Per televizijos transliaciją, kai kameros objektyvas nukrypo į ceremonijos užkulisius, M. Cyrus nebuvo prisidengusi, o organizatoriai greitai perjungė vaizdą, nors dainininkės balsas tebebuvo girdimas. Tada ji ištarė: „Kas dedasi? Ak, atsiprašau.“

Per tą šou laidos vedėja ne kartą minėjo narkotikus, o per paskutinį savo pasirodymą dainavo apie marihuanos rūkymą.

MTV atstovė Mariana Agathoklis sakė, kad tas epizodas bus pašalintas iš tolesnių šio šou transliacijų.

Per įvairius šou M. Cyrus anksčiau yra pasirodžiusi prisidengusi krūtis tik klijuojamomis aplikacijomis, o per VMA ceremoniją jos dėvėto pirmojo kostiumėlio viršutinę dalį sudarė tik petnešos, kurių dirželiai krūtis menkai dengė.

Per susitikimą su žurnalistais, surengtą užkulisiuose po to šou, M. Cyrus atsisakė atsakyti į klausimus. Dainininkė ten atėjo traukdama suktinę ir dalijosi dūmu su fotografais.

„Tai darau jau **** kurį laiką. Kadangi visi esate mano draugai, o mano daina – apie meilę marihuanai ir meilę žmonijai, atsinešiau šią nedidelę suktinę. Gal kas norėtų?“ – paklausė ji.

M. Cyrus savo elgesiu iš anksto sukėlė nerimą VMA ceremonijos organizatoriams, nes prieš šou ji pasidarė asmenukę apsinuoginusi ir paskelbė ją „Instagram“.

Žiovaujanti žvaigždė, kuri pozavo prieš veidrodį visiškai nuoga, apėjo „Instagram“ draudimą skelbti nuogo kūno nuotraukas, pridengusi vieną spenelį ir bikinio sritį rausvomis kompiuterinės grafikos žvaigždutėmis. Kita jos krūtis buvo pridengta ranka.

Šaltinis
Temos
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (12)