"Sosto įpėdinė princesė laukiasi, kūdikis turėtų gimti kovą", - naujienų agentūrai AFP sakė karališkųjų rūmų atstovė spaudai Annika Soennerberg.

"Visa karališkoji šeima yra sujaudinta, o princesė jaučiasi gerai", - pridūrė ji.

Švedijos bulvarinė spauda iš karto pasičiupo šią naujieną, kurios buvo pradėta laukti iškart po princesės ir buvusio asmeninio jos trenerio Danielio Westlingo, dabartinio princo Danielio, pasaką primenančių vestuvių 2010 metų birželio 19 dieną.

"Daug tikiuosi iš šio rudens", - interviu dienraščiui "Aftonbladet" sakė 34 metų Victoria netrukus po to, kai buvo paskelbta ši džiugi naujiena.

Pirmoji eilėje į Švedijos karališkąjį sostą princesė Victoria savo šalyje yra labai populiari.

Neseniai atliktos visuomenės apklausos rodo, kad dauguma švedų geriau norėtų valstybės vadove matyti princesę Victorią, o ne jos tėvą karalių Carlą XVI Gustafą, kurį pastaraisiais metais lydėjo ne vienas skandalas.

Laukiamas kūdikis - pirmasis karaliaus ir karalienės vaikaitis - bus antras eilėje į Švedijos karališką sostą.

Karališkųjų rūmų interneto svetainėje rašoma, kad kol kas dėl nėštumo princesei nereikės atsisakyti savo oficialių karališkų pareigų.

"Su didžiuliu džiaugsmu sutikau naujieną, kad sosto įpėdinė Victoria ir princas Danielis laukiasi kūdikio. Dabar turime laukti fantastiško įvykio ir noriu perduoti jiems abiem savo širdingiausius sveikinimus", - sakoma Švedijos ministro pirmininko Frederiko Reinfeldto pareiškime.