Rusijos dainininkas ir aistringas Vladimiro Putino gerbėjas Filipas Kirkorovas nuvyko į JAV. Ten šalia jo buvę smalsuoliai nufilmavo, kaip jis išsigando, kai kažkas greta sušuko „Šlovė Ukrainai! Šlovė didvyriams!“, rašo unian.net.

Putinisto reakcija buvo nufilmuota vaizdo įraše, ir jis jau pasirodė socialiniuose tinkluose.

Taigi, skandalingasis atlikėjas, kuris atvirai remia Rusijos karą Ukrainoje ir šlovina V. Putiną, lankėsi Las Vegase. Panašu, kad F. Kirkorovas Kremliaus režimą myli tik žodžiais, nes pats dažnai keliauja į užsienį ir mėgaujasi visais gyvenimo malonumais, išsisukdamas nuo sankcijų, skaudžiai smogiančių Rusijai.

Jungtinėse Valstijose atlikėjas lepina save brangiais patiekalais ir mėgaujasi 100 dolerių kainuojančiais jautienos kepsniais. Tačiau dabar F. Kirkorovas vargu ar galės visiškai atsipalaiduoti. Kai vieni žmonės, pastebėję dainininką, sušuko jam „Šlovė Ukrainai! Šlovė didvyriams!“, jis akivaizdžiai įsitempė. Kruvinojo diktatoriaus gerbėjas epiškai išsigando ir išpūtė akis.

Vaizdo įrašą galite pamatyti čia:

Priminsime, kad anksčiau F. Kirkorovas buvo surengęs koncertą Rusijos aneksuotame Kryme ir okupantus pavadino „didvyriais“.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)