Pranešime rašoma: „Karalienė, kuri pasitempė nugarą, su dideliu apmaudu nusprendė šį rytą nedalyvauti Atminimo sekmadienio pamaldose prie Kenotafo karo memorialo."

Tikinama, kad tai nesusiję su ankstesniai karalienės negalavimais, apie kuriuos buvo skelbiama, rašo „The Sky News“.

Vietoj karalienės Elžbietos II ceremonijoje dalyvauja princas Charlesas.

Apie tai, kad britų karalienė Elžbieta II savaitgalį dalyvaus ceremonijoje, skirtoje Pirmojo ir Antrojo pasaulinių karų aukoms atminti, ketvirtadienį pranešė Britanijos žiniasklaida.

Pasak Bakingamo rūmų, lapkričio 14 dieną karalienė turėjo dalyvauti renginiuose prie Kenotafo karo memorialo, skirtuose paminėti Atminimo sekmadienį, kai Jungtinė Karalystė pagerbia Pirmojo ir Antrojo pasaulinių karų bei vėlesnių karinių konfliktų aukas.

Dar spalio pabaigoje Bakingamo rūmai pranešė, kad Elžbieta II, atsižvelgdama į gydytojų rekomendacijas, mažiausiai dvi savaites atliks tik lengvus darbus.

95 metų karalienė anksčiau tą mėnesį naktį praleido ligoninėje. Prieš hospitalizaciją ji atšaukė vizitą į Šiaurės Airiją. Bakingamo rūmai tuomet pranešė, kad „buvo atlikti tam tikri preliminarūs tyrimai“.

Britų premjeras Borisas Johnsonas vėliau pareiškė, kad monarchė neturi jokių rimtų sveikatos problemų.

„Ji tiesiog turi laikytis savo gydytojų patarimų ir šiek tiek pailsėti, o aš manau, kad tai yra svarbiausia. Manau, kad visa šalis jai linki sėkmės“, – sakė vyriausybės vadovas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)