Parodos pristatymą vedusi žinoma moteris dar dvi savaites po įvykio stengėsi gyventi įprastu ritmu – vyko su šeima atostogauti į Nidą, repetavo, rūpinosi buitimi, rašoma spaudos pranešime.

Tik kai kojos skausmas tapo nuolatiniu jos palydovu, apsilankė pas medikus. Rentgeno nuotrauka jokių ypatingų pėdos pažeidimų neparodė, o magnetinio rezonanso tyrimo rezultatas buvo konkretus – šokikaulio lūžis.

Specialistai Sandrai parūpino specialų batą – įtvarą ir griežtai uždraudė pėdą statyti ant žemės.

„Bet, po dviejų savaičių vaidindama medicinos seserį spektaklyje „Psichai“, radau išeitį – scenoje pasirodžiau su ramentais. Net teksto daug sakyti nebereikėjo, nes situacija nieko nežinančiai publikai atrodė tikrai juokinga“, – su šypsena pasakoja S. Daukšaitė-Petrulėnė.

Aktorė iki šiol dėkinga jos sveikata bei reabilitacija pasirūpinusiems medikams.

„Dešinė koja man buvo lūžusi ir prieš dešimt metų. Tada trauma įvyko televizijos sezono atidarymo metu tiesioginiame eteryje. Lipau nuo scenos avėdama įspūdingus aukštakulnius ir neteisingai žengiau žingsnį. Apsaugos darbuotojas mane ant rankų nunešė tiesiai vyrui į glėbį. Skausmas buvo tikrai nepakeliamas“, – prisimena pašnekovė.

Tuomet ji traumą gydėsi mėnesį ir, suėjus terminui, išsyk išskubėjo į kino juostos filmavimo aikštelę.

„Dabar skauda mažiau, bet draugystės su aukštakulniais vis vengiu“, – patikino parodą susirinkusiems svečiams pristačiusi S. Daukšaitė-Petrulėnė.

Pagerbti kūrėją bei pasidomėti jos energetiniais paveikslas atvyko ir nemažai žinomų žmonių – grupės „Bon jeans“ lyderis Ramūnas Grybauskas su žmona Sonata, plaukų stilistai Inga Bagdonaitė ir Karolis Murauskas, grupės „16 Hz“ narys Petras Jucevičius, žinomo dainininko Rolando Petrikio žmona Janina, lazerinės odontologijos klinikos įkūrėja Solveiga Bakė, grožio klinikos savininkė Vaida Norkūnaitė, aktoriai Rita ir Marius Sekmokai, estetinės dermatologijos klinikos bendraturtė Lina Mikalauskienė, tapytoja Gintė Ramutytė, visažistė Sandra Žukauskienė, prestižinio „Le Condon Bleu“ instituto absolventė, desertų guru Solveiga Grigalevičiūtė, verslininkas Mantas Juraška, lenktynininkė Jolita Kuliešytė.

„Aš esu Loreta. Žmonės mane vadina ragana. Aš save taip pat. Gal todėl, kad moku juos pajausti, suprasti, išklausyti ir išgirsti. Gal todėl, kad tikiu magijos galia, slypinčia kiekviename iš mūsų. Dalelė jos paslėpta ir mano paveiksluose. Ne juodoji. Ir ne balta. Spalvota. Kaip gyvenimas. Kaip meilė. Kaip ateities pranašystė“, – save ir savo kūrybą susirinkusiems pristatė LoWitche pseudonimu pasivadinusi autorė.

Tai, kas gimsta drobėje, ji vadina poveikį turinčiais energetiniais simboliais.

„Vieni paveikslai padeda žmonėms susikoncentruoti ir susikaupti, priimant sprendimus ar ieškant naujų idėjų. Kiti ramina ir atpalaiduoja, tinkami meditacijai ar tiesiog nuotaikai pakelti. Vienintelė jų bendra savybė – pagalba. Ypač tada, kai šalia esanti nepadeda. Todėl aš tai vadinu baltuoju raganavimu ir kviečiu visus paraganauti kartu“, – paaiškina L. Žemaitė.

Tapyba akrilu – jos ypatinga meilė. Ekonomikos studijas baigusią ir verslo kelią pasirinkusią moterį visada lydėjo kūryba – piešimas, gobelenų audimas, interjero detalių atnaujinimas.

„Vieno interviu metu man uždavė klausimą: kas tu esi? Tuo metu buvau aukštas pareigas užimanti ir ilgametę patirtį turinti vadovė garsioje tarptautinėje kompanijoje, lyderė, idėjų generatorė. Ant liežuvio sukosi įvairiausi apibūdinimai tokie, kaip valdymo profesionalė, koučerė, organizatorė, bet vienu žodžiu niekaip negalėjau saves įvardinti. Ir pagaliau tik visai neseniai savo ateities įgūdžių studijų metu tas žodis nuskambėjo mano mintyse. Eklektikė“, – mintimis dalinosi pašnekovė.

Žodyne tai žmogus neprincipingai jungiantis nesuderinamas, prieštaringas pažiūras.

„Tiesiog išsirenku man labiausiai artimus dalykus ir stengiuosi juos sujungti į visumą. Todėl, pradėjusi savo veiklos pokyčių kelią, pasirinkau tai, ką mėgau nuo pat vaikystės“, – sako kūrėja.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės