Netikėta žinia visuomenininkas pasidalijo grupėje „Mūsų Neringa“.

„Aš gi žinau, kad Nidoje gyvena labai geri žmonės. Paspirtukas šį rytą atsirado paliktas jau viršuje bažnyčios šventoriuje. Pilnai pakrautas.

Iš smėlėtų ratų suprantu, kad greičiausiai sutemus buvo stumiamas tuo miško keliuku nuo gimnazijos aukštyn iki bažnyčios.

Savininkas dėkoja ir tiems, kurie užmatė ir parašė žinutę, ir Nidos policijos pareigūnams už greitą reakciją ir gerą nuotaiką“, – grupėje rašė A. Tapinas.

Delfi primena, kad trečiadienį A. Tapinas pranešė, kad Nidoje buvo pavogtas jo paspirtukas „Ninebot“.

Su pagalbos prašymu visuomenininkas kreipėsi „Facebook“ grupėje „Mūsų Neringa“.

„Jei kas „pasiskolinote“ šiandien po pietų raudoną paspirtuką „Ninebot“, kuris buvo paliktas prie liuteronų bažnyčios stovėjimo aikštelės apačioje ir jau pasivažinėjote arba nusprendėte, kad gali laukti Dievo bausmė už vagystę iš bažnyčios kiemo, tai galite tiesiog palikti jį ten, iš kur paėmėte. O jei kas nors pasiūlys jums už labai gerą kainą įsigyti elektrinį paspirtuką, tai irgi turėkite omeny“, – grupėje rašė A. Tapinas.

Delfi primena, kad visuomenininkas prieš ketverius metus įsigijo būstą Nidoje.

Vyras pasakojo, jog ilgą laiką atostogoms rinkdavosi užsienio kurortus, į Lietuvos pajūrį žiūrėdamas skeptiškai, tačiau spontaniškai įsigytas būstas Nidoje virto vienu geriausiu jo kada priimtu sprendimų.

„Aš visą gyvenimą buvau tas žmogus, kuris tvirtai stovi lietuviško pajūrio nekentėjų pusėje: blogas oras, brangu, nėra ką veikti. Tačiau kažkaip taip gavosi, jog su antrąja puse pradėjome svarstyt ir padariau greičiausią sprendimą savo gyvenime – įsigijau čia būstą.

Aš neturiu tokio dalyko, kaip absoliutus poilsis. Aš vis tiek kažką turiu dirbti, čia atvažiuoju su kūrybiniais darbais, per vasarą planuoju pabaigti rašyti knygą“, – laidoje „Pokalbiai prie jūros. Atostogų ritmu“ pasakojo A. Tapinas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)