Dukra jo nebedomina?

Šaltinis leidiniui „National Enquirer“ dar 2015 metais teigė, kad T. Cruise’as nedalyvauja dukters Suri gyvenime nei fiziškai, nei mintyse: „Atrodo, kad jo nedomina galimybė būti Suri kasdienio gyvenimo dalimi. Katie daro viską, ką gali, kaip mama, tačiau tėvas yra nepakeičiamas“.

Pasak 2016 metų pranešimo „Us Weekly“, šaltiniai tvirtino: „Tomas nematė ir net nepaskambino Suri maždaug trejus metus, su ja jis neturi jokio ryšio“.

2015 metų liepą šaltinis tvirtino, kad net būdamas labai arti dukters jis nesusitiko su ja: „[Cruise’as] buvo vos už kelių kvartalų nuo Suri [Niujorko mieste] ir su ja nepraleido nei akimirkos… Tądien jis su Suri neužmezgė jokio ryšio“.

Aktorius labai užsiėmęs

Pastaraisiais metais T. Cruise’o karjera puikiai klostosi. Vien 2017 metais T. Cruise’as vaidino juostose „Mumija“ („The Mummy“) ir „Baris Sylas: Amerikos sukčius“ („American Made“). Tarsi to būtų negana, jis vaidins 2018 metų filme „Misija neįmanoma 6“ („Mission Impossible 6“) ir 2019 metų juostose „Luna Park“ ir „Top Gun: Maverick“.

Šaltinis leidiniui „InTouch“ pranešė, kad T. Cruise’as nedalyvavo dešimtame dukters gimtadienyje, kurį ji šventė 2016 metų balandį, ir tai buvo jau trečias mergaitės gimtadienis iš eilės be tėvo. „[Tuo metu] buvo įpusėjęs „Mumijos“ filmavimas ir negalėjo atsitraukti, – sakė su situacija susipažinęs šaltinis. – Tai įprastas jo pasiteisinimas“.

Turint omenyje tokį beprotišką grafiką, visai nenuostabu, kad aktorius neturi daug laiko, kurį galėtų skirti savo dukrai. T. Cruise’as pats pripažino tai dar 2013 metais.

Tada vykusio teismo proceso metu aktorius tvirtino, kad jo intensyvus darbo grafikas yra ta priežastis, dėl ko jis nematė dukters daugiau nei šimtą dienų.

Susitarimas dėl Suri globos

Per 2012 metais įvykusias skyrybas T. Cruise’as ir K. Holmes susitarė, kad pagrindinė Suri globa tenka jos mamai. Šaltinis leidiniui „Us Weekly“ tvirtino, kad aktorė iš pradžių reikalavo vienasmenės globos sau, tačiau vėliau buvo pasiektas kompromisinis susitarimas.

„Tomui bus leista matyti Suri, tačiau vizitai vyks laikantis tam tikrų nurodymų“, - buvo nuspręsta tuomet.

Gali trukdyti scientologija

T. Cruise’o atitolimui nuo dukters gali turėti įtakos ir jo atsidavimas scientologijos bažnyčiai. Šaltinis „InTouch“ sakė: „Suri neįvardijama kaip „slopinanti asmenybė“, o Katie įvardijama tokia. Jos artumas dukrai galimai abi jas išstumia į draudžiamą zoną Tomui“.

„Slopinanti asmenybė“ scientologijos bažnyčioje iš esmės yra bet kas, kas drįsta palikti šią bažnyčią ar kalbėti prieš ją. Buvusi jos narė „National Enquier“ apie scientologijos bažnyčią kalbėjo: „Gali būti, kad Tomas nesusitikinėja su Suri dėl to, kad galvoja, kad Katie ir jos šeima neigiamai atsiliepia apie scientologiją“.

Laidoje „Watch What Happens Live“ buvusi scientologė Leah Remini vedėjui Andy Cohenui aiškino: „Šios bažnyčios politika yra tokia, kad negali palaikyti ryšių su kažkuo, kas atliko slopinantį poelgį, ką, manau, Katie padarė“.

K. Holmes susitikinėja su T. Cruise’o bičiuliu

Panašu, kad nuo skyrybų su K. Holmes, T. Cruise’as yra vienišas, o štai ji palaiko santykius su… vienu iš jo draugų. K. Holmes ir T. Cruise'o draugas aktorius Jamie Foxxas slapta susitikinėja nuo 2013 metų.

Šaltinis „Page Six“ 2015 metais sakė, kad K. Holmes „pametusi dėl jo galvą“. „Tačiau jie nenori kurstyti gandų, tad vengia lankytis vakarėliuose, kuriuose dalyvauja ji… Katie ir Jamie palaiko smagius ir džiaugsmingus santykius ir per pastaruosius kelis mėnesius dar labiau suartėjo. Suri taip pat su juo puikiai sutaria“, – pasakojo šaltinis.

Po kelis metus trukusių slėpynių K. Holmes ir J. Foxxas pagaliau 2017 metų rugsėjį paviešino savo santykius – jie kartu pasirodė Malibu paplūdimyje, kur buvo nufotografuoti susikibę už rankų.

T. Cruise'as siekia privatumo

Nors T. Cruise’as ir K. Holmes niekada viešai nekomentavo tėvo santykių su Suri, gali būti, kad jis su dukra susitikinėja, tik paparaciams paprasčiausia nepavyko to užfiksuoti. „InTouch“ pažymi, kad T. Cruise’as paskutinį kartą viešumoje su Suri buvo pastebėtas 2013 metų rugsėjį, tačiau tai dar nereiškia, kad jie nesimatė privačiai, nematant žiniasklaidai. Štai 2015 metais TMZ pranešė, kad T. Cruise’as su dukra praleido marias laiko.

Veiksmo filmų žvaigždė ir kiti jo vaikai (su buvusia žmona Nicole Kidman įvaikinti Connoras ir Isabella) retai užfiksuojami paparacų, tad gali būti, kad stengiamasi apsaugoti ir Suri privatumą.

Ar Cruise’as bando gelbėti situaciją?

Buvo pasigirdę ir tokių gandų, kad T. Cruise’as pagaliau 2016 metų vasarą atnaujino santykius su Suri. Pasak „Us Weekly“, aktorius „nuskrido kartu su ja į Angliją, kur praleido penkias dienas“ ir 2016 metų liepą atšventė jo 54-ąjį gimtadienį.

Taip pat „Us Weekly“ pranešė, kad T. Cruise’as susitikinėja su brite, kurios tapatybė neskelbiama, su kuria susipažino besifilmuodamas juostoje „Mumija“. „Jis rimtai žiūri į šiuos santykius ir nori, kad jie susiklostytų, – sakė šaltinis 2016 metų spalį bulvariniam laikraščiui. – Tomas nori kompanijos“.

Vis dėlto, gandai gali ir likti tik gandais. „Niekas nepasikeitė, – rašė „Gossip Cop“ 2016 metų spalį. – Jie ir toliau nepalaiko kontakto, tai trunka jau kelerius metus“. Esą, K. Holmes atstovas „Gossip Cop“ teigė, kad „Us Weekly“ papasakota istorija „klaidinga“.

Visai neseniai, 2017 metų rugsėjį, „InTouch“ pranešė, kad K. Holmes susisiekė su T. Cruise’u, „vildamasi užmegzti dialogą dėl ryšių su Suri atnaujinimo“. Vėl gi, tai tik gandai…

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (35)