Išnagrinėjusi įtemptą bylą dėl šeiminio smurto septynių narių žiuri Virdžinijoje priėjo išvadą, kad 2018 metais paskelbtame A. Heard straipsnyje išsakyti teiginiai apie jos neva patirtą „seksualinį smurtą“ yra juodinantys J. Deppą ir buvo parašyti turint piktavališkų ketinimų, tad aktorė buvo pripažinta kalta dėl šmeižto.

Tačiau prisiekusieji tai pat nutarė, jog A. Heard taip pat buvo apšmeižta A. Deppo advokato Adamo Waldmano, pasakiusio dienraščiui „Daily Mail“, kad aktorės pareiškimai apie patirtą smurtą tėra „pramanas“. Dėl to A. Heard buvo priteista 2 mln. dolerių (1,86 mln. eurų).

A. Heard sakė dėl tokio sprendimo „neapsakomai“ nusivylusi ir vadino nutartį „nesėkme“ moterims.

„Nusivylimo, kurį šiandien jaučiu, neįmanoma nusakyti žodžiais. Mano širdis sudaužyta, kad kalno įrodymų vis tiek nepakako atremti mano buvusio vyro neproporcingai galiai, įtakai ir poveikiui“, – sakoma A. Heard pranešime, paskelbtame paskelbus nutartį.

„Esu juo labiau nusivylusi, ką šis verdiktas reiškia kitoms moterims. Tai nesėkmė... Tai nesėkmė idėjai, kad smurtas prieš moteris bus vertinamas rimtai“, – pridūrė ji.