Dainininkė „NBC News“ atvirame interviu atskleidė, kad Jackie jai pasakojusi apie abi savo santuokas – tiek su prezidentu J. F. Kennedy, tiek su laivybos magnatu Aristotle Onassis. Abu sutuoktiniai jai buvo neištikimi, teigia C. Simon.

„Ji puikiai suprato, kad tie romaniūkščiai gali absoliučiai nieko nereikšti“, – „NBC News“ žurnalistei Cynthiai McFadden pasakojo C. Simon, prisimindama Jackie reakciją į žinią, kad A. Onassis buvęs jai neištikimas su savo sena meile operos dainininke Maria Callas.

Knygoje C. Simons detaliai aprašo, kaip Jackie tvarkėsi su J. F. Kennedy aistra svetimoms moterims.

„Ji taip pat dėl to pernelyg nesuko galvos. Man visai be jokio skausmo šešėlio sakė apie jo meilės nuotykius žinanti, o kaip gi kitaip. Ji buvo susitaikiusi su meilužių neišvengiamybe, nes puikiai žinojo, kad tikroji ir didžioji prezidento meilė yra ji, o ne tos vienadienės plaštakės“, – pasakoja dainininkė.

Žinoma, C. Simons atskleidė, ir kas jos draugei kėlė didžiausią skausmą.

„Manau, kad jai problemų kėlė kiti dalykai. Pavyzdžiui, tai, kad jis nebuvo šalia, kai ji ligoninėje gimdė, nes jis tuo metu linksminosi meilužės glėbyje. Buvo dalykų, kurie skaudino žymiai labiau nei pats prezidento romanų faktas“, – sako C. Simons.

Galimas dalykas, kad C. Simon omenyje turėjo 1956 metus, kai Jackie pagimdė negyvą kūdikį, o jos sutuoktinis tuo metu Viduržemio jūroje „smaginosi su meiluže“, visai „neskubėdamas namo pas palūžusią žmoną“, rašė „The Washington Post“.

„Tiesiog prezidentas situaciją vertino šaltai, nematė priežasties grįžti – juk mažylis buvo negyvas“, teigiama straipsnyje.

Išskirtiniame interviu PEOPLE C. Simon labai daug papasakojo apie artimą bičiulystę su Jackie – pavyzdžiui, kaip 1994 metais sėdėjo prie jos lovos, kai buvusi pirmoji ponia jau gulėjo mirties patale.

„Laikiau jos ranką, sakiau, kaip ją myliu, tai buvo mūsų atsisveikinimas“, – sakė 74 metų dainininkė.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (16)