33-ejų metų dainų kūrėjos ir atlikėjos koncertas – vienas iš suplanuotų „Best F‘n Night Of My Life“ turo renginių – vyko Niujorko koncertų arenoje „The Rooftop at Pier 17“, rašo „Daily Mail“.

Ypač nemalonus epizodas buvo nufilmuotas ir paviešintas „Twitter“. Iš jo matyti, kaip dainininkė, norėdama atsidurti kuo arčiau gerbėjų, žingsniuoja prie scenos krašto. Kaip tik tada jai į veidą trenkiasi iš publikos atskriejęs telefonas.

Akivaizdu, kad tuoj po smūgio Bebe Rexhą ištiko šokas. „Grammy“ nominantė puolė ant kelių ir bandė kuo žemiau nuleisti galvą. Jai į pagalbą kaipmat suskubo keli koncerto organizatorių komandos nariai.

Stebint dar vieną, kiek vėliau paviešintą epizodą tenka įsitikinti, kad dainininkė, kurios tikrasis vardas – Bleta Rexha, patyrė sužalojimų ir kad jai prireikė medikų pagalbos.

„Bebe Rexha buvo operatyviai palydėta į užkulisius po to, kai per Niujorke vykusį koncertą į ją pataikė kažkieno sviestas telefonas“, – parašė antrą vaizdo įrašą paviešinęs „Twitter“ naudotojas.

„Buvo beprotiškai smagu ir mums, ir Bebe. Visi kaip reikiant šėlome. Ir kas galėjo šitaip pasielgti? Belieka tikėtis, kad Bebe Rexha atsigavo“, – pridūrė jis.

O štai ką parašė kitas „Twitter“ naudotojas: „Bebe Rexhos motina pranešė, kad incidentas su telefonu kainavo tris siūles.“

Nuostabą ir suglumimą prisėdę prie „Twitter“ išreiškė visas būrys Bebe Rexhos gerbėjų. Štai keletas komentarų:

„Bebe yra viena mieliausių ir mažiausiai problemų keliančių asmenybių populiariosios muzikos pasaulyje. Ji to tikrai nenusipelnė. Kažkas tikrai turėtų palikti ją ramybėje.“

„Absoliučiai puikų šou sugadino telefoną metęs gerbėjas. Tikiuosi nieko labai blogo Bebe Rexhai neatsitiko.“

„Gerbėjų elgesys pasibaisėtinas. Kažkuris metė telefoną ir, deja, pataikė, todėl Bebe Rexha atsidūrė ligoninėje, jos žaizdą teko siūti. Kaip visa tai suprasti?“

„Bebe Rexha tikrai nusipelno geresnio požiūrio.“

„Nesvarbu, kad jie sumokėjo po 6 dolerius, kad ją pamatytų. Vis tiek turėjo pademonstruoti šokią tokią pagarbą.“

Ar šis gana pavojingas incidentas ilgam sutrikdys Bebe Rexhos gastrolių grafiką, kol kas neaišku.

Jau šiai savaitei yra numatyti keturi koncertai: birželio 20 d. Filadelfijoje, birželio 21 d. Silver Springe, birželio 23 d. Atlantoje ir birželio 24 d. Orlande.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją