aA
Muilo operos – bene ilgiausios šiuolaikinio pasaulio istorijos. Diena iš dienos jų gerbėjai stebi savo pamėgtų personažų (ir nekenčiamų veikėjų) gyvenimus ekrane, kartu su jais išgyvena painiausius jų likimo vingius. Tarp žiūrovų ir jų kasdien matomų aktorių užsimezga tvirtas ryšys.
Kassie DePaiva ir kitos muilo operų žvaigždės
© Vida Press

Įdomu tai, kad dalies muilo operų žvaigždžių realūs gyvenimai ne mažiau audringi ar dramatiški, nei serialų siužetai. Depresija, kova su vėžiu, netikėtos mirtys, savižudybės – tokių tragedijų gyvenime patyrė ne vienas muilo operų aktorius.

Žvilgtelkime už šlovės ir spindesio uždangos, slepiančios tragiškus muilo operų žvaigždžių tikruosius gyvenimus.

Tragiška Nicko Santino savižudybė

Nickas Santinas vaidino serialuose „All My Children“ („Visi mano vaikai“) ir „Guiding Light“ („Kelrodė šviesa“). Tiesa, tikrasis jo gyvenimas buvo kur kas dramatiškesnis nei siužetinės muilo operų linijos.

„New York Post“ šaltinių teigimu, 2012 m. per savo 47-ą gimtadienį jis nusižudė, nes buvo priverstas užmigdyti savo mylimą šunį, reikalaujant kaimynams. Šaltinių teigimu, nemalonumai prasidėjo, kai daugiabutyje, kuriame gyveno aktorius, buvo įvestos naujos taisyklės, draudžiančios laikyti gyventojams pitbulių veislės šunis. Draudimas nebuvo taikomas pastate jau gyvenantiems šunims, tačiau kaimynų teigimu, N. Santiną ir jo šunį Rocco ėmė puldinėti.

Bičiulis Stuartas Sarnoffas teigė, kad aktorius paliko priešmirtinį laišką, kuriame parašė: „Šiandien išdaviau artimiausią draugą, numarinau artimiausią draugą... Rocco manimi pasitikėjo, aš jį išdaviau. Jis to nenusipelnė.“ Pranešama, kad N. Santinas praėjus kelioms valandoms po to, kai užmigdė 5 m. amžiaus sveiką šunį, kurį buvo paėmęs iš prieglaudos, perdozavo vaistų ir mirė.
Viena daugiabučio valdybos narė sakė, kad N. Santino mirties nereikėtų sieti su kaimynais. „Apgailestauju, kad jis mirė, – teigė Marilyn Fireman. – Tačiau tai visiškai nesusiję su taisyklėmis gyvūnų atžvilgiu.“

Aktorių N. Santino ir jo šunį Rocco kremavo, o jų pelenai sudėti į vieną amžinojo poilsio vietą.

Kimberly McCullough gyvenimas galėtų tapti muilo operos siužetu

Kimberly McCullough labiausiai išgarsėjo vaidmeniu seriale „General Hospital“ („Pagrindinė ligoninė“). 2015 m. ji režisavo serialo „Pretty Little Liars“ („Gražiosios melagės“) vieną seriją. Vidury šio naujo projekto ji sužinojo, kad laukiasi mergaitės. „Tai buvo turbūt laimingiausia diena mano gyvenime“, – rašė ji savo tinklaraštyje.

Deja, 22-ą nėštumo savaitę ji patyrė persileidimą. „Mano širdis buvo kupina laimės, ir staiga jos neliko. Netekau savo mergaitės. Šito tikrai per daug. Man nereikėjo tokio pamokos gyvenime, – rašė ji tinklaraštyje. – Deja, nieko negalėjau padaryti. Tokie dalykai nutinka, netikiu, kad jie nutinka „ne šiaip sau“.

K. McCullough rašė ir apie kitus tais metais patirtus sunkumus – mylimo šuns netekimą, cistą smegenyse ir kitus sveikatos sutrikimus. Tiesa, ji sakė išlaikanti pozityvų nusiteikimą: „Vis dar sveikstu. Didžiuojuosi dėl vienintelio dalyko – kad ir ką išgyvendavau, leidau sau būti laiminga ir džiaugtis akimirka. <..> Pamenu gerus jausmus ir tikiuosi, kad ir vėl taip galės būti.“

Skandalingasis Michaelas Muhney‘is

Serialo „The Young and the Restless“ („Nenustygstantis jaunimas“) bėdos prasidėjo 2013 m. – tada TMZ pranešė, kad su aktoriumi, vaidinusiu Adamą Newmaną, nutraukta sutartis dėl kaltinimų seksualiniu priekabiavimu. Bulvarinio leidinio šaltinių teigimu, vedęs trijų vaikų tėvas priekabiavo prie kolegės Hunter King, šaipėsi iš kitų serialo aktorių.

2014 m. spalį M. Muhney‘is davė interviu australų leidiniui „TV Week Soap Extra“ apie skandalą. Jis neigė kaltinimus ir pabrėžė, kad oficialiai niekas jo neskundė. Aktorius teigė pats nutraukęs filmavimąsi seriale: Pamenu, kaip pastaruosius 10 mėnesių sėdėdavau su vyriausiuoju prodiuseriu ir sakydavau jam: „Viskas pasikeitė. Jūs turėsite mane atleisti arba pats turėsiu išeiti.“

2017 m. vasarį M. Muhney‘is laidoje „The Peloton Brief Podcast: Real Talent with Phil Gaimon“ pasakojo pasamdęs privatų detektyvą išsiaiškinti, kas paleido apie jį gandus, o detektyvas išsiaiškino, kad visą košę užvirė tinklaraštininkas Floridoje.

H. King niekada viešai nekalbėjo apie gandus dėl patirto seksualinio priekabiavimo, taigi visa ši istorija lieka neaiški, juo labiau, kad net ir praėjus keleriems metams M. Muhney‘is tvirtina, jog tai – melagingi gandai.

Negana to, 2016 m. balandį aktorius važiuodamas dviračiu pateko į avariją ir patyrė smegenų sukrėtimą. Tais pačiais metais jam operavo odos vėžio darinį, informavo leidinys „Soap Opera Digest“.

Kassie DePaiva kova už gyvybę

Serialuose „One Life to Live“ („Vienas gyvenimas“), „Kelrodė šviesa“, „Pagrindinė ligoninė“ vaidinusi Kassie DePaiva – gerai žinomas veidas dienos metu rodomų muilo operų žiūrovams.

Kai 2016 m. vasarį jos veikėja Eve Donovan dingo iš NBC serialo „Days of Our Lives“ („Mūsų gyvenimo dienos“), žiūrovai sunerimo, kas atsitiko. Kai ji, kaip tikėtasi, negrįžo ir vasarą, nerimas sustiprėjo. Galiausiai 2016 m. rugpjūtį K. DePaiva atskleidė, kad vasaros atostogų metu jai diagnozavo leukemiją. Savo asmeniniame tinklaraštyje ji rašė pusantro mėnesio pragulėjusi ligoninėje, laimė, gydytojų prognozės optimistinės. „Laikau tai tiesiog kliūtimi kelyje, – rašė aktorė. – Turiu nuostabius artimuosius, draugų, kurie visapusiškai palaikė.“

2017 m. vasario 4 d. K. DePaiva parašė feisbuke, kad įveikė ligą. 2017 m. lapkritį savo tinklaraštyje rašė, kad pasiekta ligos remisija, tiesa, kas keturis mėnesius jai atlieka kaulų čiulpų biopsiją, o kas pusantro mėnesio – kraujo tyrimus, tikrinant, ar ji tebėra sveika.

Skaudi Ingo Rademacherio netektis

Serialo „Pagrindinė ligoninė“ žvaigždė Ingo Rademacheris 2016 m. liepą grįžo į serialą po penkerių metų pertraukos. Prisiekusiems serialo gerbėjams tai buvo džiugi žinia. Aktorius viename interviu teigė taip ir nesupratęs, kodėl jo veikėją Jasperą Jacksą 2011 pašalino iš serialo.
Tiesa, profesinės srities džiaugsmą aptemdė asmeninio gyvenimo netektys.

2016 m. gruodį aktorius pranešė, kad žmonai Ehiku teko daryti operaciją dėl negimdinio nėštumo, todėl pora neturės trečio vaiko. Instagrame jis rašė apie skaudžią netektį: „Ehiku jaučiasi normaliai. Labai džiaugėmės, kad susilauksime trečio vaiko.“

Jis papasakojo apie žmonos operaciją ir padėkojo ją gydžiusiems medikams: „Dabar 2 val. nakties, labai džiaugiuosi, kad sėdžiu / miegu ant šios nepatogios kėdės ir žiūriu, kaip sveiksta mano žmona. Mums stipriai pasisekė, kad visa tai patyrėme.“

Pagalbos telefonai:
Psichologinės pagalbos tarnybaTelefono numerisDarbo laikas
Jaunimo linijaBudi savanoriai konsultantai 8 800 28888I-VII, visą parą
Vaikų linijaBudi savanoriai konsultantai, profesionalai 116 111I-VII, 11:00 - 23:00
Linija Doverija (rusų kalba paaugliams ir jaunimui)Emocinę paramą teikia: savanoriai moksleiviai 8 800 77277II–VI, 16.00 - 20.00
Pagalbos moterims linijaPagalbą teikia: savanoriai ir psichikos sveikatos profesionalai 8 800 66366I-VII, visą parą
Vilties linijaPagalbą teikia: savanoriai ir psichikos sveikatos specialistai 116 123I-VII, visą parą
Krizių įveikimo centrasKonsultacijos teikiamos per Skype arba atvykus į Krizių įveikimo centrą (Antakalnio g. 97, Vilnius, http://www.krizesiveikimas.lt) 8 640 51555I-V 16.00–20.00, VI 12.00–16.00
Skambučius į visas linijas apmoka SADM iš Valstybės biudžeto lėšų.
Emocinė parama internetu
„Vaikų linija“Registruotis ir rašyti svetainėje: http://www.vaikulinija.ltAtsako per 36val.
„Jaunimo linija“Registruotis ir rašyti svetainėje: http://www.jaunimolinija.lt/laiskaiAtsako per 2 darbo dienas
„Vilties linija“Rašyti svetainėje: http://paklausk.kpsc.lt/contact.php arba vilties.linija@gmail.comAtsako per 3 darbo dienas
„Pagalbos moterims linija“Rašyti el. paštu: pagalba@moteriai.ltAtsako per 3 darbo dienas
Psichologinės konsultacijosRašyti el. paštu: psyvirtual@psyvirtual.lt.Daugiau informacijos svetainėje: http://www.psyvirtual.ltAtsako per 2 darbo dienas
Pagalba nusižudžiusių artimiesiemsRašyti el. paštu: laukiam@artimiems.ltAtsako per 2-3 darbo dienas
Krizių įveikimo centre (Antakalnio g. 97, Vilnius, www.krizesiveikimas.lt) budi psichikos sveikatos specialistai, su kuriais galite pasikonsultuoti atėję arba per Skype be išankstinės registracijos ir nemokamai. Į budinčius psichologus bus galima kreiptis darbo dienomis 16-20 val., šeštadieniais 12-16 val. Darbo laikas: I, III, V 16.00–20.00 Visa papildoma informacija – puslapyje www.klausau.lt Pagalba nusižudžiusių artimiesiems: savitarpio pagalbos grupė, dažniausiai užduodami klausimai, literatūra ir kita naudinga informacija puslapyje artimiems.lt Vaikų ir paauglių krizių intervencijjos skyrius. Veikia visą parą. (8-5) 275 75 64.
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Princesės Dianos žūties liudininkais tapusi amerikiečių pora bijo dėl savo gyvybių: parodymai atskleidė netikėtas detales (129)

Kaip sako 1997 metų rugpjūčio 31 dieną princesės Dianos žūties Paryžiuje liudininkais...

Atsikūrusios „Spice Girls“ sulaukė akibrokšto: iš koncerto išėję fanai kritiką lieja socialiniame tinkle (10)

Panašu, kad atsikūrusi legendinė merginų grupė „Spice Girls“ viską pradėjo nuo klaidos....

Melagingi faktai apie Eltoną Johną, kuriais tikite visai be reikalo (33)

Seras Eltonas Johnas – vienas iš sėkmingiausių pramogų pasaulio veikėjų visame pasaulyje. Jis...

Čekų milijonierius žiedą užmovė beveik 40 metų jaunesnei mylimajai ir nustelbė Kanų raudonojo kilimo žvaigždes (107)

Paaiškėjo, kad Kanuose ant raudonojo kilimo susižadėjo 25 metų Portugalijos televizijos realybės...

Britų princesės Charlotte laukia pokyčiai: lankys vyresniojo brolio mokyklą (2)

Nors pirmoji diena mokykloje kai kam gali sukelti streso, tačiau Didžiosios Britanijos princesė...

Top naujienos

Lietuvoje – lemtinga diena: renkame valstybės vadovą ir savo atstovus Europos Parlamente rinkimuose balsavęs Skvernelis: turiu savo planų; nuolat atnaujinama (833)

Sekmadienį, gegužės 26 d., Lietuva renka šalies Prezidentą ir 11 Europos Parlamento narių.

Turistų rojus Šiaurės Europoje slepia augančią grėsmę: turime priešą (33)

Šio ledinio turistų rojaus fasadas slepia augančią grėsmę, apie kurią dauguma turistų net...

Tokia vasara pajūryje bus paskutinė: apie naują draudimą daugelis jau buvo pamiršę (131)

Seimo narės Aušrinės Armonaitės socialiniuose tinkluose paskelbtas priminimas, kad kitais metais...

Lietuvės planuotos ir vos 6 tūkst. eurų kainavusios vestuvės sulaukė užsienio žiniasklaidos dėmesio (30)

Sandros Dainaravičienės planuotos vestuvės pateko į įžymaus užsienio naujienų portalo...

Vyrui sveikatos patikra dėl darbo pasirodė absurdiška: kam tai reikalinga?

Norint įsidarbinti Lietuvoje , susidūriau su tokiu reikalu, kad manęs darbdavys paprašė...

Savaitgalį girtas linksmybes keitė smurtas: darbo netrūko ir policijai, ir medikams (11)

Savaitgalį policijos pareigūnams ir medikams darbo netrūko. Policijos departamentas praneša, kad...

Adamkus: noriu padėkoti kandidatams Alma Adamkienė balsavo namuose (29)

Kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus padėkojo kandidatams į prezidentus už debatuose...

Artėjančios krizės pranašystės skatina nerimą: lietuviai vis labiau nuogąstauja galintys netekti darbo (4)

Kone 29 proc. dirbančių Lietuvos įmonėse baiminasi prarasti dabar turimą darbą, dar beveik 18...

Šimonytė yra nusimačiusi pirmuosius darbus, jei būtų išrinkta papildyta (392)

Sekmadienio rytą balsą prezidento rinkimuose atidavusi kandidatė į prezidentus Ingrida Šimonytė...