Nors Ieva ir Andrius jau yra susituokę, vis tik nusprendė meilę prisiekti prieš Dievą, o tuo pačiu artimiesiems ir bičiuliams surengti įspūdingą šventę.

Dar prieš 15 valandą į papuoštą Lentvario bažnyčią ėmė gužėti pasidabinę svečiai. Didžiulėje minioje buvo galima pastebėti ne tik Ievos ir Andriaus artimuosius, bet ir žinomus šou pasaulio atstovus, tokius kaip Monika Kvietkutė, Oksana Pikul ir kitus.

Nuotaka atrodė išties įspūdingai – dar prieš vestuves socialiniuose tinkluose Ieva atskleidė, kad jos suknelė svers net 28 kilogramus.

Po ceremonijos šventė persikels į Užutrakio dvarą, kur įspūdingoje aplinkoje vyks vakarėlis iki pat ryto.

Įspūdingą šventinį drabužį, svečių stilių ir kitas akimirkas galite pamatyti fotogalerijoje:

Šiuo metu buvusi „Olialia“ mergaitė su vyru augina tris atžalas – Andželiną, Danielių ir vos metukų gimtadienį atšventusią Ameliją.

Akyliausieji Ievą pamena iš tų laikų, kuomet dailiai pasipuošusios šviesiaplaukės „Olialia“ gražuolės asistuodavo įvairiose televizijos laidose, renginiuose, šypsodavosi fotografuojamos reklamoms. Šiandien buvusios „Olialia“ mergaitės gyvenimas apsivertęs aukštyn kojomis – ji su šeima gyvena Čikagoje, augina tris vaikus ir kuria plaukų priežiūrai skirtą liniją. „Nepasidaviau vyro norui grįžti į Europą", – prieš kurį laiką Delfi kalbėjo Ieva.

„Mano atsiminimai iš „Olialia“ laikų yra tik labai geri – tada susipažinau su nepaprastomis merginomis, su jomis puikius santykius palaikome iki šiol. Dauguma jų turi labai gerus darbus, yra nemažai pasiekusios, dirba grožio ar mados srityje. Mėgstu pavartyti ir senus žurnalus, kuriose yra mano nuotraukos", – šypsosi Ieva.


Kalbai pasisukus apie šiandieninį pramogų pasaulį Lietuvoje moteris prisipažino, jog nuo jo yra gerokai nutolusi.

„Gyvendama Čikagoje neperku lietuviškų žurnalų, lietuviškos televizijos dažnai taip pat nežiūrime, nebent pasikalbu su draugėmis apie tai, kokie žmonės Lietuvoje šiuo metu yra populiariausi,“ – Delfi pasakojo ji.

Buvusi „Olialia“ mergaitė Čikagoje atsidūrė visiškai netikėtai – gyvenamosios vietos pasikeitimus lėmė pažintis su dabartiniu sutuoktiniu Andriumi.

„Su vyru susipažinome Lietuvoje, tačiau tuo metu aš gyvenau Monake, o jis – Londone. Ėmėme kartu keliauti, skrisdavome vienas pas kitą. Praėjus maždaug metams Andrius man pasakė – viskas, Ieva, arba būni su manimi 24 valandas per parą, arba daugiau šie santykiai tęstis negali. Taip persikrausčiau į Londoną. Tačiau man tai buvo žingsnis atgal – šio miesto neprisijaukinau. Nepatiko kultūra, milžiniškos minios žmonių, nuolatinis lėkimas“, – pasakojo už Atlanto gyvenimą kurianti pašnekovė.

Ieva teigė, jog 15 metų Londone gyvenęs ir čia savo verslą kūręs Andrius jau kurį laiką kišenėje turėjo „žalią kortą“ – ji suteikia galimybę dirbti ir gyventi Jungtinėse Amerikos Valstijose.

„Londonas nepatiko, o štai į Ameriką labai norėjau. Vyrui sakiau – mums nepavyksta susilaukti vaikų, nes čia jaučiu stresą. Beje, pastojau vos nusprendus persikelti gyventi į Čikagą, – juokėsi moteris. – Kai pirmą kartą apsilankiau Amerikoje, ji mane iškart tiesiog užbūrė – tiek žmonės, tiek kultūra. Namai dideli, vietos daug, pagalvojau, kad noriu čia gyventi. Jaučiau, kad tai mano vieta.“

Gražuolė neslėpė, jog gyvenimo pradžia Amerikoje buvo labai sunki – slėgė nežinia.

„Tačiau žingsnis po žingsnio įsitvirtinome. Tiesa, kelis pirmus metus vyras norėjo grįžti į Londoną, jam čia nepatiko, vis kalbino mane. Bet aš nepasidaviau. Čia didelės galimybės vaikams, Amerika yra keliais žingsniais priekyje Europos. Aišku, Lietuvos pasiilgstu. Trūksta giminių, artimų draugų. O kartais užplūsta sentimentai – norisi į Palangą, Nidą ar Trakus“, – pripažįsta buvusi „Olialia“ mergaitė.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)