T. Lindemannas buvo apkaltintas netinkamu seksualiniu elgesiu koncertų metu ir seksualinės prievartos atvejais.

Prokurorai teigė, kad pradiniai tyrimai „neatskleidė įrodymų“ dėl mestų kaltinimų, rašoma dw.com.

Tyrimai buvo pradėti remiantis trečiųjų šalių skundais, susijusiais su spaudos pranešimais, rašoma išplatintame pranešime.

Prokurorai teigė, kad teisėsaugos institucijos dar negavo parodymų iš įtariamų T. Lindemanno elgesio aukų, o tai reiškia, kad tyrėjai negalėjo pagrįsti kaltinimų.

Delfi primena, kad vasarą Vilniaus Vingio parke nuskambėjo grandiozinis vokiečių grupės „Rammstein“ koncertas. Iškart po jo įvyko, kaip buvo pasakojama, vyko slaptas vakarėlis, kuriame dalyvavo ne tik grupės nariai, bet ir iš anksto pakviesti gerbėjai. Visgi praėjus kelioms dienoms internete pradėjo plisti kraupus ten dalyvavusios merginos pasakojimas.

Shelby Lynn iš pradžių socialiniuose tinkluose dalinosi smagiomis vakaro akimirkomis, o jau kitą rytą parašė apie nakties metu galimai įvykusį incidentą.

Sh. Lynn ryte prabudo su didžiule mėlyne ir ašaromis, mat neprisiminė ne tik, kas įvyko, bet ir ko, kaip pati teigė, buvo įpilta į jos gėrimą.

Norėdama įspėti kitas merginas, ji savo patirtį nusprendė aprašyti „Twitter“ ir „Instagram“ paskyrose. Šiais pasakojimais Sh. Lynn leido pasidalinti su Delfi skaitytojais.

Norint patekti į vakarėlius – speciali atranka

Kaip pasakojo mergina, apie uždarą vakarėlį ji sužinojo viename „Reddit“ kanale, kuriame buvo skelbiama, kad norintys patekti į koncerto tęsinį, turi instagrame susirasti Alioną Makejevą, jai parašyti ir nusiųsti savo nuotrauką. Moteris, nusprendusi, ar mergina yra tinkama, atsakys į žinutę.

„Tada gausite nemokamą bilietą ir galėsite koncerte stovėti 0 eilėje, kairėje arba dešinėje scenos pusėje. Prieš pasirodymą kelios pakviestos merginos susitiks su Tillu, o jis su visomis šnekučiuosis ir tiesiog stengsis gerai praleisti laiką. Tada prasidės šou. Po pasirodymo būsite kviečiami į jo paties vakarėlį“, – rašė informacinės svetainės „RammWiki“ apie „Rammstein“ redaktorius.

Sh. Lynn pasakojo, kad jai pavyko patekti tarp kelių laimingųjų, kurioms buvo išsiųstas pakvietimas į vakarėlius.

„Aliona Makejeva pakvietė mane prisijungti prie jos į nulinę eilę. Praėjusią savaitę nusiunčiau jai žinutę į instagramą, paklausiau, kaip, po velnių, patekti į afterparty, ir kad norėčiau būti svarstoma. Ji paklausė, kiek man metų ir iš kur esu, o kai patvirtinau, atsiuntė nuorodą į „WhatsApp“ grupę“, – „Twitter“ rašė Sh. Lynn.

Tiesa, mergina teigė, kad gavo pakvietimą ne tik į po koncerto vykusį vakarėlį, bet ir į šeštadienį vykusią repeticiją bei į užkulisius koncerto metu. Būtent tada ji susidūrė su grupės būgnininku Joe Letzu, šis ją pakvietė, kaip pati teigė, atskirai pasikalbėti.

Grupės lyderis išreiškė norą susitikti atskirai

Toliau Sh. Lynn instagrame pasakojo, kad J. Letzas atskleidė apie grupės lyderio Tillo Lindemanno norą su ja susitikti po Vingio parke esančia scena.

„Jis pasakė: „Viskas gerai, aš tik norėjau su tavimi pasikalbėti, nes tavo anglų kalba geresnė nei visų kitų.“ Aš atsakiau, kad gerai. Tada J. Letzas pasakė: „Tillas norėtų su tavimi susitikti.“ Aš iš karto atsakiau: „Kodėl, kodėl aš? Ar čia kalbama apie seksą?“ Į tai J. Letzas atsakė: „Ne, nieko panašaus. Tillas yra džentelmenas“, – apie galimo pokalbio detales socialiniame tinkle atskleidė mergina ir papildė, kad apie tai jai būgnininkas liepė su niekuo nesikalbėti.

Šio įsakymo mergina nusprendė neklausyti ir, kaip pati pasakojo, apie tai prakalbo su kitomis į vakarėlį pakviestoms merginoms.

„Viena mergina manęs paklausė, kodėl buvau pakviesta ten eiti, ir aš jai pasakiau. Ji atsakė: „Ne, neik ten, jis nori sekso, manęs čia net neturėtų būti, aš pasišalinsiu prisidengdama šeštadienio apyranke.“ Aš pasakiau: „Gerai, blemba, noriu pasitraukti, ar ne per vėlu? Per pasirodymą neleisk man niekur eiti“, – apie tai, ką galimai sakė merginoms, socialiniame tinkle rašė Sh. Lynn.

Po stikliuko tekilos pradėjo griuvinėti, nesiorientuoti aplinkoje

Vis dėlto į šiuos įspėjimus mergina pasakojo nereagavusi, negalvojo, kad atlikėjas gali taip pasielgti. „Twitter“ paskyroje ji teigė, kad netrukus nuėjo į nedidelį kambariuką, ten po kurio laiko pasirodė ir grupės lyderis.

„Vėliau Tillas atėjo į kambarį ir paprašė visų merginų išgerti tekilos šotų. Mes visos sutikome. Jis įpylė iš butelio, tada sudaužė apie keturis stikliukus ir paprašė dviejų merginų, kad jos sudaužtų savuosius“, – „Twitter“ pasakojo mergina.

Sh. Lynn pasakojo, kad po šio veiksmo atlikėjas išėjo iš kambariuko ir ji pradėjo jaustis prastai: „Viskas iki to momento buvo labai aišku, o nuo 20:30 val. mano atmintis dingo. Jaučiausi kaip žmogus zombis, dainuodama, šokdama, bet kartu griūdama.“

Grįžusi į viešbutį išvydo didžiulę mėlynę

Vėliau mergina pasakojo, kad ją palydėjo į po scena esantį dar vieną kambariuką, kur, anot jos, galėtų tilpti tik keli žmonės. Tada ji išvydo įeinantį Tillą.

„Tillai, jei tu čia dėl sekso, aš to nedarysiu. Seksas man yra labai ypatingas ir aš nemiegu su nepažįstamais.“ Jis iškart pasidarė piktas ir rėkdamas pasakė: „Joe sakė, kad galėtum.“ Pakartojau dar kartą: „Atsiprašau, kad tave nuvyliau, bet man tai svarbu ir aš negaliu“, – „Twitter“ rašė mergina.

Nors, kaip teigė Sh. Lynn, jis iš kambariuko išėjo, ji Tillą rado prie šalia buvusių užuolaidų, kur jis vis dar laukė Sh. Lynn pakeičiant nuomonę. Po šio įvykio kitas vakaro detales Sh. Lynn teigė prisimenanti kaip per miglą. Mergina sakė, kad pasirodžiusi po koncerto vykusiame vakarėlyje vėmė, o tada nuėjo į viešbutį, kur išvydo ant savo kūno atsiradusią mėlynę. Kaip ji atsirado ir kada, Sh. Lynn sakė iki šiol neprisimenanti.

Visą istoriją ir jos papildomas detales galite perskaityti asmeninėje merginos paskyroje:


Po merginos pasakojimo liko sukrėsti ir grupės gerbėjai Lietuvoje, jie socialiniuose tinkluose ėmė dalintis Sh. Lynn vaizdo įrašais, pasakojimais ir siaubingų mėlynių nuotraukomis.

Delfi susisiekus su „Live Nation Lietuva“ vadovu Aleksandru Karablikovu, šis sakė įrašus socialiniuose tinkluose išvydęs praėjus kelioms dienoms po koncerto.

„Mums sunku patikėti, nes matėme aukščiausio lygio profesionalus (tiek patys atlikėjai, tiek ir visa jų didžiulė komanda), kurie maksimaliai orientuoti į rezultatą, renginio kokybę. Šiandien „Rammstein“ – viena populiariausių koncertuojančių grupių pasaulyje, ir mums šie įrašai visiškai nesutampa su šių profesionalų vertybėmis“, – Delfi komentavo A. Karablikovas.

Jis taip pat patikino, kad iškart po to, kai buvo sužinota apie merginos istoriją, renginių organizatoriai susisiekė su vokiečių grupės atstovais.

„Nedelsdami susisiekėme su grupės vadyba, supažindinome su soc. tinklų įrašais ir pateikėme vienintelį savo klausimą – „Ar tai gali būti tiesa?“ Jų atsakymas, be jokios abejonės, buvo neigiamas“, – tikino „Live Nation Lietuva“ vadovas A. Karablikovas.

Pateikiame ir atsakymą, kurį „Live Nation Lietuva“ atsiuntė „Rammstein“ atstovai: „Per beveik 30 grupės istorijos metų tokių atvejų nebuvo ir griežtos vidinės grupės bei administracijos taisyklės tiesiog neleistų, kad tai net ir teoriniu lygmeniu būtų įmanoma.“

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją