Žvaigždė, teisiškai pasikeitęs vardą į Ye, savo socialinių tinklų puslapiuose ketvirtadienį paskelbė užrašą „Ye24“, kuris, matyt, simbolizuoja 2024-uosius – kitų JAV prezidento rinkimų metus.

Taip pat reperis paskelbė vaizdo įrašą, kuriame kalba apie neseniai Floridoje įvykusį susitikimą su buvusiu prezidentu.

„Manau, kad D. Trumpą labiausiai sutrikdė tai, kad paprašiau jo būti mano viceprezidentu“, – sakė K. Westas.

„Trumpas iš esmės pradėjo šaukti ant manęs prie stalo, sakydamas, kad pralaimėsiu, – teigė jis. – Aš sakau: „Palauk, Trumpai, tu kalbi su Ye.“

D. Trumpas, kuris bandė panaikinti 2020 metais vykusių prezidento rinkimų, kuriuos pralaimėjo Joe Bidenui, rezultatus, lapkričio 15 dieną pareiškė, kad 2024 metais vėl kandidatuos.

Jo biuras neatsakė į prašymą pakomentuoti Ye pastabas.

Prieš tris dienas muzikantas paskelbė, kad aplankė D. Trumpą jo golfo klube „Mar-A-Lago“ Floridoje.

„Negaliu patikėti, kad priverčiau prezidentą Trumpą laukti“, – parašė jis socialiniame tinkle „Twitter“.

„Kaip manote, ką jis atsakė, kai paprašiau jo tapti mano rinkimų porininku 2024 metais?“ – klausė atlikėjas.

Nėra aišku, ar reperis rimtai nusiteikęs, ar siekė viešumo po to, kai užsitraukė nemažos visuomenės dalies rūstybę dėl savo kontroversiškų pareiškimų.

K. Westas kandidatavo į prezidentus 2020 metais, tačiau kampanija žlugo, surinkusi vos 70 tūkst. balsų, palikusių žvaigždę septintoje vietoje.

Praėjusį mėnesį Vokietijos sporto aprangos milžinė „Adidas“ nutraukė pelningą bendradarbiavimą su dainininku po jo „Twitter“ paskelbtų antisemitinių pareiškimų, sukėlusių didžiulį pasipiktinimą.

Vėliau „Adidas“ teigė, kad dėl nutrauktų ryšių buvo priversta perpus sumažinti 2022 metų grynojo pelno prognozę. K. Westas padėjo įmonei sukurti sėkmingą „Yeezy“ drabužių liniją.

Paryžiaus mados namai „Balanciaga“ ir JAV drabužių mažmenininkė „Gap“ taip pat nutraukė ryšius su K. Westu po to, kai praėjusį mėnesį jis sukėlė kritikos audrą Paryžiaus mados savaitėje pasirodęs vilkėdamas marškinėlius su šūkiu „White Lives Matter“ („baltaodžių gyvybės svarbios“) – šią frazę naudoja baltųjų viršenybės šalininkai kaip atsaką judėjimui „Black Lives Matter“ („juodaodžių gyvybės svarbios“).

Pažymėti
Dalintis
Nuomonės