Nuotraukoje matyti ir paties Ch. Spencerio portretas, jis kabo šalia jo dabartinės, trečiosios žmonos Karen Spencer. Paveiksle moteris vilki drabužius, kuriais buvo pasipuošusi per princo Harry ir Meghan Markle vestuves 2018 metais.

Ch. Spenceris komentaruose patikslino, kad šeimos namuose Altorpe kabo ir dar dviejų jo seserų nuotraukos – 65 metų ledi Sarah McCorquodale ir 64 metų baronienės Jane Fellowes. Ir pridūrė, kad jo žmona bei sesuo Diana buvo „labai dailios damos“.

Ch. Spenceris savo žmonos portretą pristatė 2019 metais, džiaugdamasis, kad jame atsispindi ledi Spencer „grožis, elegancija ir stiprybė“. Portreto autorius – tapytojas iš Argentinos Fabianas Perezas.

Ch. Spenceris ir Kanadoje gimusi Karen Villeneuve susituokė 2011 metais. Su antrąja žmona Caroline Freud jis išsiskyrė 2007 metais. Pirmoje santuokoje su Victoria Lockwook pragyveno nuo 1989 iki 1997 metų.

Pranešdamas apie žmonos portretą, Ch. Spenceris tviteryje parašė: „Stoviu greta nuostabaus savo žmonos Karen portreto, kurį nutapė dailininkas Fabianas Perezas. Kūrėjas pats pasirinko nuotraukas, kuriomis remdamasis ir dirbo. Labai džiaugiuosi, nes F. Perezas subtiliai atskleidė mano Karen grožį, eleganciją ir vidinę stiprybę“.

Diana turėjo ir vyresnįjį brolį Johną Spencerį, kuris mirė praėjus vos dešimčiai valandų nuo gimimo 1960 metų sausio 12-ąją.

Ch. Spenceris vedė tris kartus. Su pirmąja žmona V. Lockwood susilaukė 30 metų dukters ledi Kitty Spencer, 28 metų dvynių ledi Elizos Spencer ir ledi Amelios Spencer ir 26 metų sūnaus, Altorpo vikonto Louiso Spencerio.

Su antrąja žmona C. Freud jis susilaukė šiuo metu jau septyniolikmečio sūnaus Edmundo Spencerio ir penkiolikmetės ledi Laros Spencer. Prieš tai moteris buvo ištekėjusi už viešųjų ryšių guru Matthew Freud.

Su Karen Ch. Spenceris augina dukrą – aštuonerių Charlotte Dianą Spencer.

Vos prieš kelias dienas Ch. Spenceris Motinos dienos proga pasidalino savo motinos Frances Shand Kydd nuotrauka. Nuotraukoje, kuri buvo daryta, kai Charlesui tebuvo mažiau nei savaitė, Frances, mirusi 2004 metais, segi perlų vėrinį, o rankose laiko naujagimį sūnų. Šiais metais Ch. Spenceris su visuomene pasidalino ir motinos portretu, komentatoriai negalėjo atsistebėti jos panašumu su dukra princese Diana.

Instagrame paskelbęs portreto nuotrauką, Ch. Spenceris parašė, kas jis kabo jo namų bibliotekoje: „Mano mama, jai šiandien būtų 85 metai. Gimė Sandringame, Norfolke – tą pačią dieną, kai mirė karalius Jurgis V“.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės