Vienas skaitymo iš lūpų ekspertas šiandien atskleidė, ką ištarė Jungtinės Karalystės monarchas, kai į jį pradėjo skrieti kiaušiniai, rašo dailystar.co.uk.

Karalius ir karalienė konsortė vaikštinėjo po Yorką, kai į juos vienas asmuo pradėjo svaidyti kiaušinius. Tačiau visi trys jo bandymai pataikyti į karališkąją porą lėkė pro šalį.

Už užtvarų, sustatytų palei kelią, kuris karališkosios poros pasivaikščiojimo metu buvo atitvertas, minia aistringai šūkavo įvairius šūkius.

Už nepriklausomų įmonių eilės kažkas karaliui sušuko: „Ši šalis buvo pastatyta ant vergų kraujo“.

Tuomet uniformuoti policininkai puolė tramdyti įtariamą užpuoliką – juos prižiūrėjo asmenys iš privačios apsaugos. Karolį III ir Camillą jų apsaugos darbuotojai skubiai nuvedė tolyn, kad apsaugotų nuo tolesnio pavojaus.

Kilus chaosui, minia pradėjo skanduoti „Dieve, saugok karalių“, o įtariamam užpuolikui pradėjo šaukti „Gėda tau“.

Neįtikėtina, bet karaliaus nesutrikdė jo pusėn skrieję gyvūninės kilmės produktai, ir trečiadienio rytą jis toliau vaikštinėjo po miestą, sveikindamasis su gerbėjais.

„The Mirror“ kalbintas lūpų skaitymo ekspertas Jeremy Freemanas nurodė, kad iš karto po atakos karalius ištarė šiuos žodžius: „Viskas gerai, tęskime toliau“.

Vienas pareigūnas jo užklausė: „Viskas gerai?“, tačiau monarchas į šį klausimą nebeatsakė.

Du policijos pareigūnai sulaikė įtariamą kiaušinių mėtytoją ir surakino jį antrankiais. Jis buvo išvežtas policijos mikroautobusu.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)