Šalia tiesioginių sosto įpėdinių – princų Charleso, Williamo ir George'o – tai buvo pirmasis 96 metų monarchės viešas pasirodymas nuo ketvirtadienio, po to, kai jai kilo „tam tikrų nepatogumų“.

Naudodamasi lazdele ir vilkėdama žalią aprangą su baltomis pirštinėmis, ji stovėjo balkone giedant nacionalinį himną „Dieve, saugok karalienę“, prieš tai ir po to mojavo miniai, o apačioje esantys žmonės ją nuolat sveikino.

Pirmąją platininio jubiliejaus minėjimo dieną, ketvirtadienį, karalienė dukart pasirodė Bakingamo rūmų balkone, tačiau, pasak rūmų, jai tai sukėlė „tam tikrų nepatogumų“, nes monarchei sunku vaikščioti ir stovėti.

Penktadienį ji nedalyvavo bažnyčioje vykusiose padėkos apeigose ir vos ketvirtą kartą nuo 1952 metų praleido Epsomo žirgų lenktynes.

Vos prasidėjus šeštadienio vakaro koncertui, karalienė netikėtai pasirodė iš anksto įrašytame komiškame filmuke, kuriame ji nufilmuota gerianti arbatą su britų vaikų numylėtiniu knygų ir filmų personažu meškiuku Padingtonu.

Ji taip pat praleido šeštadienio vakarą vykusį įspūdingą „vakarėlį rūmuose“, per kurį pasirodė tokios pasaulio įžymybės kaip Diana Ross, Andrea Bocelli (Andrėja Bočelis) ir Rodas Stewartas (Rodas Stiuartas), o princas Charlesas pasakė nuoširdžią kalbą savo motinai pagerbti.

Jos viešas pasirodymas sekmadienį įvyko praėjus kelioms akimirkoms po to, kai britų dainininkas ir dainų autorius Edas Sheeranas užbaigė visą dieną Londono centre vykusį pasirodymą ir keturias dienas trukusias karališkąsias iškilmes, atlikdamas savo 2017-ųjų hitą „Perfect“.