Jis jau spėjo sėkmingai pakilti karjeros laiptais ir yra dirbęs su daugeliu žinomų firmos ženklų.

„Jie jau nuėjo į daug pasimatymų ir jiems tikrai gera kartu, – teigia žvaigždei artimas asmuo. – Dabar jų santykiai tik prasideda ir jie mėgaujasi vienas kito draugija. Louisas turi gerą humoro jausmą, jis tikrai nuostabus vaikinas. Jis užsiima banglenčių sportu, jis labai patrauklus ir nėra pasipūtęs. Jis puikiai atrodo ir sulaukia daug dėmesio, tačiau tuomet, kai nedirba, jis nėra toks, kaip kiti modeliai. Jis nėra patenkintas savimi.“

Po skyrybų K. Winslet su vaikais išvyko į Meksiką. Po to ji sugrįžo į Niujorką, kur visą laiką skyrė darbui seriale. Praėjusią savaitę filmavimo aikštelėje ji atrodė labai išgražėjusi.

Visai neseniai pasigirdo kalbos, kad K. Winslet ir S. Mendesas nusprendė susitaikyti. Tačiau K. Winslet atstovai šią informaciją paneigė, patikinę, kad pora neplanuoja atnaujinti santykių.

Dabar K. Winslet gyvena Niujorke, kuriame jos vaikai eina į privačią mokyklą. Jos tariamas mylimasis Louisas Dowleris turi namą Londone, rašo „Daily Mail“.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją