Atsisveikinimas su D. Rinkevičiūte vyko lapkričio 4 d. nuo 10 valandos Vilniaus laidojimo rūmuose, Olandų gatvėje. Vėliau palaikai buvo pervežti į Vievyje esančias kapines – žurnalistė amžinojo poilsio atgulė šeimos kape.

Šeštadienį jau nuo pat ryto daugybė moterį pažinojusių žmonių pliūdo su baltais gėlių žiedais į laidojimo rūmus. Žurnalistės bičiulių, artimųjų akyse buvo matyti liūdesys.

Susirinkusieji šalia salės, kurioje yra D. Rinkevičiūtės urna, galėjo perskaityti trumpą moters biografiją, šalia jos nuotraukos buvo rašoma, kad žurnalistė ilgus metus kovojo su sunkia liga, kurios nepavyko nugalėti.

Atsisveikinimo su D. Rinkevičiūte akimirkos – galerijoje:

Užėjus į salę buvo matyti, kad D. Rinkevičiūtės urna paskendusi gėlėse, šalia degė keturios žvakės, o artimieji galėjo pavartyti moters nuotraukų albumą ir dar kartą prisiminti jos gyvenimo akimirkas.

14 val. moters urna buvo išlydėta iš laidojimo namų, jos palaikai atgulė Vievio kapinėse.

Delfi primena, kad apie netektį spalio 22-ios vakarą paskelbė artima velionės draugė Lina Araminienė.

„Šiandien atėjo skaudi žinia – mus paliko Daiva Rinkevičiūtė. Kam artimas žmogus, kam klasiokė, studijų draugė ar buvus kolegė, bet visiems puikus ir šiltas žmogus. Aš ją pažinau kaip gerą draugę, be galo kūrybingą, artistišką, linksmą, bet kartu drąsią ir išmintingą, mylinčią gyvenimą ir žmones, tokia ji man išliks širdyje ir atmintyje.

Liūdna, kad taip anksti, bet viliuosi, Daivule, kad ten tau bus lengviau… Nuoširdžiausia užuojauta sesei ir artimiesiems!“ – socialiniame tinkle „Facebook“ skelbė velionės artima draugė Lina Araminienė.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją