„Šiuo metu prioritetas yra mama. Žinau, kaip jai bus sunku, jeigu mirsiu pirmiau jos“, – naujausiame savo tinklalaidės „Let‘s Be Clear“ epizode kalbėjo garsi moteris.

„Jai bus labai sunku, todėl noriu padaryti, ką galiu, kad jai būtų lengviau. Nenoriu, kad jai tektų spręsti labai daug klausimų. Nenoriu, kad jai tektų sukti galvą dėl keturių sandėliukų su baldais“, – pridūrė ji.

52 metų Sh. Doherty teigia jau pradėjusi rūšiuoti savo daiktus: dalį nori paaukoti labdarai arba parduoti. Per nemažai metų aktorė sukaupė nemažai vertingų daiktų, tikėdamasi, jog, jeigu jai kas nors nutiks, juos bus galima parduoti.

Visai neseniai moteris lankėsi savo namuose Tenesyje susirinkti vertingiausių daiktų. Svajonės kada nors ten gyventi ir auginti žirgus aktorė jau nebepuoselėja.

„Lankėmės Tenesyje, pakavau daiktus. Buvo labai sunku, užplūdo daugybė emocijų, nes tam tikra prasme tai buvo atsisveikinimas su svajone, kurią tiek ilgai puoselėjau. Norėjau, kad ten būtų mano ir mamos namai“, – pasidalino aktorė ir pridūrė, jog planavo įsteigti prieglaudą žirgams, „paliktiems savo šeimininkų dėl amžiaus ar neatlieptų lūkesčių“.

Shannen Doherty

„Tai buvo viena iš mano svajonių. Taigi, pakavau daiktus ir pravirkau... Supratau, kad tai atsisveikinimas su svajone, kuri man reiškė tiek daug. Ar tai reiškia, kad atsisveikinu su gyvenimu? Ar tai reiškia, kad jau pasiduodu? Mama buvo kartu, ji prašė neatsisakyti tų namų sakė, kad viskas bus gerai. Drąsino, kad aš galiu, ir akimirką pamaniau, jog galbūt tikrai dar galiu“, – jautriomis akimirkomis su savo tinklalaidės klausytojais dalijosi moteris.

Visgi po savaitės visi vertingi daiktai iš Tenesio buvo pargabenti į Kaliforniją. Aktorė prisipažino, jog ją aplankė savotiškas nušvitimas, supratimas, kad ta svajonė buvo „kvaila mintis“, nes namų renovacija kainuotų didžiulius pinigus. Atsisveikinimas su ta vieta, anot jos, buvo pats teisingiausias sprendimas, nes galiausiai jis suteikė taip trokštamą „ramybės jausmą“.

„Vis dar galiu įgyvendinti savo svajonę padėti žirgams. Galiu ją įgyvendinti prisidėdama prie gelbėjimo darbų“, – teigia aktorė. Jos teigimu, „daiktų ir nekilnojamo turto atsikratymas“ padės jos šeimai lengviau susitaikyti po neišvengiamais pokyčiais, o rūšiuojant daiktus atgijo labai daug gražių prisiminimų.

„Išparduodama, ko nebereikia, užsidirsiu pinigų, kuruos galėsiu skirti naujų prisiminimų kūrimui, prisiminimų su mano mylimiausiais žmonėmis. Galėsiu vežtis mamą atostogų, nes turėsiu daugiau laisvų lėšų. Tai bus geriausia investicija“, – sakė Sh. Doherty.

Krūties vėžys Sh. Doherty buvo diagnozuotas 2015 metais.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją