aA
Dainininko ir muzikos kūrėjo George‘o Michaelo mylimasis Fadi Fawazas papasakojo, kaip rado savo gyvenimo meilės kūną ir atskleidė tokių liūdnų žvaigždės gyvenimo faktų, kad nuo šiol dainininką prisiminsime visiškai kitaip, rašo „The Sun“.
George'as Michaelas ir Fadi Fawazas
© Instagram

G. Michaelo atšalęs kūnas gulėjo lovoje. Jį radęs gyvenimo partneris Fadi Fawazas negalėjo patikėti, kad brangiausias jam žmogus tiesiog nebegyvas. Kalbėdamas apie bene sunkiausią savo gyvenimo akimirką, vyras sakė: „Dalis manęs niekaip nesuprato, kodėl George‘o kūnas toks šaltas – juk kambaryje veikia šildytuvas“.

Buvęs plaukų stilistas sako kraupią tiesą įsąmoninęs tik tada, kai atvyko greitosios pagalbos medikai ir konstatavo jo mylimojo mirtį.

„Tą suvokimo akimirką pagalvojau: na ką, viskas, pagaliau jam pavyko“, – atvirauja F. Fawazas.

Pirmą kartą taip atvirai apie mylimojo netektį prakalbęs F. Fawazas atskleidė, kad G. Michaelas, buvęs beviltiškai priklausomas,net keturis kartus bandė nusižudyti. Tai buvo savotiški ženklai, jog žvaigždės gyvenimas komplikuotas ir nelengvas.

„Vienintelis dalykas, kurio jis norėjo paskutiniais savo gyvenimo metais, buvo numirti“.

45 metų F. Fawazas, kuris su G. Michaelu susipažino 2009 metais, o romantiškus santykius jie pradėjo 2011 metais, per 2016 metų Kalėdas namuose rado nebegyvą savo 53 metų mylimąjį.

„The Sun“ skelbia visą itin jautrų F. Fawazo pasakojimą.

„Pirmą kartą George‘ą sutikau 2009 metais, tuo metu jis turėjo antrą pusę. Mūsų santykiai iš pradžių buvo išskirtinai seksualiniai, tačiau jis niekada neužsiimdavo seksu, prieš tai neapsisvaiginęs. Praėjus maždaug dviem mėnesiams, jis mane pakvietė vakarienės ir paklausė, ar norėčiau su juo oficialiai susitikinėti, bet aš atsisakiau, nes tuo metu jis vis dar turėjo partnerį, be to, man nepatiko jo priklausomybė. Kitą dieną jis man paskambino, tačiau ateinančius trejus metus mes nesimatėme“, – pasakoja F. Fawazas.

Netrukus jo pasakojimas peršoka į 2011 metus, kai jie su G. Michaelu visgi pradėjo susitikinėti. Santykius jie užmezgė dainininkui prisiekus, kad jis švarus, nors iš tikrųjų tai buvo melas. Štai ką rašo F. Fawazas:

„Vienoje jis susirgo. Jam buvo plaučių uždegimas, maždaug 12 dienų pragulėjo be sąmonės. Praėjus maždaug penkioms savaitėms, jis jau jautėsi pakankamai gerai. Mūsų santykiai buvo labai gražūs, bet, prieš jam susergant, mes pora buvome vos du mėnesius, tad po šio išbandymo santykiai kaip reikiant pasikeitė.

Jis vis dar buvo labai sulysęs po ligos, tačiau kartą pamačiau jį su narkotikais aliuminio folijoje. Niekas apie tai nežinojo. George‘as turėjo ir kažko rudo – tada dar nežinojau, kaip atrodo krekas. Jis man sakė nenorintis jo vartoti, sakė, kad pačiam nepatinka, jog taip elgiasi.

Po to plaučių uždegimo jis jau niekada nebebuvo toks kaip anksčiau. Mūsų meilė mirė. George‘as pradėjo atvirai piktnaudžiauti uždraustomis medžiagomis. Jis tą velnią maišydavo į savo kolą. Net neketino slėpti tai darąs.

Sakiau jam, kad vieną dieną grįšiu ir rasiu jį nebegyvą“.

Netrukus įvyko nelaimė reabilitacijos klinikoje, o 2013 metų gegužę G Michaelas iškrito iš bičiulio vairuojamo automobilio. Tuo metu tai buvo įvardyta kaip nelaimingas atsitikimas, tačiau F. Fawazas teigia, kad jo mylimasis bandė nusižudyti.

„Tuo metu George‘as buvo taip paniręs į depresiją, kad nenorėjo gyventi. Jis tiesiog iššoko iš važiuojančio automobilio“, – pasakoja dainininko gyvenimo vyras.

Šis incidentas buvo savotiškas lūžio taškas. Po dar vieno bandymo prieš save pakelti ranką reabilitacijos klinikoje, G. Michaelas F. Fawazo paprašė persikelti į jo namus Goringe, davęs pažadą atsisakyti GHB, tačiau ne kokaino.

„George‘as labai jautriai miega. Skundėsi, kad aš knarkiu, taigi miegodavome atskirai, kiekvienas turėjome savo miegamąjį. Nuo to incidento su automobiliu gyvenome atskiruose kambariuose. George‘as norėjo, kad įsikurčiau didžiausiame miegamajame, tačiau aš pasakiau ne ir pasirinkau kambarį pirmame aukšte, kur ir dirbdavau.

Kartais George‘as melsdavo miegoti kartu, bet galiausiai visada miegoti grįždavau į savo kambarį“, – pasakoja dainininko mylimasis.

Jei pora būtų miegojusi kartu, galbūt tragedija per 2016 metų Kalėdas nebūtų įvykusi. Pražūtingas buvo ir faktas, kad pora švenčių išvakarėse kaip reikiant susivaidijo.

„Pabudau vėlai. Pasižiūrėjau į George‘o miegamojo duris viršuje.
George‘as visada palieka jas kiek pravertas. Kiek žiūrėjau, jų pozicija nesikeitė. Žinojau, kad jis dažnai miega iki 18 val., taigi laukiau.

Buvau visai neprastos nuotaikos. Atėjo 19 val. Mūsų santykiai tomis dienomis buvo įtempti ir komplikuoti. Jei vakare vienas kitą įskaudindavome, aš nelipdavau pas jį, o jis nenorėdavo leistis pas mane.

19.30 val. nuotaika pradėjo bjurti. Ėmiau svarstyti, ar tikrai turėčiau vykti į Londoną, iš tikrųjų to visai nenorėjau. Užkandęs nuėjau į savo kambarį. Maniau, kad jis tiesiog manęs vengia, tad nusprendžiau suteikti laisvę – esą, kai norės, pats ir ateis. Tada užmigau. Pabudau gruodžio 25 dieną.

Neturėjau žalio supratimo, kiek dabar valandų. Užlipau į viršų. George‘o durys nepajudintos. Kambaryje buvo tylu. Nusprendžiau užeiti. Žinoma, pradėjau nerimauti. Nuolat jam kartojau: „Nebevartok, nesielk taip su manimi“.

Įėjęs apžvelgiau kambarį, pamačiau, kad jis lovoje. Šviesa išjungta. Negalėdavo miegoti prieš šviesos. Turėjau negerą nuojautą. Nusprendžiau patikrinti, ar kvėpuoja. Priėjau pakankamai arti. Gulėjo prie veido pasidėjęs dešinę ranką. Jo veidas atrodė kaip visada. Tik kojos po antklode atrodė keistai įsitempusios. Paliečiau – buvo šaltas. Kai pamačiau pamėlusius pirštus, supratau, kad jis nebegyvas“, – pasakoja G. Michaelo gyvenimo partneris.

Prieš paskambindamas pagalbos telefonu, F. Fawazas paskambino savo dukterėčiai ir geram George‘o draugui muzikos prodiuseriui 56 metų Davidui Austinui.

„Kai kalbėjausi su Davidu, jis patarė George‘ą apipilti vandeniu, bet aš pareiškiau, kad neketinu jo daryti. Jau per vėlu, jis negyvas. Tada patarė skambinti 999. Tą ir padariau. Atvykus greitosios pagalbos medikams, felčerė man pareiškė, kad George‘as miręs jau kurį laiką.

Būtumėte matę, kaip ji į mane pasižiūrėjo. Pasijutau siaubingai. Ji elgėsi labai nepagarbiai. Atvykusiems policijos pareigūnams pareiškė nežinanti, kas aš toks. Aš jo gyvenimo partneris. Ta moteris mane labai įskaudino.

Aš iki paskutinės akimirkos vyliausi, kad jis kvėpuoja. Ant grindų prie lovos gulėjo jo pižama – kaip visada. Kambarys atrodė kaip visada. Nebuvo jokių grumtynių ženklų. Lova buvo paklota tiesiog idealiai, viskas buvo tobula iki smulkmenų, jis nesiblaškė. Pamaniau: ką gi, viskas, jam pagaliau pavyko“, – pasakoja netektį išgyvenęs vyras.

„Meldžiau jo nebandyti sau pakenkti, bet jis buvo toks prislėgtas. Vienintelis dalykas, ko norėjo, buvo mirtis. Jis net keturis kartus bandė nusižudyti. Niekada man nesakė, kad tai padarė. Kai kartą paklausiau, nejaugi nesidžiaugia, kad vienas iš bandymų nusižudyti baigėsi nesėkme, didžiam mano skausmui atsakė, kad ne. Jis labai norėjo mirti“, – konstatuoja F. Fawazas.

Pagalbos telefonai:
Psichologinės pagalbos tarnybaTelefono numerisDarbo laikas
Jaunimo linijaBudi savanoriai konsultantai 8 800 28888I-VII, visą parą
Vaikų linijaBudi savanoriai konsultantai, profesionalai 116 111I-VII, 11:00 - 23:00
Linija Doverija (rusų kalba paaugliams ir jaunimui)Emocinę paramą teikia: savanoriai moksleiviai 8 800 77277II–VI, 16.00 - 20.00
Pagalbos moterims linijaPagalbą teikia: savanoriai ir psichikos sveikatos profesionalai 8 800 66366I-VII, visą parą
Vilties linijaPagalbą teikia: savanoriai ir psichikos sveikatos specialistai 116 123I-VII, visą parą
Krizių įveikimo centrasKonsultacijos teikiamos per Skype arba atvykus į Krizių įveikimo centrą (Antakalnio g. 97, Vilnius, http://www.krizesiveikimas.lt) 8 640 51555I-V 16.00–20.00, VI 12.00–16.00
Sidabrinė linijaBudi savanoriai konsultantai 8 80080020I-V, 8.00-20.00
Skambučius į visas linijas apmoka SADM iš Valstybės biudžeto lėšų.
Emocinė parama internetu
„Vaikų linija“Registruotis ir rašyti svetainėje: http://www.vaikulinija.ltAtsako per 36val.
„Jaunimo linija“Registruotis ir rašyti svetainėje: http://www.jaunimolinija.lt/laiskaiAtsako per 2 darbo dienas
„Vilties linija“Rašyti svetainėje: http://paklausk.kpsc.lt/contact.php arba vilties.linija@gmail.comAtsako per 3 darbo dienas
„Pagalbos moterims linija“Rašyti el. paštu: pagalba@moteriai.ltAtsako per 3 darbo dienas
Psichologinės konsultacijosRašyti el. paštu: psyvirtual@psyvirtual.lt.Daugiau informacijos svetainėje: http://www.psyvirtual.ltAtsako per 2 darbo dienas
Pagalba nusižudžiusių artimiesiemsRašyti el. paštu: laukiam@artimiems.ltAtsako per 2-3 darbo dienas
Krizių įveikimo centre (Antakalnio g. 97, Vilnius, www.krizesiveikimas.lt) budi psichikos sveikatos specialistai, su kuriais galite pasikonsultuoti atėję arba per Skype be išankstinės registracijos ir nemokamai. Į budinčius psichologus bus galima kreiptis darbo dienomis 16-20 val., šeštadieniais 12-16 val. Darbo laikas: I, III, V 16.00–20.00 Visa papildoma informacija – puslapyje www.klausau.lt Pagalba nusižudžiusių artimiesiems: savitarpio pagalbos grupė, dažniausiai užduodami klausimai, literatūra ir kita naudinga informacija puslapyje artimiems.lt Vaikų ir paauglių krizių intervencijjos skyrius. Veikia visą parą. (8-5) 275 75 64.


Pagalba turintiems priklausomybių
Norėdami gauti pagalbos kreipkitės į savo šeimos gydytoją ar artimiausią Priklausomybės ligų centrą:
Respublikinis priklausomybės ligų centras (RPLC)8 5 213 7274info@rplc.lt
RPLC Vilniaus filialas8(52)137808vilnius@rplc.lt
RPLC Kauno filialas8(37)333255kaunas@rplc.lt
RPLC Klaipėdos filialas8(46)415025klaipeda@rplc.lt
RPLC Šiaulių filialas8(41)522488siauliai@rplc.lt
RPLC Panevėžio filialas8(45)582673panevezys@rplc.lt
Anoniminių alkoholikų draugija+370 685 05191/info@aalietuvoje.org
Pilnų namų bendruomenė+370 698 73005infopnb.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Jennifer Aniston įspūdingai debiutavo „Instagram": dėl per didelio gerbėjų skaičiaus anketa tapo neaktyvi (3)

Aktorės Jennifer Aniston paskyra socialiniame tinkle „Instragram" jau po kelių valandų buvo...

Prabilęs apie savo ir Meghan Markle paslaptį, princas Harry nesulaikė ašarų (9)

Šiemetiniuose „WellChild Awards“ apdovanojimuose princas Harry pasidalijo kitokiu, tačiau...

Serialo „Nusivylusios namų šeimininkės“ žvaigždė Felicity Huffman pati atvyko į kalėjimą atlikti jai skirtos bausmės (7)

Felicity Huffman antradienio rytą atvyko į Kalifornijos mieste Dubline esančią federalinę...

Karališkiesiems asmenims suteikti slapti kodiniai vardai: kai kas net nesupranta, kas skambina telefonu (22)

Karališkosios šeimos šaltinis atskleidė neįprastą karalienės kodinį vardą, praneša...

Nusisukus draugams ir prodiuseriams atlikėjas Borisas Mojisejevas gyvena atsiskyrėlio gyvenimą: pragyvenimui pensijos nepakanka (97)

Patyręs net du insultus ir dalinį paralyžių atlikėjas Borisas Mojisejevas gyvena atsiskyrėlio...

Top naujienos

Brundza siūlo nesustoti su automobilių mokesčiu: apie tai kalbu daugiau nei 10 metų (376)

„Tai tik nedidelis žingsnelis, ir tai, ne į priekį, o įstrižai“, – taip apie trečiadienį...

Alytaus meras apie milžinišką gaisrą: rytoj miestas gyvens normalų gyvenimą (61)

Sutemus Alytuje tęsiasi gaisro padangų perdirbimo įmonėje „Ekologistika“ gesinimo darbai,...

Orai: po saulėtų dienų trumpam sugrįžta lietus (4)

Šiandien Lietuvos orus lems nedidelio per Baltiją keliaujančio ciklono pietinis pakraštys. Per...

Apžvalgininkai: tai buvo pagrindinė ir esminė Karbauskio klaida (294)

„Klaida buvo į savo rinkimų sąrašą priimti labai skirtingus žmones, turbūt orientuojantis tik...

„Real“ paskolintas Europos čempionas išplėšė pergalę metimu nuo priešingos tritaškio linijos (3)

Klemenas Prepeličius paliko be žado visą Stambulo „ Daruššafaka “ komandą. 26-erių...

Lavija Šurnaitė. Gniuždantis laimės kultas (59)

Nuolat girdime kalbas, o kartu ir pačios kalbame apie tai, kad mūsų visuomenėje (visas pasaulis...

Širdį verianti ištikimybė: prie degalinės paliktas šunelis šeimininkų laukė 4 metus (38)

Su posakiu, jog šuo yra geriausias žmogaus draugas, sutiktų daugybė žmonių. Šimtai istorijų...

„Lietkabelis“ iki pabaigos nepasidavė gęstančių žvaigždžių ir debiutavusio lietuvio kompanijai (5)

Panevėžio „Lietkabelis“ vos nepasekė Klaipėdos „Neptūno“ pėdomis ir FIBA Čempionų...

Sostinėje – prabangių drabužių išpardavimas, į kurį veržėsi net per užrakintas duris (86)

Trečiadienio rytą sostinėje kelioms dienoms duris atvėrė vardinių drabužių pop-up...