Grupės nariai tai pat pageidauja, kad koncerto metu užkulisius saugotų ne mažiau kaip 13 apsaugos darbuotojų. Pageidavimų sąraše taip pat sakoma, jog 12 žmonių turėtų būti pasiruošę visą dieną padėti iškrauti ir sukrauti grupės atsivežtą techniką bei asmeninius daiktus. Grupė į Lietuvą ketina atsiveš 4 treilerius garso ir šviesos technikos.

Reikalavimuose taip pat nurodoma, kad visi darbuotojai, įskaitant ir tuos, kurie bus pasamdyti Lietuvoje, būtų gerai pamaitinti - taip tikimasi užtikrinti gerą jų darbingumą ir nuotaiką.

"A-ha" pasaulinio turo, pristatančio albumą "Lifelines", koncertas Vilniuje vyks rugsėjo 10 dieną Žalgirio stadione.

Šiuo metu grupė toliau tęsia savo turnė po Europą. Sekmadienį ji koncertavo Baltarusijoje.

"A-ha" turas, kurio metu grupė surengs 39 koncertus, prasidėjo birželio 8 dieną Osle ir baigsis spalio pabaigoje Airijoje.

Neseniai "A-ha" grupės nariai Mortenas Harketas, Paulas Waaktaaras-Savoy ir Magne Furuholmenas pristatė naująjį savo albumą"Lifelines". Įrašant šį albumą, dalyvavo daug skirtingų muzikos prodiuserių, suteikusių jam savitą skambesį.

Pasak kai kurių muzikos kritikų, "Lifelines" gali tapti vienu geriausių 2002-ųjų albumų. Iš viso "A-ha" pardavė daugiau 21,5 mln. įrašų visame pasaulyje.

Šaltinis
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės