Policininkas susmuko prieš pat laidotuvių procesijai praeinant Malo gatve. Pareigūnas krito veidu į priekį, netoli Parlamento aikštės. Likus vos kelioms minutėms iki pasirodant karalienės karstui, medikai nualpusįjį skubiai išnešė neštuvais. Apie tai informuoja Mirror.co.uk.

Kol kas nepatvirtinta, kokia vyro būklė, tačiau manoma, kad ji nėra labai rimta.

Nualpęs pareigūnas

Ketvirtadienį užfiksuotas panašus incidentas, kai karališkasis sargybinis prarado sąmonę ir nukrito nuo platformos, ant kurios padėtą karalienės karstą jis saugojo. Incidentas įvyko kariams keičiantis budėjimo pamainomis: vienas iš jų pradėjo virpėti, o po kelių sekundžių susmuko. Du policijos pareigūnai pribėgo jo pakelti. Greitai buvo nutraukta tiesioginė TV transliacija iš minėtos vietos: režisieriai nusprendė žiūrovams rodyti Parlamento rūmų vaizdus.

Šokiruoti žiūrovai dalijosi įspūdžiais socialiniuose tinkluose. „Jis tikriausiai buvo labai paveiktas visų įvykių“, – rašė vienas tviterio vartotojas. „Vargšelis. Atsitiktinai įsijungiau televizorių ir pamačiau, kad jis šiek tiek svirduliuoja. Išsigandau, kad tuoj nualps. Tikiuosi, kad jam viskas gerai“, – sakė kitas komentatorius.

Nualpęs pareigūnas

Šimtams žmonių, šeštadienį stovėjusių eilėje praeiti pro pašarvotos karalienės Elžbietos II karstą ir atiduoti monarchei savo paskutinę pagarbą, prireikė medikų pagalbos. Šv. Jono greitosios medicinos pagalbos tarnyba patvirtino, kad jos pagalbos prireikė mažiausiai 259 žmonėms. Naktį temperatūrai nukritus iki vos 4 laipsnių, Londono paramedikams netrūko darbo teikiant medicininę pagalbą žmonėms, stovėjusiems eilėje ar atvykusiems pagerbti velionės karalienės.

Šeštadienį Londono zonose, kuriose vyko su Elžbietos laidotuvėmis susijusios ceremonijos, medikų pagalbos prireikė 403 žmonėms, o 19 iš jų buvo nugabenti į ligoninę. Iki ankstyvo sekmadienio ryto, t.y., nuo vidurnakčio iki 7 val. ryte, medikai gelbėjo 98 žmones, iš kurių devyni buvo hospitalizuoti.

Tūkstančiai savanorių organizacijai pasiūlė savo pagalbą nacionalinio gedulo laikotarpiu. Per valstybines laidotuves Londone ir Vindzore Šv. Jono greitosios medicinos pagalbos tarnybai talkins apie 1 tūkst. savanorių, iš kurių 800 teiks medicininę ir pirmąją pagalbą.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)