„Tai turi liautis“, - instagrame rašė atlikėja Madonna. Ji kartu paskelbė vaizdo įrašą, kaip baltaodis pareigūnas praėjusį pirmadienį Mineapolyje kelias minutes keliu spaudžia ant žemės gulinčio G. Floydo kaklą. Policininkas, anot Madonnos, „arogantiškai ir išdidžiai“ nužudė vyrą.


Atlikėja Beyoncé instragrame kreipėsi į savo gerbėjus ir reikalavo „teisingumo George‘ui Floydui“.


Lady Gaga ilgame įraše tviteryje teigė esanti šokiruota G. Floydo mirties. Kaip daugelis kitų žvaigždžių, ji taip pat kritikavo JAV prezidentą Donaldą Trumpą. Atlikėja kaltino jį skatinant rasizmą šalyje.


Tik vieną nuotrauką ir vieną klausimą socialiniame tinkle paliko NBA žvaigždė LeBronas Jamesas. Nuotrauka rodo, kaip amerikietiško futbolo žaidėjas Colinas Kaepernickas 2016 metas skambant nacionaliniam himnui priklaupia ant kelio. Tai buvo protestų bangos prieš juodaodžių diskriminaciją JAV pradžia.

LeBronas Jamesas klausė: „Dabar suprantate?“.

Tačiau garsenybės savo kritiką liejo ne tik internete, bet ir gatvėse. Aktoriai Jamie‘is Foxxas ir Nickas Cannonas dalyvavo protestuose Mineapolyje. Reperis Killer Mike kalbėjo demonstrantams Atlantoje.

„Aš siaubingai piktas, - sakė jis. – Man nusibodo matyti mirštančius juodaodžius“. Kartu atlikėjas ragino žmones ne plėšikauti, o taikiai reikšti savo nepasitenkinimą.

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (28)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės