Koncertą nutraukti teko dėl salėje pasigirdusių šūksnių kviesti pagalbą. Buvo galima matyti du krauju apsitaškiusius vyrus. Vienas jų buvo agresyvus, tad pasipriešinus jį teko tramdyti apsaugos darbuotojams. Bandydami tramdyti įsisiautėjusį vyrą, šie jam sulaužė ranką. Tai užfiksavo ir vietoje buvusi „Delfi“ komanda.

Atvykus medikams, vyras jų pagalbos atsisakė, tvirtino, jog laukia policijos bei savo teisininko. Jis viską filmavo savo mobiliuoju telefonu, tačiau konflikto metu jį pametė.

M. Galkino šou tuo metu buvo nutrauktas, paskelbta pertrauka. Konfliktą stebėjo ir fiksavo daugybė aplink susirinkusių smalsuolių.

Po maždaug 20 minučių į sceną grįžęs humoristas juokavo šiaip pertraukų savo pasirodymų metu nedarantis, tačiau nuo šiol šią tradiciją jau gal teks keisti. Pasak jo, jei salėje nebūtų įvykęs incidentas, jis būtų juokelius laidęs dar apie 20 minučių, tačiau norėdamas, jog publikai neliktų kartėlio, pabus kiek ilgiau.

Daugiau apie sekmadienio vakarą vykusį M. Galkino pasirodymą, drąsią kritiką Rusijai, Vladimirui Putinui bei pašieptus tėvynėje likusius bei apie karą bijančius prabilti scenos kolegas skaitykite ČIA.

Šou akimirkos:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)