aA
Rekordinį - penktą kartą - ant „Panelės“ viršelio patenka viena garsiausių Lietuvos manekenių Aistė Jasaitytė (26m.). Išmaišiusi pasaulį ji ir vėl Lietuvoje, ir šį kartą ilgesniam nei įprasta laikui. Jau nuo rudens Aistė taps Lietuvos televizijos projekto “Lietuvos šokių dešimtukas” dalyve, kur šoks kartu su buvusiu Laimos Paksienės partneru Romanu Čeburiaku.
Aistė Jasaitytė
© Žurnalas „Panelė“
Na, o jeigu nepasisektų ir greitai iškristų iš šou, Aistė per daug nesikrimstų (juk dalyvauja tik dėl įdomumo) ir vėl išdumtų į kažkurį pasaulio kraštą… Galbūt demonstruoti naujų dizainerių kolekcijų, o gal net susituokti, nes jau seniai kalba apie vestuves.

Prieš penkerius metus rašėm apie Aistės ir metais jaunesnio jos draugo (jie vis dar nesumainė žiedų) Stepo meilę. Tada abu svaigo vienas nuo kito. Ji gyveno Paryžiuje, jis Liuksemburge, tik atostogų metu susitikdavo Lietuvoje. Važiuodavo ilsėtis į kaimą, svajojo apie bendrus namus.

Jų santykiuose – nieko naujo. Kaip ir anksčiau, draugauja per atstumą, kaip ir anksčiau, prisiekinėja labai mylintys. Jau šešerius metus jie kartu, bet apie vaikus dar negalvoja, tačiau tikina, jog vestuvės jau ne už kalnų, beje, panašiai kalbėjo ir tada, kai matėme ją paskutinį kartą...

PRIPAŽINTA PASAULYJE

Į Lietuvą Aistė sugrįžo liepos viduryje, tada kartu su mama išlėkė savaitei pailsėti į Turkiją, o grįžusi nusifotografavo “Panelės” viršeliui. Buvo įdegusi kaip tikra juodaodė ir neseniai nusibalinusi berniukiškai kirptus plaukus.

Kaip visada, su ja jokių problemų. Pozuoja, pasiduoda ne tik pamišėliškoms fotografo idėjoms, bet ir nestandartiniams visažisto sumanymams. Nezirzia net tada, kai priklijuotos blakstienos tampa tokios sunkios, jog neįmanoma jų atmerkti. Tenka prilaikyti su žirklėmis.

Visose nuotraukose Aistė gavosi be galo skirtinga. Tiesa, kažkodėl šiek tiek panaši į Atlantą.

Aistė fotografams pozuoja ir podiumu vaikšto jau vienuolika metų. Penkiolikos pateko į modelių agentūrą, po metų jau keliavo į Nicą, vėliau išmaišė visą pasaulį. Eksternu baigus mokyklą kelionės tapo jos kasdienybe. Pabuvojo ir Japonijoje, ir Taivane, ir Aliaskoje, ir Afrikoje. O kai kur net pagyventi spėjo.

Aistė Jasaitytė
© Žurnalas „Panelė“

Štai dvejus metus savo namais vadino Niujorką, ketverius – Paryžių, po to persikėlė į Milaną... Skirtingi miestai ir valstybės tik dar kartą įrodo, kad lietuvė – pripažinta ir trokštama viso pasaulio mados namų.

LAIMOS PAKSIENĖS PAMAINA

Šį kartą Lietuvoje Aistė ketina užsibūti ilgiau nei įprastai. Sugrįžusią į Lietuvą ją pastebėjome ne tik mes, bet ir Lietuvos televizijos prodiuseriai, kurie merginą įkalbėjo dalyvauti “Lietuvos šokių dešimtuke”. Ji bus pirmoji manekenė, bandysianti savo jėgas ant šio projekto parketo.

Nežinia, pasisekė Aistei ar ne, bet jos partneriu tapo pernai su Laima Paksiene šokęs ir plačiąja šypsena išgarsėjęs Romanas Čeburiakas. Nesipriešino ji tokiam prodiuserių sprendimui. Netgi apsidžiaugė. Sako, kad Romanas – puikus šokėjęs, jau išmokęs ją įvairių judesių ir triukų.

Anksčiau niekur profesionaliai nešokusi Aistė kol kas džiūgauja, kad mokytis jai sekasi puikiai, vos per dvi repeticijas (kitas praleido...) išmoko daugybės judesiukų. Repeticijose Aistė girdi vien aplodismentus. Net profesionalus jos šokių partneris giria, kad ji šoka nerealiai gerai.

Judesius, kuriuos Romanas su ponia Paksiene mokėsi mėnesį, Aistė išmoksta iš karto. Labiausiai jai patinka lotyniški šokiai - klasikiniai per lėti, ten nuolat reikia skaičiuoti ritmą.

Bet nesipučia gražioji manekenė, sako bijanti, kad sekasi tik laikinai. Juk dar niekas nefilmuoja, komisija nekritikuoja...

“MANO GYVENIME NĖRA MONOTONIJOS”

Bet vos tik šou pasibaigs, Aistė ir vėl iškeliaus iš Lietuvos. Ir nieko keisto, juk beveik visi jos draugai išsibarstę po užsienį, o vaikinas gyvena Liuksemburge. Netgi brolis – garsus krepšininkas Simas Jasaitis – čia taip pat retas svečias.

Aistė Jasaitytė
© Žurnalas „Panelė“

“Niekada nebuvau patriotė. Man nesvarbu, Lietuvoje ar Amerikoje gyvensiu. Dabar viskas labai paprasta. Sėdi į lėktuvą ir per kelias valandas būni kitame pasaulio krašte. Jau seniai nėra taip, kad į vieną vietą susirenka visi draugai, šeima. Dabar reikia visus po vieną lankyti. Va, neseniai vykau į Niujorką, ten labai geri draugai gyvena. Pabuvau trumpai ir išlėkiau. Niekada negaliu žinoti, kuriame krašte turėsiu užsakymą.

Gali paskambinti ir pasakyti, kad gerai moka, todėl jau dabar turiu susidėti daiktus ir iškeliauti pavyzdžiui į Japoniją. Dažnai taip ir būna. (Neatsibosta toks nepastovumas?) Tikrai ne. Mano gyvenime nėra monotonijos. Nuolatos judu. Nieko keisto, kad kai kurių žmonių, su kuriais esu bendravusi, tiesiog nebeprisimenu. Juk apkeliavusi tiek šalių tiesiog užsimirštu...”.

ATĖJO LAIKAS... BAIGTI KARJERĄ? (ARBA ŠEIMYNINIO GYVENIMO PRADŽIA)

(O kaip su vaikinu? Ką jis sako, kad tiek daug keliauji, negi nepasigenda tavęs?) “Stepas augo Liuksemburge. Matyt, ten jam buvo įskiepytos kitokios vertybės. Jis netipiškas lietuvis. Bet apie tai su juo ne kartą kalbėjomės. Abu esame šiuolaiški žmonės. Nebūna nei pavydo scenų, nei didelių pykčių. Pasitikime vienas kitu. (Na taip, bet ar ne laikas pradėti gyventi kartu?Jau prieš penkerius metus jis sakė, kad tai didžiausia jo svajonė?) Apie tai irgi šnekėjom.

Norim, jau seniai to norim. (Ir vestuvių norit?) Taip, jas irgi metas kelti. Bet gi žinai, niekada nėra laiko. Abu esame be galo užimti. (Jis vis dar Liuksemburge gyvena?) Gyvena, bet labai laikinai. Neseniai pasirašė sutartį su didele amerikiečių kompanija, tad netrukus gaus paskirimą į kažkurį Europos didmiestį. (Galbūt ir tu paskui važiuosi?) Tai jau turbūt. Bet gi negaliu be darbo sėdėti...

Tiesiog į tuos – naujuosius namus - grįžinėsiu dažniau nei į Lietuvą. (Galbūt vertėtų pakeisti profesiją?) Šitas irgi jau šimtą kartų apgalvota. Kasmet sakau, kad atėjo laikas... Bet gi net nespėju apsipręsti, kai naują užsakymą gaunu. O negi pradėsiu atsisakinėti pelningų pasiūlymų? Juk iš to galima neblogai užsidirbti”.

FINANSINĖS GALIMYBĖS

(Keliaudama po visą pasaulį apleidi asmeninį gyvenimą...) “Kažkaip sukuosi. Įstojau į Vilniaus Pedagoginį universitetą. Neakivaizdiniu būdu mokausi suaugusiųjų ugdymo. Draugėms laiko irgi užtenka. Juk kur bebūčiau, yra visagalis internetas.

Taip ir su jomis, ir su draugu, ir su broliu pašneku. (Beje, o kaip jūsų su broliu santykiai. Daug bendraujat?) Taip, mes su Simu labai geri draugai. Tai, kad gyvena Izraelyje, ne kliūtis bendrauti. Juk galiu bet kada jį aplankyti, o jis - mane. (Matyt tavo finansinės galimybės beribės...) Nesutinku. Pinigų daug uždirbu, tačiau juos skaičiuoju. Neperku niekų.

Noriu pradėti investuoti į fondus. Beje, abu su broliu padedame mamai. Mano tėvai nemilijonieriai. Augau visai paprastoje šeimoje. Pernai miręs tėtis niekada mūsų nelepino, mokė patiems užsidirbti. To tikrai išmokau. (Kažko vertingo esi įsigijusi?) Taip, Vilniuje turiu butą, bet dabar jame negyvenu. (Kodėl?) Keliaudama pagalvojau, kad neapsimoka jį tuščią laikyti. Todėl išnuomavau. (O kur pati apsistoji?) Pas mamą, man ten patinka”.

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Inga Jankauskaitė apie akistatą su nepatogiomis situacijomis: aš ne tiek drąsi, kiek ryžtinga (39)

Aktorė, dainininkė ir televizijos laidų vedėja Inga Jankauskaitė atvirai prabilo apie tai, kas...

Po šeimos verslo griūties cirko artistė Agnė Zobovienė nėrė į grožio sferą ir vos spėja suktis: pačiai laiko nebelieka (81)

Ilgametė cirko artistė Agnė Zobovienė savo gyvenimą pakeitė iš esmės – žinoma moteris ne...

Spektaklio premjeros nepraleido ir būrys žinomų kauniečių (4)

Šeštadienio vakarą Kauno „Girstučio“ kultūros rūmai griaudėjo nuo juoko ir aplodismentų...

Realybės šou „Sala“ nugalėtoja Reda į Tailandą išskrido ne viena (5)

Šiandien iš Vilniaus oro uosto į egzotiškąjį Tailandą išskrido lėktuvas, tarp kurio keleivių...

Viktorija Siegel su dukra Nicole sužibėjo vestuvinių suknelių pristatyme (98)

Penktadienio vakarą Vilniuje įvyko vestuvinių suknelių pristatymo renginys „Wedding Fashion...

Top naujienos

Orai: šiluma mūsų dar nepaliks (26)

Praėjusią savaitę dažnai džiaugėmės neįprastai šiltais, gražiais orais. Daugelyje vietovių...

Turistus viliojantis miestas pasitinka griežtomis taisyklėmis ir „sausuoju“ įstatymu (25)

Prakalbus apie Jungtinius Arabų Emyratus dažniausiai iš karto pagalvojama apie Dubajų. Tačiau...

Psichozė, neįgalumas ar net mirtis: populiarėjančių naujų narkotikų poveikis gąsdina patyrusius Lietuvos medikus (72)

Kai kalbame apie naująsias psichoaktyviasias medžiagas, galime pasakyti, kad tai yra terra...

Trumpas užsimojo prieš dar vieną sutartį: šį kartą gali nukentėti ir Lietuva (256)

Į lėktuvą sulipa kelių šalių ginkluotės inspektoriai, orlaivis pakyla ir skrenda virš šalies...

Julijai anytos išmokytas užsiėmimas virto sėkmingu verslu: klientai nepagaili atvažiuoti ir keliasdešimt kilometrų (43)

Prieš keletą metų per motinystės atostogas iš savo anytos išmokusi gaminti sūrius, Julija...

Arūnas Valinskas turi genialų klausimą tėčiams, kurie mano, kad vaikų auginimo atsakomybė skirta tik moterims (39)

Seime dirbantis Arūnas Valinskas jaunesnysis ir jo mylimoji, burnos higienistė Viktorija...

Smurtą arenoje pasmerkęs Adomaitis: tai blogiausios sezono rungtynės (123)

LKL lyderių akistatoje intriga laikėsi tik pirmą ketvirtį: Vilniaus „Rytas“ (5/1) namuose...

Deimantė Kazėnaitė: savo neturėjimas yra blogiausia, kas gali nutikti žmogui (32)

Žinoma vizažistė ir populiari nuomonės formuotoja Deimantė Kazėnaitė nuolat žavi tobulais...