Socialiniame tinkle „Instagram“ žinomos aktorės sekėjai pradėjo po jos nuotraukomis rašyti žinutes, kuriose teigiama, kad moteris serga.

Tokių komentarų M. Trachtenberg sulaukė ko kadrais, kuriose ji įsiamžino be makiažo, banguotais, kiek suveltais plaukai, ir itin šviesiomis, tarsi pabalusiomis lūpomis.

Vienas gerbėjas pakomentavo, kad aktorė „atrodo serganti“, ir paklausė, ar jai „ viskas gerai“.

Reaguodama į tokius komentarus kiek vėliau moteris pasidalijo dar viena nuotrauka, šalia kurios teigė: „Linksmas faktas. Tai mano veidas, ne netinkama mityba, neturiu jokių problemų“.


Tiesa, panašu, kad panašių pastabų iš savo sekėjų žinoma moteris sulaukia jau ne pirmą kartą. Anksčiau po viena iš nuotraukų ji rašė, kas pastaruoju metu „sulaukė kelių komentarų apie savo išvaizdą“ ir patikino gerbėjams, kad „niekada nesidarė plastinių operacijų“.


Ji toliau pasakojo, kad yra „laiminga ir sveika“. Vis dėlto aktorės gerbėjai sureagavo į jos įrašus teigdami, kad rūpinasi ne jos plastinėmis operacijomis.

„Niekas nekalba apie plastines operacijas. Mes kalbame apie jūsų ligas“, – rašė vienas žmogus.

„Tikrai nemanau, kad sekėjai kalba apie atliktas plastines operacijas. Mes apskritai esame susirūpinę dėl jūsų. Akys geltonos, plaukai slenka, atrodote serganti“, – savo nuomonę reiškė kitas sekėjas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją