Gyvenimo dugną režisierius, kaip pats sako, pasiekė po 1977 metų, kuomet sukūrė muzikinę dramą „New York, New York“, kurioje vaidino Liza Minnelli bei Robertas De Niro.

„Tuomet buvau kažkokioj paralelinėj visatoj, nesuprasdamas nei laiko, nei erdvės“, – sakė „Oskaro“ laureatas. Situaciją dar pablogino ir tai, jog jis serga astma.

Šį gėdingą gyvenimo etapą režisierius vadina augliu.

1978-aisiais tuomet 35 metų vyras vos nemirė: prie vis blogėjančios jo būklės prisidėjo ne tik narkotikai, bet ir nuovargis bei organizmo išsekimas.

„Atsibudau ligoninėje ir nustebau, jog buvau arti mirties slenksčio. Mano kūnas į apsvaigimą sureagavo ne taip, kaip tikėjausi, manęs niekas nepažino – buvau netekęs beveik 50 kilogramų svorio“, – atvirauja M. Scorsese.

Ligoninėje 10 dienų praleidęs režisierius teigia turėjęs laiko iš naujo pergalvoti savo gyvenimą ir tarsi gimti iš naujo.

„Gydytojai manimi pasirūpino, išgelbėjo gyvybę ir aš supratau, kad nenoriu mirti ir švaistyti savo gyvenimo veltui. Aš meldžiausi, kad tik iškęsčiau tas dešimt dienų ir naktų. Tą laiką priėmiau kaip bausmę, kaip pamoką“, – sako Holivudo legenda.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės