„Aš nuoširdžiai nesuprantu, kodėl Angelina Jolie ar Seanas Pennas neatvyko į „DLR“ ar „LLR“? Kodėl visus šiuos metus nė vienas Vakarų menininkas nesijaudino, kad žmonės miršta? Kodėl jie taip uoliai stengiasi Rusiją paversti pasauliniu blogiu, nuosekliai įrodydami, kad visi, kurie yra už Rusiją, yra antihumanistai ir tiesiog monstrai?“, – viešai skelbė T. Kandelaki.

Tokie jos žodžiai rimtai supykdė ukrainiečių prodiuserį ir reperį Potapą. Jis iškart sureagavo į jos žodžius.

„O kiek kartų ten buvo pati Tina Kandelaki? Pavyzdžiui, aš du kartus buvau Luhansko ir Donecko srityse, žinoma, Ukrainos pusėje. Šviesa ir meile, koncertais palaikau Ukrainos ginkluotąsias pajėgas, kaip mano kolegos: Karolis, Tajana, Mirzojana ir kt. O mes, išskyrus Porečenkovą, kuris atėjo šaudyti ukrainiečių, neprisimename tavęs, T. Kandelaki. Nenustebkite, kitaip nei Rusijoje, kur menininkai yra tarnai ir amarai, visame civilizuotame pasaulyje menininkai, žvaigždės, įžymybės yra laisvės, žmogaus teisių šaukliai ir aktyvūs visuomenės veikėjai“, – rašė Potapas.

Jis taip pat rekomendavo T. Kandelaki palaukti „Netflix“ filmo apie Ukrainos kovą, kuriame Robertas de Niro vaidina Ukrainos ginkluotųjų pajėgų pulkininką, o pačią T. Kandelaki vaidina Penelope Cruz.

„Bet nesidžiauk. Ten, kur tu būsi, šio filmo nerodys“, – reziumavo Potapas.

Ukrainos prodiuseris ir televizijos laidų vedėjas Igoris Kondratiukas taip pat atsakė Vladimiro Putino gerbėjai T. Kandelaki, pareiškusiai, kad ją „pykina pamačius A. Jolie“. I. Kondratiukas mano, kad Rusijos propagandistė kuo puikiausiai supranta, kas vyksta Ukrainoje.

„T. Kandelaki tikrai turėjo smegenis. Kažkada. Tačiau Rusija aiškiai pasakė, kad jai, Tinai, geriau būti besmegene paleistuve, ji sutiko. Tai jos sąmoningas pasirinkimas“, – rašė prodiuseris.

„T. Kandelaki puikiai supranta, kas vyksta dar nuo 2014 metų kovo, ir kaip tai vadinasi. Tačiau jai moka už ką kita. Ji plačiai ištempė... ausis, ir leido naudotis jos aštriu liežuviu. Tokios yra blogiau nei suzombintų rašistų biomasė kažkur iš už Uralo“, – pridūrė I. Kondratiukas.

Atkreipiame dėmesį, kad balandžio 30 d. vienoje iš Lvivo kavinių buvo pastebėta Holivudo aktorė ir Jungtinių Tautų ambasadorė pabėgėlių klausimais A. Jolie. Ir, jei ukrainiečius šis įvykis sužavėjo, tai Rusijos propagandistams tai sukėlė „vėmimo refleksą“. Prorusiška laidų vedėja T. Kandelaki neigiamai atsiliepė apie A. Jolie ir teigė, kad tai buvo pirmas kartas, kai „pamačius A. Jolie ją supykino“.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės