Darbas iki paryčių įrašų studijoje, renginiai, koncertai, repeticijos ir televizijos projektai - tai kasdienybė, kurioje Paula vos spėja suktis. O kaip mokykla? Šis klausimas Paulai kelia šypseną, tačiau tuo pat metu ji tikina, kad stengiasi neatsilikti nuo klasiokų, o tėvai rezultatais nesiskundžia.

Paulos visur labai daug ir ji neneigia, kad viską suspėti yra nelengva. „Vienas svarbiausių dalykų yra laiko planavimas. Mėgstu darytis sąrašus ir dėtis pliusiukus prie to, ką padariau. Kartais tiesiog būna tokių dienų, kai nebeaprėpiu visos informacijos, ką reikia spėti padaryti“, – besišypsodama apie savo kasdienybę pasakojo vienuoliktokė.

Į DELFI redakciją pokalbiui Paula užsuko vidurdienį, tuomet, kai turėjo būti pamokose. Tiesa, šyptelėjusi ji tarė, kad kartais praleisti pamokas tiesiog reikia, užtat tuomet, kai ji gali į jas nueiti, mokslams atiduoda visą save.

– Paula, esi vienuoliktokė, tačiau pasakoji apie dienas ir naktis, leidžiamas įrašų studijoje.

– Taip, bet aš vis dar einu į mokyklą. Dabar praleidinėju pamokas, bet turiu svarbių reikalų, kartais galima (juokiasi). Nors kartais atsitinka ir taip, kad grįžtu namo šeštą ryto iš studijos, nes yra labai daug darbų: reikia įrašinėti, viską suspėti. Taip gaunasi.

Bet man tai labai patinka. Manau, kad neveltui dirbu tokį darbą. Tikrai suprantu, kad kartais būna daug nemigos, streso, bet tai yra labai smagu. Mano asmenybė tiesiog tokia yra.

Paula Valentaitė

– Kartais nenueini į pamokas, nes tiesiog fiziškai negali to padaryti. O ar teko kada bėgti iš pamokų?

– Kai galiu, tikrai nueinu, nes man tikrai jas tenka praleisti dėl kažkokių koncertų ar renginių. O reikalų susikaupia, nes vienuolikta klasė jau yra atsakingas reikalas, tad aš turiu visus pasivyti.

– Per metus pristatai jau antrą dainą ir vaizdo klipą, išbandei save eurovizinėse atrankose, koncertuoji, dalyvavai projekte „Lietuvos balsas“. Ar dar randi laiko tiesiog sau ir draugams?

– Tai labai didelė problema (šypsosi). Kartais labai sunku derinti laiką ir skirti laiko tiems žmonėms, tačiau, kai galiu, tikrai susirašau su draugais ir susitinkame. Bet man svarbiausia mano šeima, noriu su jais palaikyti gerą ryšį ir jiems skirti laiko bei dėmesio. Tai taip, bendravimas su žmonėmis yra labai sudėtingas.

– Visos dainos yra apie meilę, tačiau ar nors viena daina, iš Tavo pačios sukurtų, yra apie Tavo meilę?

– Be abejo, tai iš kažkokios patirties. Negaliu sakyti, kad žinau, kas yra meilė, nes man septyniolika metų, aš tikrai dar nesu išsiaiškinus, kas tai yra. Bet be abejo turiu turėjusi patirčių, simpatijų (juokiasi).

Paula vieši DELFI redakcijoje:

– Scenoje dažnai pasirodai itin seksualiais drabužėliais. Ar ir gyvenime tokia esi?

– Rengiuosi tai, kas man gražu, kas man patinka. Žiūriu į užsienio žvaigždes ir ieškau įkvėpimo. Įvaizdis man visada buvo svarbus. Man įdomu mada, įdomu derinti ir eksperimentuoti.

– Ar įsivaizduoji, kad galėtum gyventi paprastos paauglės gyvenimą?

– Manau, kad man to neužtektų. Iš tikrųjų labai mėgaujuosi tuo, ką darau, man tai kelia labai didelį džiaugsmą. Galėčiau tiesiog kurti muziką, bet visada labai smagu, kai žmonės tai įvertina. Manau, būtent to trūktų.

– Tavo kambaryje – daugiau suknelių ir batelių ar muzikos konspektų?

– Visko yra. Nuolat vaikštau po parduotuves ir ieškau kažko, žiūriu idėjas, tad drabužių pas mane tikrai nemažai, bet yra pilna lapų su dainų žodžiais ir panašiai. Kartais prirašau tiek, kad tų lapų tiesiog puokštės (šypteli).

– Kokių žinučių iš gerbėjų sulauki?

– Rašo įvairias žinutes ir tai tikrai smagu. Be to, savo gerbėjams stengiuosi visada atrašyti, mes pabendraujam: aš kažką sužinau apie juos, jie – apie mane.

Paula Valentaitė

– Ar esu gavusi iš jų ką nors įdomaus dovanų?

– Laiškų. Vieną net nešiojausi visą laiką savo piniginėje, kol jos nepamečiau... Buvo labai liūdna, nes ten buvo toks lapelis su piešinuku, net man sukurtos eilės.

– Esi vienuoliktokė, ar tai reiškia, jog esi kone pagrindinė žvaigždė visų mokyklinių renginių metu?

– Mane retai mato mokykloje, todėl nelabai pagauna. Nors, žinoma, kad užlipu ant scenos aktų salėje ir padainuoju. Bet šiais metais dar nebuvo jokio koncerto mokykloje.

– Bet mokykloje šiemet juk buvai...?

– Buvau ir kontrolinius rašiau (juokiasi). Tiesą pasakius, mokausi gana neblogai, nors nežinau, kaip man pavyksta susikaupti. Namų darbų dažniausiai neturiu, kada ruošti, bet aš labai įdėmiai klausausi per pamokas, stengiuosi būti susikaupusi, kad liktų visa informacija (šypteli).

Visas pokalbis su Paula apie žaibišką karjerą, gyvenimą, mokyklą bei naujausią vaizdo klipą – DELFI vaizdo įraše:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės