Pasirodžiusiose nuotraukose ir vaizdo medžiagoje išvargęs 38-erių metų amžiaus dainininkas laikosi už rankų su 30-ies metų amžiaus A. Wainwright, kuri vaidina jo meilės objektą. Jiedu buvo pričiupti praėjusį ketvirtadienį vieno baro Naujajame Orleane balkone.

Dabar artimi šaltiniai teigia, kad J. Timberlake'as prisipažįsta, jog „buvo girtas ir nesusivaldė", tačiau yra pasiryžęs pamiršti bare praleistą vakarą, o jo žmona J. Biel tik „juokiasi iš vyro nuotykio".

Poros gerbėjai buvo priblokšti, pamatę nuotraukas, o gandai nenustojo sklisti iki pat naujausios šaltinių informacijos paskelbimo.

Vienas šaltinis pasakojo „E!": „Jie nieko nesureikšmina ir bando viską nuleisti juokais, tačiau atlikėjo elgesys buvo nederamas. Bet kuri žmona pasijustų nepatogiai."

Šaltinis pridūrė, kad Justinas prisipažįsta „per daug išgėręs ir nesusivaldęs". „Jų santuoka nesugrius. Jis jaučiasi kaltas ir palepins Jessicą."

Taip pat šaltinis sakė, jog J. Timberlake'as žino, „kaip jam pasisekė turėti tokią žmoną", ir tvirtina, kad „nieko blogo nenutiko, tiesiog kartu leidome laiką".

„MailOnline" paprašė J. Timberlake'o atstovų spaudai pakomentuoti situaciją.

Šiuo metu dainininkas filmuojasi dramoje „Palmer" ir antradienį buvo nufotografuotas filmavimo aikštelėje. Jis buvo puikiai nusiteikęs ir su kažkuo kalbėjo telefonu.

Kai anksčiau buvo užfiksuotas su A. Wainwright bare „The Absinthe House", dainos „Cry Me A River" atlikėjas atrodė labai pavargęs. Be to, Justinas nemūvėjo vestuvinio žiedo.

J. Timberlake'as ir A. Wainwright filme „Palmer" vaidina įsimylėjėlius. Jiedu sėdėjo baro balkone ir gurkšnojo alkoholinius gėrimus.

Apie vidurnaktį Justinas suėmė gražiosios aktorės ranką, o tada ji švelniai uždėjo savo ranką jam ant dešiniojo kelio. Nufilmuotame įraše taip pat matyti, kaip dainininkas apkabina Alishą. Paskui jiedu sėdi susikibę rankomis ir šnekučiuojasi.

Pasirodžius šiems kadrams, atlikėjo ir aktoriaus žmona Jessica, regis, nė kiek nesuka galvos dėl santuokos ateities.

Pirmadienį J. Biel buvo pastebėta Los Andžele. Ji šypsojosi ir mūvėjo vestuvinį žiedą. Justinas ir Jessica yra susituokę septynerius metus, pora augina ketverių metų amžiaus sūnų Silasą.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės