Užsienio naujienų portalui „Daily Mail“ teisėsaugos šaltiniai patvirtino, kad garsi žvaigždė nuskendo.

„Mylima komedijos žvaigždė nuskendo savo namuose esančioje sūkurinėje vonioje“, – pirminę mirties priežastį atskleidė šaltiniai ir pridėjo, kad aktorius rastas namuose po to, kai į įvykio vietą dėl širdies sustojimo buvo iškviesti medikai.

Taip pat nurodoma, kad smurto žymių ant aktoriaus kūno neaptikta ir nerasta jokių narkotinių medžiagų.

Delfi primena, kad šeštadienį mirė JAV komediniame seriale „Draugai“ išgarsėjęs aktorius Matthew Perry. Jam buvo 54-eri.

Aktorius buvo rastas negyvas sūkurinėje vonioje savo namuose Los Andžele, pasak šaltinių teisėsaugoje.

Policijos pareigūnai į aktoriaus namus nuvyko apie 16 val. (21 val. Lietuvos laiku) ir rado jį be sąmonės.

Kadangi vyksta tyrimas, anonimais norėję išlikti šaltiniai mirties priežasties nenurodė, bet pažymėjo, kad smurto požymių neaptikta.

M. Perry mirtį tiria Los Andželo policijos departamento apiplėšimų ir žmogžudysčių skyriaus detektyvai.

Holivudas gedi dėl aktoriaus ir komiko M. Perry mirties. Jis geriausiai žinomas dėl savo simpatiško ir sarkastiško personažo Chandlerio Bingo JAV 1994–2004 m. seriale „Draugai“.

Serialą kūrusi „Warner Bros. Television Group“ penkis kartus „Emmy“ nominuotą aktorių pavadino „komedijos genijumi“.

„Esame sugniuždyti mūsų brangaus draugo Matthew Perry mirties, – sakoma studijos pareiškime, kurį gavo „The Times“. – Matthew buvo nepaprastai talentingas aktorius ir neatskiriama „Warner Bros. Television Group“ šeimos dalis.

Jo komedijos genialumo poveikis buvo juntamas visame pasaulyje ir jis paliko pėdsaką daugelio širdyse. Šiandieną pasitinkame skaudama širdimi. Siunčiame meilę jo šeimai, artimiesiems ir visiems ištikimiems gerbėjams.“

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)