Kitas šaltinis pažymėjo, kad aktorei praeityje nebuvo lengva pastoti.

„Jessica yra išgyvenusi sunkių momentų, kai norėjo susilaukti kūdikio, todėl nenuostabu, kodėl ji delsia patvirtinti šią naujieną viešai“, - sakė jis.

Tai bus pirmasis 32 metų J. Biel ir jos vyro, 33 metų Justino Timberlake`o, kūdikis. Pora spalio 19 dieną per atostogas Naujojoje Zelandijoj paminėjo savo vestuvių dviejų metų sukaktį.

RadarOnline.com kiek anksčiau rašė, kad žvaigždžių pora buvo sukėlusi gandus, kad išsiskyrė, kai J. Biel pradėjo nesirodyti savo vyro koncertuose ir jo vedamose laidose „Saturday Night Live“.

Justinas vėl vienas pasirodė „Saturday Night Live“ vakarėlyje ir užsibuvo jame iki beveik 5 val. ryto, - pasakojo vienas vakarėlio dalyvis. – Visi svarstė, kodėl nėra Jessicos“.

J. Biel taip pat buvo pasigesta per J. Timberlake`o pasirodymą per Amerikos muzikos apdovanojimus. Tuomet socialiniame tinkle „Twitter“ ji parašė: „Žiūrėsiu šiandien namuose. Nurimk, internete“.

Minėtas vakarėlio dalyvis taip pat nurodė, kad J. Biel nelydėjo savo vyro į šou repeticiją, kuri vyko penktadienį.

„Penktadienį ji neatvyko su J. Timberlake`u į repeticiją, o tai buvo gana keista“, - sakė šaltinis.

„Justinas per vakarėlį neflirtavo su kitomis merginomis ir nedarė nieko bloga, bet kažkas čia negerai. Visi apie tai kalbėjo ir svarstė, kad jis galėjo išsiskirti su Jessica“, - pridūrė šaltinis.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės