Ant scenos atsiimdamas „Koncertinės grupės/atlikėjo“ apdovanojimą Vidas Bareikis dėkojo „gyvenimo meilei Indrei Stonkuvienei“. Na, o baigiantis renginiui paskelbtas Metų atlikėju, V. Bareikis padėkojo ir savo buvusiai žmonai Jurgai Šeduikytei, kuri taip pat pretendavo į šią statulėlę.

Moteris šventinį vakarą nustebino žaismingai prie elegantiškos juodos suknelės priderindama ausines. Tiesa, patikino renginio metu savo mėgstamos muzikos ar audio knygų neklausiusi. Dainininkė džiaugėsi renginyje sutikusi seniai matytus žmones ir papasakojo per karantiną atradusi naują veiklą.

„Pasiilgau žmonių, renginių ir visko, kas susiję su muzika. Manau, aš ne vienintelė. Yra ir geroj pusė – šis laikas visiems tapo puikia proga atrasti kažkokias naujas veiklas, talentus. Aš irgi džiaugiuosi pradėjusi naują veiklą – ėmiau vesti podkastą. Kitomis aplinkybėmis šią savo svajonę greičiausiai būčiau atidėliojus dar keleriems metams. Taigi, man tai – galimybių laikas, tačiau bendra būsena nekokia. Norisi, kad pajudėtų ledai“, – kalbėjo J. Šeduikytė.

Jurga Šeduikytė

Tuo tarpu I. Stonkuvienė, pasipuošusi tradiciniu kinų vestuviniu apdaru, tapo bene ryškiausia vakaro žvaigžde. Jai įvaizdį sukūręs dizaineris Juozas Statkevičius patikino, kad TV laidų vedėja atrodo tarsi nužengusi nuo prestižinių „Grammy“ apdovanojimų raudonojo kilimo.

„Aš jaučiuosi kaip šios šventės saulė. Noriu, kad tiek čia esantiems, tiek stebintiems per TV ekraną šiandien būtų šventė. Šiandien, manau, būsiu priminimas visiems ir visoms, kad reikia išdrįsti ir švęsti gyvenimą, – „Delfi“ komentavo žinoma moteris. - Ant mano galvos yra 5 kilogramų svorių 19-ojo amžiaus kūrinys, antikvaras. Tai tradicinis kinų vestuvinis apdaras. Už įvaizdį esu be galo dėkinga maestro Juozui Statkevičiui ir visai jo komandai“.

Juozas Statkevičius, Indrė Stonkuvienė

Beje, įdomu tai, kad kiek daugiau nei prieš metus, 2020-ųjų M.A.M.A apdovanojimuose Vidas ir Indrė pirmą kartą viešai prabilo apie savo jausmus, o po renginio vykusiose dūzgėse vaikščiojo romantiškai susikibę už rankų. Šiemet dūzgių nebuvo, tačiau, anot vieno renginio vedėjų, V. Bareikio, jau vien šis vakaras suteikia užtektinai emocijų.

„Manau, kad jaudulio dar bus. Ir tai yra natūralu, nes norisi kuo geriau atlikti savo darbą. Čia bus daug žmonių, norinčių atšvęsti šią dieną. Yra vienas geras budistinis patarimas: jeigu negali padėti, tai bent nekenk. Aš manau, kad vedėjams tai yra privaloma. Kad nebūtų kažkokių nesklandumų, konfliktų eskalavimo ir t.t. Dėl to ta atsakomybė yra didesnė.

Na, o dėl karantino, žinoma, sunki situacija. Manau, kad renginyje tai atsispindės. Mes stengsimės būti čia ir dabar. Vis tiktai tai buvo naminiai metai, kurie dabar įvažiavo į nežinią. Man šis vakaras svarbus tuo, kad tos nežinios bent šiek tiek mažiau. Bent jau žinosime, ką galime pavadinti šio vakaro karaliumi ir karaliene. Norisi kažką žinoti, nes dabar labai sunku, kai nieko išvis negali planuotis: nei atostogų, nei vaikų mokslų. Ta nežinia yra slegianti.

Aš labai dėkingas visai M.A.M.A organizacijai, kad jie visgi pasiryžo ir rado lėšų. Vis tiktai tai yra arena, o nei žiūrovų, nei parduotų bilietų nėra. Be to, renginys bus neeilinis. Kaip tokiomis sąlygomis, tai tikrai fantastiškas. Bus įgyvendinti tam tikri sprendimai, kurių dar niekada nematėme. Fantastiška, kad žmonės nestovi vietoje ir ambicingai eina į priekį.

Aš vis atsimenu tą laikotarpį, kai pasibaigė „Radiocentro“, „Bravo“ apdovanojimai ir buvo maždaug penkerių metų tarpas, kai nebūdavo jokių vertinimų. Buvau dar labai jaunas, bet jau žinojau, kad noriu tapti muzikantu. Tad buvo gaila, kad neliko jokios muzikinės šventės. Paskui atsirado M.A.M.A ir už tai aš esu labai dėkingas“, – „Delfi“ komentavo Vidas.


Vienais laukiamiausių M.A.M.A apdovanojimų ceremonijos svečių tapo neseniai tėvais tapę Karolina Meschino bei ne į vieną statulėlę pretendavęs OG Version.

„Man Dominykas neleido sakyti, kad jaudinuosi, bet negaliu to nuslėpti. Labai gera išeiti, pasipuošti, labai palaikau Dominyką. Apie tėvystės rūpesčius pakalbėsime kada kitą kartą, dabar laukiame, kad kuo greičiau renginys pasibaigtų ir važiuosime pas mažylę. Ji dabar su močiute“, – šypsojosi sužadėtinį į renginį atlydėjusi K. Meschino.

Dominykas Ježeris, Karolina Meschino

„Noriu padėkoti savo didžiausiai palaikytojai Karolinai ir dukrelei Izabelei, kuri šiuo metu yra prie TV ekrano“, – ant scenos atsiimdamas „Metų hip-hop atlikėjo/grupės“ apdovanojimą kalbėjo D. Ježerys.

Taip pat dainininkas užsiminė, kad praėję metai nebuvo lengvi – kai kurie tiltai liko, kai kurie griuvo, taip turėdamas omenyje, greičiausiai, savo nutrūkusius santykius su buvusiu draugu ir grupės nariu Remigijumi Daškevičiumi-Remiu, kuris karatu su grupe „Flying Saucer Gang“, pretendavo į tą patį apdovanojimą.

Remigijus Daškevičius-Remis ir Svajūnė Kačenauskaitė

Buvęs K. Meschino mylimasis, R. Daškevičius į renginį atvyko su provokuojantį įvaizdį pasirinkusia širdies drauge, šokėja Svajūne Kačenauskaite.

„Mes kaip realybės šou“, – sakė „Delfi“ kalbintas reperis.

Svajūnė, pasipuošusi perregimo audinio kelnėmis, prie foto sienelės saldžiai bučiavo savo mylimąjį.

„Kadangi esu go-go šokėja, aš pripratusi prie tokio įvaizdžio. Visada rengiuosi gana provokuojančiai. Ši apranga man net kiek per uždara. Aišku, visada galima pajuokauti, kad neužteko pinigų kelnėms“, – šmaikštavo „Delfi“ pašnekovė.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės