Netekties palaužta dainininko našlė Sue Kelly vis dar negali susitaikyti su vyro mirtimi: šį ketvirtadienį pora ketino skristi į Ispaniją ir ten kartu pradėti ramų gyvenimą. Feisbuke moteris parašė: „Myliu tave, Colinai. 22 metus praleidau kartu gyvendama tavo „Agadoo“ svajone, ketvirtadienį Ispanijoje turėjo prasidėti mūsų pensija. Buvai toks laimingas, taip laukei naujos pradžios, o dabar tavęs nebėra. Kaip kad mėgdavome sakyti – visada tave mylėsiu amžinai“.

1979 metais C. Gibbso grupė „Black Lace“ dalyvavo „Eurovizijos“ dainų konkurse, kur su daina „Mary Ann“ užėmė septintąją vietą. Bene garsiausia grupės daina – 1984 metų hitas „Agadoo“.

Grupės nariai savo feisbuko paskyroje dėl bendražygio netekties taip pat pasidalino jautria žinute: „Su didžiu liūdesiu pranešame, kad netekome savo artimo bičiulio ir bendražygio Colino Gibbo. Colinas buvo vienas iš grupės „Black Lace“ įkūrėjų, mums labai jo trūks. Reiškiame gilią užuojautą jo šeimai, draugams, stiprybėms jiems šiuo sunkiu metu“.

C. Gibbsas gegužės 13 dieną savo gerbėjams pranešdamas, kad traukiasi iš aktyvios muzikos veiklos, pareiškė, kad „visi geri dalykai kada nors baigiasi“.

Paskutinis jo koncertas turėjo vykti Ispanijoje.

„Visi geri dalykai kada nors baigiasi. Nusprendžiau išeiti į pensiją. Paskutinis koncertas vyks ketvirtadienį „Villa Adeje Beach Hotel“ San Eugeneo. Ačiū visiems, kurie tiek metų palaikė „Black Lace“, tūkstančiams draugų, kuriuos sutikau nuo 1975 metų, kada pradėjome savo veiklą“.

Muzikanto našlė grupės gerbėjų paprašė laidotuvėms pasipuošti „Agadoo“ marškinėliais: „Nerandu tinkamų žodžių, kaip padėkoti visiems už gražias žinutes. Esu labai dėkinga. Kai tik turėsiu informacijos, informuosiu, kur ir kada bus galima atsisveikinti su C. Gibbsu. Su vyru labai daug kalbėdavomės apie laidotuves, ko kuris norėtų. Jis svajojo, kad visi vilkės „Agadoo“ marškinėlius. Kviečiu visus išpildyti šią paskutinę jo svajonę. Colinas nenorėjo gėlių, norėtų, kad paaukotumėte kačių prieglaudoms. Gerbkime jo norus, jis mums padovanojo tiek daug nuostabių prisiminimų“.