„Perdirbant auksą, kuris kažkada buvo laikomas atliekomis, galima nuolat pakartotinai panaudoti išteklius ir siekti nulinių atliekų rezultato. Mano tikslas – įrodyti, kad gražūs daiktai gali būti padaryti iš tvariai pagamintų ir perdirbtų medžiagų“, – apie bendradarbiavimą, kuriuo siekiama remti tvaraus dizaino judėjimą, pasakoja N. Reed.

Ši kolekcija, sudaryta iš 14 ir 18 karatų auksinių žiedų, auskarų ir sąsagų, bus pristatyta 2018 m. technologijų parodoje CES Las Vegase, kad būtų parodytas didelis elektroninių atliekų ar vienkartinės elektroninės įrangos poveikis aplinkai.

Kaip rašoma pranešime spaudai, šiuo metu tik 12,5 proc. elektroninių atliekų perdirbama į kitus produktus. Dėl šios priežasties svarbu ieškoti būdų, kaip brangias medžiagas, tokias kaip auksas ir sidabras, perdirbti į naujus produktus.

Panaudotų technologijų aukso pakartotinis naudojimas ir perdirbimas teikia ne tik ekonominę naudą, tačiau turi teigiamos įtakos aplinkai ir visuomenei, nes išvengiama žalos žmonių sveikatai ir teršalų išplovimo, dažniausiai susijusių su iškastu auksu.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją