Xi Jinpingas?
Kinijos prezidentas Xi Jinpingas , kuris šią savaitę tris dienas lankysis Maskvoje, perduos...
Po išduoto arešto orderio Putinas Europoje sulaukė užtarėjo (15)
Serbijos prezidentas Aleksandaras Vučičius pareiškė, kad Tarptautinio baudžiamojo teismo (TBT)...
Dėl planuojamos naujos paslaugos greitosios medikai gūžčioja: tai turės vykdyti kitų ligonių sąskaita
Pacientų pavėžėjimas , planuojama, jau netrukus taps realybe, net kai skubi pagalba bus...
Karas Ukrainoje. Prieš Xi Jinpingo vizitą Maskvoje – aiški žinia iš Ukrainos analitikai: Rusijos vadovybė – neviltyje (1)
Pirmadienį , kovo 20 d., Europos Sąjungos šalių užsienio reikalų ministrai pasirašys Ukrainos...