Gydytojai prognozuoja, kad garsusis aktorius visiškai pasveiks. Kaip 60 metų R. De Niro yra ar bus gydomas, atstovas nesakė.

Anot informacijos apie filmus banko "Imdb.com", R. De Niro šiuo metu dalyvauja šešiuose kino projektuose, tarp jų - įgarsina animacinį filmą "Pasaka apie ryklį" ("Shark Tale"), kuriame jo balsu kalbės žuvis-mafiozė. Nė vienas iš projektų nėra atšauktas.

Didžiuosiuose ekranuose šį aktorių paskutinį kartą buvo galima išvysti 2002 metais pasirodžiusioje komedijoje "Sutrikusi mafija" ("Analyse That").

Nuo praėjusio amžiaus aštunto dešimtmečio R. De Niro buvo šešis kartus nominuotas prestižiniam JAV kino meno akademijos apdovanojimui gauti. 1975 metais jis gavo "Oskarą" kaip geriausias antro plano vaidmens atlikėjas už filmą "Krikštatėvis 2", o geriausiu pagrindinio vaidmens atlikėju jis buvo pripažintas 1981 metais už vaidmenį juostoje apie profesionalų boksą "Įniršęs bulius" ("Raging Bull").

Šaltinis
Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją