aA
Justinas Bieberis paatviravo apie savo ankstyvą šlovę ir jos neigiamą poveikį jo gyvenimui, praneša people.com. Pirmadienį hito „Sorry“ atlikėjas parašė ilgą žinutę „Instagram“, kurioje apžvelgė, kaip aplankiusi šlovė sulaukus vos 13-os, vaikystė nestabilioje šeimoje ir galimybė „gauti viską, ko trokšta širdis“, vėliau sukėlė fizinių ir psichinių kančių.
Justinas Bieberis ir Hailey Baldwin
© Instagram

Atviroje žinutėje 25-erių metų amžiaus J. Bieberis taip pat atskleidė, kad nesuvaldomos „sėkmės ir nesėkmės“, būdingos pramogų pasauliui, privertė jį griebtis sunkiųjų narkotikų sulaukus 19-os. Populiarusis dainininkas teigė, kad „šiurkščiai elgėsi su visomis ankstesnėmis mylimosiomis“ ir „negerbė moterų“.

„Pasidariau pilnas apmaudo... ir piktas, – rašė jis. – Nutolau nuo visų, kurie mane mylėjo, ir užsidariau savo kiaute. Atrodė, kad padėtis niekada nepagerės“.

„Matote, užaugau nestabiliuose namuose. Mano tėvams buvo 18-a, vėliau jie išsiskyrė ir neturėjo pinigų, tebebuvo jauni ir pašėlę, – aiškino dainininkas. – Vėliau atsiskleidė mano talentas ir tapau nepaprastai populiarus per dvejus metus. Visas mano pasaulis apsivertė aukštyn kojomis.“

J. Bieberis pridūrė, kad paauglystėje jam nuolat būdavo primenama, koks jis nuostabus, ir tai prisidėjo prie psichikos problemų.

„Iš 13-os metų berniuko, gyvenančio nedideliame mieste, tapau pasauline žvaigžde, milijonai gerbėjų be perstojo kartojo, kad mane myli ir koks esu nuostabus, – pasakojo dainininkas. – Kadangi tokius žodžius girdi nuolat, galiausiai pradedi jais tikėti.“

J. Bieberis rašė, kad užgriuvusi šlovė pakenkė jo asmeniniam tobulėjimui, nes jis neišmoko, ką iš tikrųjų reiškia būti atsakingam, ir neišsiugdė jokių kitų įgūdžių be dainavimo.

„Už mane viską darė kiti, todėl neišmokau atsakomybės pagrindų, – aiškino jis. – Tuo metu man buvo 18-a, turėjau nedaug praktinių gyvenimo įgūdžių, užtat turturėjau milijonus dolerių ir galimybę gauti viską, ko trokšta širdis.“

„Tai yra gana bauginantis scenarijus, – tęsė atlikėjas. – Kol man suėjo 20-imt, spėjau priimti visus blogus sprendimus, kokius tik galėjau, ir iš vieno mylimiausių ir mėgstamiausių žmonių pasaulyje tapau nekenčiamiausiu pajuokos objektu.“

Nepaisant užklupusių problemų, J. Bieberis sakė radęs paguodą ir paramą bendraudamas su grupele žmonių, įskaitant jo žmoną Hailey Baldwin, kuri paragino J. Bieberį „nepasiduoti ir judėti pirmyn“.

View this post on Instagram

Hope you find time to read this it’s from my heart
A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on Sep 2, 2019 at 2:38pm PDT

Šaltinis atskleidė „PEOPLE“, kad žvaigždė neseniai gydėsi pas specialistus.

„Suprantate, aš turėjau daug pinigų, drabužių, automobilių, apdovanojimų, pasiekimų, tačiau vis tiek jaučiausi nepatenkintas savo padėtimi, – prisipažino jis. – Prireikė nemažai metų ištaisyti visus siaubingus sprendimus, atnaujinti sugriautus santykius ir pakeisti bendravimo įpročius. Laimei, Dievas man atsiuntė nuostabių žmonių, kurie myli mane tokį, koks esu.“ˆ

J. Bieberis taip pat paaiškino, kad vedybos su 22-ejų metų amžiaus H. Baldwin padėjo judėti pirmyn.

„Dabar mėgaujuosi geriausiu laikotarpiu savo gyvenime – SANTUOKA! Tai nuostabi ir beprotiška nauja atsakomybė. Išmoksti kantrybės, gerumo, nuolankumo, pasitikėti, įsipareigoti ir kitų dalykų, darančiu tave geru žmogumi.“

„Net jei atrodo, kad visas pasaulis nusiteikęs prieš tave, nepasiduok ir kovok toliau, Jėzus tave myli, – žinutę užbaigė jis. – Šiandien būk geras, šiandien būk drąsus ir mylėk žmones ne pagal savo standartus, bet taip, kaip visus myli Dievas – tobula, neišsenkama meile.“

Anksčiau šiais metais J. Bieberis atviroje „Instagram“ žinutėje prisipažino, kad „patiria daug sunkumų“. Šaltinis patvirtino „PEOPLE“, jog vienas iš dainininką kamavusių sutrikimų buvo depresija.

„Po ilgos pertraukos jis pagaliau pradėjo spręsti iš tiesų svarbias problemas, – teigė šaltinis. – Nors J. Bieberis nerėkia visam pasauliui, kad vartoja konkrečius vaistus, tačiau tai nereiškia, jog jis neieško sprendimų.“

Pastaruoju metu J. Bieberis labai kliaujasi H. Baldwin, kurią praėjusiais metais vedė teismo rūmuose surengtoje slaptoje ceremonijoje. Pora net buvo neribotam laikui atidėjusi savo vestuvių planus ir sprendė dainininko problemas.

„Justinas turi puikią palaikymo komandą, – teigė šaltinis. – Jo žmona – aktyviausia jos narė. Hailey jį palaiko taip, kaip nesitikėtum iš neseniai ištekėjusios merginos. Ji puikiai supranta Justiną ir yra 100 proc. pasiruošusi jam padėti. Jis suvokia, koks yra laimingas, kad ją turi.“

Regis, jaunavedžių idilė nesibaigė, nes naujausioje žinutėje J. Bieberis toliau giria žmoną. Žinutė buvo paskelbta praėjus vos kelioms dienoms po jausmingo pasirodymo Beverli Hilse esančioje bažnyčioje Churchome vykusių pamaldų metu – populiarusis dainininkas perdainavo gospelo kūrinį ir nesulaikė ašarų.

Po to atlikėjas teigė, kad Dievas padeda jam įveikti sunkų gyvenimo etapą. Justinas Bieberis ir Hailey Baldwin planuoja šio mėnesio pabaigoje savo draugams ir šeimos nariams surengti religinę santuokos ceremoniją Pietų Karolinoje.

25-erių metų atlikėjas tikintiesiems labai jausmingai sudainavo Marvino Sappo dainą „Never Would Have Made It“, o prieš pasirodymą žmonės matė jį verkiantį.

Kitą dieną jis pasidalijo pasirodymo įrašu „Instagram“. „Praėjusį vakarą dainavau bažnyčioje. Dievas padeda man įveikti sunkų gyvenimo etapą, – komentare rašė jis. – Tikėti Jėzumi sunkiausiomis gyvenimo akimirkomis labai nelengva, tačiau jis ketina užbaigti, ką pradėjęs.“

„Taip pat noriu padėkoti savo žmonai už tai, kad labai mane palaiko. Remiantis Biblija, įvairius išbandymus reikia priimti DŽIAUGSMINGAI. Skamba kvailai, nes jautiesi siaubingai, tačiau jei būsime dėkingi Dievui ir jį garbinsime, situacija pagerės. Kad ir kaip jums skaudėtų, nenustokite sau kartoję, jog SKAUSMAS NETRUKS AMŽINAI! Myliu jus, įveiksime sunkumus kartu.“

Jo atvira žinutė susilaukė daug palaikančių komentarų iš gerbėjų ir įžymybių, įskaitant žmoną H. Baldwin.

„Labai didžiuojuosi tuo, kas esi“, – parašė 22-ejų metų amžiaus mergina.

Atlikėjui artimas šaltinis rugpjūčio mėnesį patvirtino „PEOPLE“, kad J. Bieberis ir H. Baldwin netrukus planuoja surengti religinę vestuvių ceremoniją savo draugams ir šeimos nariams. Pora slapta susituokė Niujorko teismo rūmuose praėjusių metų rugsėjo mėnesį, praėjus vos dviem mėnesiams nuo sužadėtuvių.

„Justinas ir Hailey rugsėjo mėnesį surengs religines vestuvių apeigas ir vakarėlį. Kadangi jų santuokos ceremonija buvo tik civilinė, įsimylėjėliai labai nori religinės. Jie visuomet planavo bažnytinę santuoką, nes nori susituokti tinkamai, stebint šeimos nariams ir bičiuliams.“

Praėjusią savaitę TMZ pranešė, kad dainininkas ir aktoriaus Stepheno Baldwino dukra išsiuntė svečiams kvietimus į vestuves. Remiantis juose pateikta informacija, pora antrą kartą susituoks rugsėjo 30 d. Pietų Karolinoje.

View this post on Instagram

Vacation ✅
A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on Aug 17, 2019 at 10:21am PDT

Šaltinis papasakojo „PEOPLE“, kad vestuvių ceremonija įvyks kurortiniame viešbutyje „Montage Palmetto Bluff“, ir pridūrė, jog J. Bieberis anksčiau buvo apsistojęs kitame „Montage“ viešbutyje, esančiame Kalifornijos kurortiniame miestelyje Laguna Beach.

„Justinui šis „Montage“ viešbutis seniai tapo tarytum antraisiais namais, – teigė šaltinis. – Jis ne kartą į jį vyko, kai norėjo ramybės. Tiek Justinui, tiek Hailey labai patiko ir „Montage Palmetto Bluff“.
„Hailey nusamdytos vedybų planuotojos dirba su vietos įmonėmis, kad sukurtų ypatingą ceremoniją ir šventę“, – pridūrė šaltinis.

Pagalba turintiems priklausomybių
Norėdami gauti pagalbos kreipkitės į savo šeimos gydytoją ar artimiausią Priklausomybės ligų centrą:
Respublikinis priklausomybės ligų centras (RPLC)8 5 213 7274info@rplc.lt
RPLC Vilniaus filialas8(52)137808vilnius@rplc.lt
RPLC Kauno filialas8(37)333255kaunas@rplc.lt
RPLC Klaipėdos filialas8(46)415025klaipeda@rplc.lt
RPLC Šiaulių filialas8(41)522488siauliai@rplc.lt
RPLC Panevėžio filialas8(45)582673panevezys@rplc.lt
Anoniminių alkoholikų draugija+370 685 05191/info@aalietuvoje.org
Pilnų namų bendruomenė+370 698 73005infopnb.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(11 žmonių įvertino)
4.2727

„Mis Visata“ apsilankė Niujorko simboliu tapusiame „Empire State Building“

Ką tik karūnuota naujoji „ Mis Visata “ Zozibini Tunzi iš Pietų Afrikos Respublikos...

Draugas nusprendė papasakoti apie paskutines Freddie Mercury gyvenimo dienas: poelgis mirties patale padėjo jam mirti ramiau (95)

Legendinis grupės „Queen“ vokalistas Freddie Mercury viešai prisipažino apie savo kovą su...

Gimtadienį švenčianti telenovelių žvaigždė Gabriela Spanic pasidalijo jautria žinute: dėkoja už svarbiausią dovaną (6)

Antradienį 46-ąjį gimtadienį švenčianti telenovelių žvaigždė Gabriela Spanic pasidalijo...

Mirė grupės „Roxette“ lyderė Marie Fredriksson (190)

Mirė praeityje itin garsios švedų grupės „Roxette“ lyderė 61-erių Marie Fredriksson ,...

Netikėta 21-erių reperio Juice Wrld mirtis kelia vis daugiau klausimų: prieš priepuolį atlikėjas rijo tabletes (20)

Reperis Juice Wrld, prieš patirdamas mirtiną priepuolį Čikagos Midway tarptautiniame oro uoste,...

Top naujienos

Naujasis siūlymas dėl bankų apmokestinimo kelia klausimų: ne tik padidins kainas, bet ir prieštarauja Konstitucijai (90)

„Mes turime vieną milijardą eurų, kurių kažkas tiesiog nemoka. Tol, kol šie mokesčiai nėra...

Laikai, kai alkoholis liejosi laisvai: tarsi tradicija girtuoklystė ėjo iš kartos į kartą

„Kaip upė prasideda nuo upokšnio, taip ir girtavimas prasideda nuo taurelės. Žmogus pasidaro...

Nužudyto centrinio banko pareigūno perspėjimas buvo lemtingas SEB (15)

Ne visi pinigų plovimo skandalai vienodi. Kai pasaulis sužinojo, kad milijardai nešvarių pinigų...

Jurgita Barišauskienė

Kai žiemos šventės tampa beskonės, o masinis kalėdinis šurmulys tik erzina

Žiemos švenčių laikotarpis dažnam žmogui tampa ne tik linksmybių, bet ir įvairių išbandymų...

Kurtinaičio kariauna nutraukė pralaimėjimų seriją – nuskriaudė Giedraičio ALBA komandą

Rimo Kurtinaičio treniruojami krepšininkai lipa iš nesėkmių liūno. Maskvos srities „Chimki“...

Verslininko atsakas besiskundžiantiems pinigų stygiumi: tikriausiai jūsų abi rankos kairios „Atsakingas požiūris“ su Rimvydas Valatka (16)

Šios savaitės DELFI TV laidoje „ Atsakingas požiūris “ žurnalistas Rimvydas Valatka kalbina...

Lietuviams siūlo pasinaudoti šeichams skirta prabanga ir malonumais: visa tai nemokamai (37)

Prabangiausi pasaulyje viešieji tualetai, švariausi pasaulyje paplūdimiai, gatves puošiantys super...

Nepailstantis Leonavičius – apie 30 metų treniruojant vaikus ir sprendimą, kurio iki šiol nepamiršta Marčiulionis (6)

„Neseniai skridau į Romą ir taip išėjo, kad susėdome šalia su Šarūnu Marčiulioniu, kuris...

Sunku patikėti: vaikinas neprisimena, kur prieš savaitę pastatė savo automobilį

Ko gero, visiems bent kartą teko ieškoti savo mašinos prekybos centro ar oro uosto automobilių...