„Užsienio agento Aleksejaus Panino sulaikymo Estijoje paslaptis atskleista – jis kaip reikiant gėdingai prisidirbo, tiesiogine to žodžio prasme. Remiantis mūsų turima informacija, aktorius nusilengvino prie masažo salono „Zdrava“ Punane gatvėje. Nusilengvinęs pradėjo rauti žolę ir valytis užpakalį. Tada aplinkiniai ir iškvietė policiją, parašė pareiškimą“, – tikina Rusijos „Telegram“ kanalas „Mash“.

Taip pat skelbiama, tuo A. Panino nuotykiai Taline nesibaigė – girtas aktorius ir toliau krėtė eibes, brovėsi į vietos gyventojų butus. Ar ši informacija teisinga, oficialaus patvirtinimo nėra.

Rusijos Federacijoje paskelbta aktoriaus paieška, tad Maskvos generalinė prokuratūra jau paprašė aktorių areštuoti, jeigu kartais po skandalo Estijoje jis būtų deportuotas. Pats A. Paninas tikina, kad viskas bus gerai.

Delfi primena, kad antradienį socialiniuose tinkluose išplito vaizdo įrašas, kuriame skandalais pasižymintis rusų aktorius Aleksejus Paninas yra sulaikomas Estijos policijos. Nurodoma, kad vyras neadekvačiai elgėsi dviejuose Talino viešbučiuose, rašoma UNIAN.

Naujienų portalo duomenimis, aktorius bėgo link nepažįstamų žmonių, nes manė, kad jis buvo viešbutyje. Šie jam iškvietė policiją, o atvykę į įvykio vietą Estijos pareigūnai sulaikė A. Paniną.

Netrukus po to socialiniuose tinkluose pasirodė vaizdo įrašas, kuriame galima matyti, kaip policijos pareigūnai sulaiko rusų aktorių.

Aktoriaus sulaikymas – vaizdo įraše:

Taip pat pranešama, kad įžymybė gali būti deportuota į Rusiją, kur jam gresia iki 5 metų kalėjimo.

Beje, aktorius anksčiau minėjo, kad nori kuo greičiau atvykti į Ukrainą. Tąkart jis sakė savęs nelaikantis ukrainiečių priešu.

Tačiau A. Paninui jau seniai neleidžiama įvažiuoti į Ukrainos teritoriją. Visgi aktorius pats sako, kad tai jam – principo reikalas.

„Ką reiškia, kad mane užblokavo (įvažiavimą į Ukrainą – red. past.), ar aš čia ieškomas? Čia principo reikalas. Aš esu teroristas Rusijoje, nuoširdžiai nerimauju dėl to, kas vyksta Ukrainoje. Arba aš esu to ar šito priešas“, – sakė A. Paninas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją