Prieš kelias dienas O. Marčenko kreipėsi į Ukrainos, Rusijos ir Turkijos prezidentus. Ji paprašė išlaisvinti V. Medvedčuką (valstybės išdavimu įtariamas V. Medvedčukas pabėgo iš namų arešto praėjus kelioms dienoms po Rusijos įsiveržimo į Ukrainą, vasario 27 d.).

Grožio srities ekspertus nemaloniai nustebino O. Marčenko išvaizda. Plastikos chirurgas D. Slosseris savo feisbuko paskyroje pakomentavo, kad ji veikiausiai miega atmerktomis akimis po nevykusios vokų korekcijos operacijos.

„Kas taip nesėkmingai padarė V. Medvedčuko žmonai akių plastinę operaciją? Ukrainos plastikos chirurgų grupėse platinamas video su užklausa, gal kuris nors prisipažins, kas darė pabėgusio (bet jau sulaikyto) V. Medvedčuko žmonai akių vokų plastinę operaciją. Videoįraše aiškiai matyti, kad akys negali užsimerkti. Panaši problema buvo nutikusi ir dainininkui po akių vokų korekcijos JAV. Mano nuomone, tai rodo, kad V. Medvedčuko žmonos plastikos chirurgas pašalino per daug odos. Aš įsitikinęs, kad ji miega atmerktomis akimis ir turi bėdų dėl ragenos. Gydosi dirbtinėmis ašaromis. Netikra nosis, netikros akys, netikros ašaros“, – rašė ekspertas.

Plastikos chirurgo G. Strikuno teigimu, plastikos operacijas, kurias, tikėtina, pasidarė O. Marčenko, daro nusikaltėliai, besiruošiantys keisti pasą.

„Iš tiesų O. Marčenko sunku pažinti, palyginus su įprastine jos išvaizda. Matau kelių prastai pavykusių plastikos operacijų rezultatus: rinoplastika – kilstelėtas nosies galiukas, jis nukreiptas kiek į kairę nuo vertikalios ašies. Tai ir rodo nenusisekusį rezultatą. Viršutinių ir apatinių vokų blefaroplastika. <...> Skrostų įdubimas, liesesnio veido efektas. Per didelė botokso dozė – visiškai nėra veido vidurinės ir viršutinės dalies mimikos. Nestebėjau šio žmogaus išvaizdos ir nežinau, ar visi pokyčiai įvyko staiga, ar palaipsniui. Tiesa, visos išvados subjektyvios. Tačiau tiek operacijų vienu metu darosi nusikaltėliai, kurie slapstosi ar keičia pasą“, – mano G. Strikunas.


Primename, kad nuo praėjusių metų gegužės mėnesio Medvedčukui taikomas namų areštas dėl kaltinimų išdavyste. Tačiau netrukus po Rusijos invazijos pradžios Medvedčukas pabėgo iš namų arešto, vėliau buvo suimtas. Netrukus Lvivo Lychakovskio rajono teismas Medvedčukui paskyrė naują kardomąją priemonę – jis pateko į kardomojo kalinimo centrą.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)