22-ejų jūrų pėstininkas Jackas nufotografuotas ir nufilmuotas besiginčijantis „Titan“ festivalyje, vykusiame netoli Polzeto kurorto. Vaizdo įraše, kurį gavo „MailOnline“, girdėti, kaip akivaizdžiai susinervinęs jaunuolis sako „pakartosiu kad ir tūkstantį kartų, kad esi padugnė.“

Kalbėdamas su „MailOnline“, festivalių mėgėjas Jackas nesutiko, kad ginčas prasidėjo dėl to, kad maždaug 20 minučių prie maisto kiosko nebuvo paimtas mėsainis.

Kito festivalio dalyvio tvirtinimu, jis su bičiuliais pastebėjo galimą laisvą vietą eilėje ir pasiėmė jiems nepriklausiusį eilės talonėlį, kad galėtų toliau valgyti keptas bulvytes ir nereikėtų laukti, kol ateis eilė atsiimti jų užsisakytą mėsainį.

„Padėjome jo užsakymą ant stalo, prie kurio sėdėjome, ir palikome jį ten. Tuomet Jackas atėjo atsiimti savo mėsainio“, – toliau pasakoja jis, teigdamas, kad tuomet „pasidarė įdomu“, nes Jackas pasipiktino, kad vyrukai jo ilgai neatsiimtą maistą padėjo ant stalo.

Neįvardytas vyras apkaltino vieną iš Jacko draugų jam trenkus jam per veidą tuo pačiu mėsainiu, dėl kurio ir įsiplieskė ginčas. Festivalio dalyviui esą buvo nemalonu, kai „mėsainio padažas tekėjo ausimi“, todėl jis nutarė išsiaiškinti santykius su Jacku, o pastarasis neva pabandė jį „permesti per prekystalį“.
Kilus muštynėms, įsikišti turėjo apsaugos darbuotojai, kuriems teko raminti ir abu vyrus, ir jų bičiulius.
Būtent tuo metu Jackas oponentą pavadino „padugne“. O šis nemano, kad tokių epitetų nusipelnė, nes iš jo pusės esą neišsprūdo jokių „negražių žodžių“.

„Jis kažkodėl jaučiasi esąs daug geresnis už kitus ir turintis teisę ne tik įžeidinėti žmonės, bet ir agresyviai elgtis dėl mėsainio, kurį pats užsisakė ir laiku neatsiėmė“, – teigia anoniminis festivalio dalyvis.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės