Leonardo di Caprio neseniai įsigijo butą Niujorko gyvenamųjų namų komplekse „Riverhous“, šildomą saulės energija. „Riverhouse“ – puikus pavyzdys, kad ekologiniai projektai kuo puikiausiai realizuojami statybose. Šis projektas pirmasis“, – sakė L. di Caprio.

Aktorius įsteigė savo vardu pavadintą ekologinį fondą ir sukūrė dokumentinį filmą „Vienuoliktoji valanda“, skirtą ekologijai.

Cameron Diaz dalyvavo ekologinėje kampanijoje „Act Green“. Ji važinėja hibridiniu „Toyota Prius“ markės automobiliu. „Ši mašina gelbėja mane nuo baudų. Mėgstu greitai važinėti, tačiau ši mašiną – ne „Porche“, stipriai nepaspausi“, – sako C. Diaz. Aktorė taip pat perka taršos sertifikatų.

Alo Gore`o filmas „An Inconvenient Truth“ pripažintas geriausiu metų dokumentiniu filmu ir apdovanotas „Oscaru“. Pačiam buvusiam JAV viceprezidentui buvo suteikta Nobelio taikos premija. A. Goras visuotinį atšilimą vadina „rimčiausia užduotimi, su kokia tik kada esame susidūrę“.

Dainininkas Jackas Jacksonas įrašinėja savo singlus studijoje, naudojančioje saulės energiją ir pastatytoje iš 100 proc. perdirbtų žaliavų. Vasarą vyksiantis jo koncertinis turas taip pat bus susijęs su aplinkosauga: visi važiuos biologiniu dyzelinu varomomis transporto priemonėmis, bus siūlomi ekologiški produktai, o už surinktas lėšas bus perkami taršos sertifikatai.

Bradas Pittas savo projekto „Global Green USA Holy Cross“ pagrindu skatina naujų ekologinių namų statybą Naujojo Orleano rajone, kurį sugriovė uraganas „Katrina“. „Tai, kas įvyko 2005 m., yra žmonių veiklos sąlygota katastrofa. O šių namų statyba yra problemos sprendimas“, – sako B. Pittas.

Aktorė ir dainininkė Hayden Panettiere praėjusių metų spalio mėnesį buvo suimta, kai kartu su kitais žmonėmis mėgino sustabdyti delfinų ir banginių medžioklę Japonijoje. Praėjus mėnesiui organizacija „PETA“ įteikė vegetarei Hayden apdovanojimą už aktyvią ekologinę poziciją.

Net aukštuomenės liūtė Paris Hilton neliko nuošalyje. Vakarėlių žvaigždė iškeitė savo visureigį „Range Rover“ į hibridinį „Ford“ automobilį. „Manau, kad ateityje važinėsime tik hibridiniais automobiliais“, – pasakė Paris.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją