Tokios patirties žmonės Amerikos ir Vakarų Europos televizijose tik pradeda savo karjerą. Mūsų šalyje ji, jauna moteris, – ekrano senbuvė, kuri turi ką pati pasakyti ir po darbo.
© A.Solomino nuotr.

A.Stašaitytė – Masalskienė Klaipėdos universitete baigė kultūros vadybą ir nuolat pagrindinius vaidmenis kūrė Klaipėdos Pilies teatre. Į televiziją įsiveržė muzikinėmis laidomis „Viskas!”, „Tangomanija“. Toliau populiarėjo kultine M-1 radijo laida „Tarp mūsų, mergaičių”. Ištekėjusi už šou vedėjo ir verslininko Giedriaus Masalskio, susilaukė dviejų sūnų; Emilio (9 m.) ir Danielio (7 m.). 10 metų BTV kuria ir veda laidą „Šeštadienio rytas“.

- Žiemą Jums sukako 40 metų. Kaip sutikote gimtadienį?

- Kadangi žinau, kurią valandą esu gimusi, galiu tiksliai pasakyti, kad jubiliejų sutikau pliaže. Kepino saulė, aš iš malonumo lingavau kojomis ir klausiausi švelnių bangelių. Vėliau skaičiau knygą, sprendžiau sudoku. Giedrius atnešė kokteilį, paprašiau, kad nesugalvotų vakare padaryti kokio siurprizo, nes tiksliai žinojau ko noriu - ramios vakarienės dviese, be jokių fejerverkų ir išsirikiavusių padavėjų. Klausydama savo norų truputį pati stebėjausi kad kai kurie draugai mėgino įsižeisti, kad taip dviese pabėgome be baliaus. Bet sulaukusi tokio solidaus  amžiaus galiu sau leisti daryti tik tai, ką noriu.

- Kokios mintys Jus atlydėjo?

- Iš vienos pusės buvo užvaldžiusi ramybė ir noras pasislėpti turistų minioje, iš kitos - džiugus atradimas, kad kūnas ir siela leidžia jaustis taip jaunai, ypatingai, svaigiai. Juk, kai buvo dvidešimt, keturiasdešimtmečiai atrodė seniai. Išgyvenu puikų naują savo moterystės suvokimo amžių. Būdama dvidešimties svarsčiau, kuo būsiu, ir dabar tebeieškau savęs, tik jau žinau savo stipriąsias puses ir silpnybes.

Būdama dvidešimties svajojau apie nesuvokiamą meilę, o dabar mėgaujuosi jos atspalviais, mėginu pasiekti giliausias jausmų kerteles. Būdama dvidešimties važinėjau motociklu - ir dabar man tai patinka, tik to nebedarau be šalmo. Būdama dvidešimties rašydavau eiles, ir dabar parašau, tik jau turiu, ką pasakyti,- ne tik gražiai dėlioti gražius žodžius. Būdama dvidešimties troškau šeimos, o dabar kas vakarą bučiuoju savo tris mylimiausius vyrus ir labai didžiuojuosi visus juos turėdama. Būdama dvidešimties sulaukusi komplimento ar flirto, sutrikdavau. Ir dabar droviuosi, bet išmokau tarti išdidų „ačiū”, nes pagaliau pasitikiu savyje gyvenančia moterimi.

- Kai šou verslo entuziastė ir televizijos metraštininkė, radijo tauškalė Stašaitytė tapo Stašaityte-Masalskiene, jos gyvenimas klostosi ramiai, sklandžiai ir oriai: darni šeima, gražus namas, mėgstamas darbas ir aukštas profesionalumas, didelis autoritetas. O kas naujo?

- Nieko naujo, jei žiūrėtume šou pasaulio stebėtojų akimis. Bet kadangi mes gyvename savo, o ne viešą gyvenimą, turime labai daug naujienų. Kasdien. Danielius baigė darželį. Emilis vedė parodyti broliui jo klasę, pats susirado skautų stovyklą. Giedrius įsigijo motociklą ir daug dirba ties nauju savo firmos padaliniu. Aš rengiuosi naujam TV sezonui ir svajoju apie atostogas su vaikais.

- Esate šou verslo žmogus. Jiems, o ypač moterims, neretai tenka rinktis – šeima ar karjera. Ar kada yra iškilęs toks klausimas?

- Taip. Neseniai atsisakiau vieno tarptautinio projekto, nes tektų pusmečiui išvažiuoti, o aš to tikrai negaliu. Net nesitarusi su saviškiais, idėją atmečiau.

- Jūsų firma, kurianti laidas BTV, vadinasi „Darboholikų televizija“. Kokių dar turite priklausomybių?

- O, priklausomybių aš turiu daug. Nuo rytinės kavos puodelio, karšto dušo srovės, valandos pas sporto trenerę, susitikimo su mylima drauge, kvatojimo po laidos įrašo... iki nervingo plaukų ant piršto sukimo, vakarinės vyno taurės, prisilietimų ir kelionių. Aš priklausoma nuo gyvenimo.

- Savaitgalio laidomis kuriate mažas televizijos pramogas kitiems žmonėms. O kokias šventes ir kaip švenčiate Jūs ir Jūsų šeima?

- Visi keturi mėgstame senas pradilusias pižamas ir ilgus jaukius savaitgalio rytus, kai niekur nereikia skubėti, ruoštis, puoštis ir bendrauti, kai galima susirangyti po viena didele antklode ir valgyti vaisių salotas, blynus ar gerti kavą. Tai mūsų šeimyninė šventė, pasitaikanti keliskart per mėnesį. Dar didelė šventė yra sulaukti draugų ar svečiuotis pas juos. Dar – Kalėdos ir Velykos bei gimtadieniai.

- Kaip pasikeitė pramogų pasaulis nuo tada, kai jį prieš dešimtmetį filmavote muzikinei laidai „Viskas!”?

- Iš vienos pusės tų dienų šou verslas dabar atrodo naiviai, juokingai, provincialiai, iš kitos - buvo lygiavertė nuoširdžių, talentingų žmonių kova dėl pripažinimo. Dabar pasitaiko, kad orkestras norėdamas gauti algą, groja „pupytėms“. Manęs neerzina pačios plikapapės bebalsės merginos, bet jų scena – naktiniame klube. Gal ten atsidūrusi joms ir pinigų už kelnaičių užkiščiau, gi ten tokios taisyklės, jų reikia paisyti, bet normaliame renginyje, kur galiu ir su vaikais ateiti, noriu matyti kokybišką, menišką šou, o ne soliariuminių apsišaukėlių paradą… Absurdiška. Apgailėtina. Graudu. Dar nemokame naudotis laisve. Juk tam tikrų taisyklių paisymas tik pabrėžtų, kad esame laisvi, bet mąstantys.

- Kas Jus labiausiai erzina, kelia rūpestį dabartiniame mūsų gyvenime?

- Emigracija. Vaikai auga, nejaugi turim juos ruošti gyvenimui užsienyje? Gimiau čia, studijavau, išgyvenau meiles, krizes ir sukūriau šeimą, turiu mėgstamą darbą, nuostabius draugus. Negi mūsų vaikų kartai to teks ieškoti svetur... Labai norėčiau, kad visi liktų čia, kur nėra žemės drebėjimų ir terorizmo (tfu, tfu, tfu), kur žmonės kalba tokia gražia ir reta kalba pasaulyje, kur moterys dar gamina maistą ir svajoja apie jaukius namus, o vyrai moko vaikus pasigaminti aitvarą... Tik kaip mūsų valstybę sustiprinti ir mums visiems įgauti nepasipūtėliško pasitikėjimo ir gilaus patriotizmo?

- Ką padarytumėte tapusi Lietuvos prezidente?

- Kai į politiką pasuko „šou desantas“, antrą kartą gyvenime labai norėjau emigruoti. Pirmą kartą - kai Vytautas Šustauskas tapo Kauno meru. Manau, kad kiekvienas turi dirbti tai, ką išmano, kam kaupė žinias ir praktiką. Todėl šalies prezidente nenorėčiau tapti nei vienai dienai. Pravažiuojant šalies vadovės eskortui visada sustoju šalikelėje ir mintyse palinkiu jai sveikatos bei išminties.
Tai nereiškia, kad esu patenkinta visais valdžios veiksmais ir juos peržegnoju, ką bedarytų, bet labai kviečiu patiems dirbti ir nekritikuoti sričių, kuriose neturime kompetencijos. Esame tokioje tautos, šalies aklavietėje, kad dabar tik pasitikėjimas mus begali įpareigoti ir išgelbėti.

Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Oksana Pikul: iš vyro patiriu psichologinį ir fizinį smurtą (502)

Drama Jasaičių šeimoje prasidėjo sekmadienio rytą. Į policijos pareigūnų rankas pakliuvęs...

Nedžiuginanti Ingos Stumbrienės atostogų Bahamose pabaiga: iš oro uosto – tiesiai į medikų rankas (317)

Vasarišku oru bei egzotiška gamta Bahamų salose besidžiaugusi Inga Stumbrienė nesitikėjo...

Krepšininkas Simas Jasaitis areštinės išvengė dėl kurioziškų aplinkybių (391)

Garsusis krepšininkas Simas Jasaitis , kuris sekmadienio rytą buvo atvežtas į policiją dėl...

Jasaičio sesuo Aistė – apie patiriamą psichologinį smurtą iš Oksanos Pikul: mūsų šeima su ja nebendrauja (549)

Vėlyvą sekmadienio rytą Jasaičių šeimoje kilęs konfliktas pasiekė žiniasklaidą – Simo...

Tokios Monique dar nematėte: ant raudonojo kilimo pasirodė su perregima suknele (41)

Sekmadienio vakarą į pramogų pasaulio apdovanojimus „Žmonės 2018“ susirinko būriai...

Top naujienos

Vienuoliktokų tėvams – bauginanti žinia apie itin užkrečiamą ligą (49)

Pirmadienį Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos vienuoliktokų tėvai informuoti dėl...

Nauja kryptis: būsto pirkėjai sau gali leisti vis daugiau – miegamieji rajonai praranda žavesį (64)

Gyventi senamiestyje svajoja daugelis – patogi lokacija, išskirtinė architektūra, išvystyta...

Vladimiras Laučius. Šiltos kėdės oligarchija, arba išgirskite pagaliau Bronislovą Burgį (77)

„Užtenka mokytoją tampyti į visas puses. Lenkitės jam žemai, sveikinkitės kiekvieną rytą ir...

Siaubo namai: 13 vaikų kalinę tėvai turėjo neįtikėtinų planų kalbėjo apie dar vieną vaiką (16)

Viena buvusi vieno iš 13 tėvų kalintų vaikų bendramokslė pasakojo, kaip jo išsekusiame ir...

Ką reikia žinoti apie Davoso forumą: 5 dalykai (1)

Antradienį prasideda Pasaulio ekonomikos forumas . Agentūra AFP pateikia pagrindinius faktus apie...

Pūkas: pateikiau VRK prašymą atšaukti mano atsistatydinimo pareiškimą (335)

"Pateikiau VRK prašymą atšaukti mano atsistatydinimo pareiškimą. Visame procese nuo kovo 8 dienos...

Susitarta dėl JAV vyriausybės atidarymo (4)

JAV senato mažumos lyderis Chuckas Schumeris paskelbė, kad valdančiųjų lyderiai pirmadienį...

Architektai iš viso pasaulio sukūrė specialiai Lietuvai pritaikytus mažus namus gyvenimo pradžiai (35)

Apie1500 architektų komandų iš 88 pasaulio šalių priėmė lietuvių iššūkį ir sukūrė...

Tokios Monique dar nematėte: ant raudonojo kilimo pasirodė su perregima suknele (41)

Sekmadienio vakarą į pramogų pasaulio apdovanojimus „Žmonės 2018“ susirinko būriai...