Jungtinės Karalystės Velso princo Williamo pareiškimas:

Ketvirtadienį pasaulis neteko išskirtinės lyderės, kurios atsidavimas savo šaliai, Tautų sandraugoms valstybėms, buvo absoliutus. Ateinančiomis dienomis bus labai daug kalbama apie jos valdymo istorinę reikšmę.

O aš netekau močiutės. Ir, nors išgyvenu skaudžią netektį, tuo pat metu jaučiu didžiulį dėkingumą. Turėjau unikalią galimybę iki pat penktosios savo gyvenimo dešimties semti Karalienės išmintį ir džiaugtis jos palaikymu. Mano žmona dvidešimt metų jautė jos paramą ir klausė patarimų. Mano trys vaikai su ja leido atostogas ir kūrė prisiminus, kuriuos brangins visą likusį gyvenimą.

Ji buvo šalia, kai jaučiausi laimingiausias. Buvo šalia, kai išgyvenau sunkiausias gyvenimo akimirkas. Žinojau, kad ta diena ateis, bet prireiks laiko, kol suvoksiu gyvenimo be savo močiutės realybę.

Esu jai neišpasakytai dėkingas už gerumą, kurio negailėjo tiek man, tiek mano šeimai. Visos kartos vardu dėkoju jai už sektiną pasiaukojimo savo tarnystei ir garbingo viešojo gyvenimo pavyzdį, kuris, nors ir buvo iš kitos kartos, bet toks artimas ir aktualus mums visiems.

Močiutė yra sakiusi, kad gedulas – kaina, kurią tenka mokėti už meilę. Tas skausmas, kuriuo gyvensime ateinančias savaites, bus mūsų meilės išskirtinei Karalienei įrodymas. Jos atminimą įkūnysiu parama savo tėvui, Karaliui, darydamas viską, ką galiu, kad jį palaikyčiau“, – rašoma oficialiame karališkosios šeimos instagrame.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją