Kaip rašo britų dienraštis „Daily Mail“, Torontą ši 36-erių metų amerikiečių aktorė paliko, kai tik baigė filmuotis teisininkų gyvenimo peripetijas gvildenančioje dramoje „Kostiumuotieji“ („Suits“). Tai, kad ji tikrai išsikėlė iš ligšiolinių savo namų, bylojo gatvėje šalia jų išsirikiavę furgonai, paprastai iškviečiami prireikus pergabenti daug baldų ir daiktų.

Ką tik pasirodžiusiuose pranešimuose nurodoma, kad M. Markle turėtų įsikurti Kensingtono rūmų teritorijoje esančiuose princui Harry skirtuose apartamentuose.

Kad iš namų Toronte M. Markle tikrai išsikėlė leidiniui „US Weekly“ patvirtino gabenamus daiktus matęs asmuo. „Bute Toronte stovėję baldai bus atiduoti saugoti, o asmeniniai daiktai – išsiųsti į Jungtinę Karalystę“, – sakė jis.

Aktorė, kaip tvirtinama, įsikurs Notingamo kotedže, Hariui skirtame Kensingtono rūmų teritorijoje esančiame name su dviem miegamaisiais.

„Atskirai jie gyventi neketina. M. Markle iš karto įsikels į tą namą“, – patikino išsamiai su situacija susipažinęs asmuo.

Aktorei brangių šunų augintinių kelionė per Atlantą nukelta kiek vėlesniam laikui.

Ar M. Markle iš tikrųjų persikėlė į Jungtinę Karalystę, buvo pradėta aiškintis tada, kai antradienį (lapkričio 21 d.) ji buvo pastebėta vienoje iš Londono parduotuvių, apsipirkinėjanti prieš pirmąsias kartu su 33-ejų metų princu Harry ketinamas praleisti Kalėdas.

Reikia pasakyti, kad atrodė ji kaip visada nepriekaištingai: buvo užsidėjusi tamsius akinius, mūvėjo juodas džinsines kelnes, vilkėjo pilką švarkelį, o kaklą buvo apsivijusi tokios pat spalvos šaliku. Rankoje aktorė nešėsi 2 tūkst. svarų sterlingų (maždaug 2,3 tūkst. eurų) kainuojančią „Prada“ rankinę, taip pat turėjo kosmetologės Sarah Chapman vardo pirkinių krepšį.

M. Markle buvo pastebėta tada, kai žengė iš Heidi Klein paplūdimio drabužių parduotuvės, todėl nerukus buvo imta spėlioti apie kokioje nors saulėtoje šalyje ketinamas praleisti atostogas.

M. Markle atvykimas į Jungtinę Karalystę dar labiau pakurstė spėliones dėl artėjančių jos ir princo Harry sužadėtuvių.

Kai kurie akyli karališkosios šeimos gyvenimo įvykių stebėtojai mano, kad princas Harry, prieš metus patvirtinęs informaciją apie per atstumą palaikomus santykius su M. Markle, jau yra slapta susižadėjęs su aktore, todėl dabar reikia laukti netrukus įvyksiančių vestuvių.

Amerikiečių aktorė ką tik baigė filmuotis septintajame ir paskutiniame JAV dramos „Kostiumuotieji“ sezone. Šiame seriale ji suvaidino teisininkę Rachel Zane.

Vienu iš neginčytinų įrodymų, kad M. Markle nebesifilmuos seriale ir savo ateitį susies su karališkąja šeima, tapo socialiniame tinkle „Instagram“ prieš kelias dienas paskelbta atsisveikinimo žinutė, kurios autorė – porą metų aktorės dublere dirbusi Nicky Bursic.

„Dirbti tavo dublere porą pastarųjų sezonų man buvo didžiulis malonumas ir nepamatuojama garbė. Nors apskritai [šiame projekte] darbuojuosi jau 6 metus, 2 pastarieji neabejotinai taps labiausiai įsimintini. Linkiu tau kuo didžiausios sėkmės“, – parašė N. Bursic.

Savo žinutę ji papildė širdelės išvaizdos jaustuku ir dar pridėjo šampano taurės paveikslėlį, taip pat porą grotažymių su prierašais „viso to nusipelnei“ ir „mylėk ją“.

Didžiausia užuomina apie netrukus įvysiančias sužadėtuves tapo pirmasis oficialus princo Harry ir aktorės M. Markle pasirodymas Toronte rugsėjo pabaigoje vykusiame sporto renginyje „Invictus Games“.

Stebėdami neįgaliųjų vežimėliuose sėdinčių asmenų teniso dvikovas, princas Harry ir M. Markle buvo susikibę rankomis ir akivaizdžiai vienas su kitu flirtavo.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės