Palydėti į amžinąją kelionę A. Sabonio mamos atvyko būrys artimųjų, taip pat Kauno meras Visvaldas Matijošaitis, vicemeras Mantas Jurgutis, treneris Ramūnas Butautas, žurnalistas Vidas Mačiulis, krepšinio pasaulio atstovai.

Amžinojo poilsio M. Sabonienė atgulė Karmėlavos kapinėse.

M. Sabonienė pirmadienį netikėtai buvo išvežta į Kauno klinikas, kur ir užgeso jos gyvybė, skelbė lrytas.lt.

Kiek vėliau detalesne informacija apie atsisveikinimą socialiniuose tinkluose pasidalijo krepšinio pasaulio legenda Vidas Mačiulis.

„Mildos Sabonienės palaikai, šiandien, trečiadienį 13 val. pašarvoti „Tylos namų“ (Jonavos g. 220, Kaunas) „Nemuno“ salėje.

Gegužės 11-tąją, ketvirtadienį, 8 val. Šv. Apaštalų Petro ir Povilo arkikatedroje bazilikoje už velionę aukojamos Šv. mišios.

Karstas išnešamas 13 val. Laidojimas Karmėlavos kapinėse“, – rašė jis.

A. Sabonis 2013 metais palaidojo ir tėtį Andrių.

Andrius ir Milda Saboniai užaugino dukrą Iloną, sūnus Arvydą ir Andrių. Pastarieji savo tėvus nudžiugino net devyniais vaikaičiais. Didžiausia yra Arvydo Sabonio šeima – trys sūnūs ir dukra, Andrius turi tris sūnus, o Ilona – du sūnus.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės