Tuo metu visiškai nežinomas J. J. Richteris atėjo į aktorių atranką su suplėšytais džinsais, nutaisęs rūstų veidą, neplauta galva. Jis patiko prodiuseriams, jie pavadino jį jaunuoju Steve‘u McQueenu.

Šis filmas surinko 153 mln. dolerių už parduotus kino bilietus visame pasaulyje, o J. J. Richteris tapo paauglių numylėtiniu ir kylančia žvaigžde. Interviu leidiniui „People“ aktorius pasakojo, kad po pirmo filmo per savaitę gaudavo po 500 gerbėjų laiškų.

Jis suvaidino dviejuose tęsiniuose – „Išlaisvinti Vilį 2“ („Free Willy 2: the Adventure Home“) ir „Išlaisvinti Vilį 3“ („Free Willy 3: the Rescue“). Nė vienas tęsinys nebuvo toks sėkmingas, kaip pirmasis filmas.

Vėliau jis suvaidino filme „Begalinė istorija“ III („The Neverending Story III“) atliko kelis epizodinius vaidmenis televizijos serialuose „Raganaitė Sabina“ („Sabrina the Teenage Witch“), filme „Klientas“ („The Client“).

Sulaukęs 18 m. metė aktorystę ir pradėjo groti bosine gitara grupėje „Fermata“. Po kelerių metų vėl grįžo prie vaidybos – vaidino seriale „Nusikalstami protai“ („Criminal Minds“), detektyve „Kaulai“ („Bones“), teatro spektakliuose Los Andžele.

2018 metais jis vėl pateko į žiniasklaidą, mat buvo apkaltintas smurtu artimoje aplinkoje ir papuolė už grotų.

Kaltinimai buvo pateikti po ginčo su tuometine mergina. Vis dėlto jis nuteistas trejiems metams lygtinai dėl vandalizmo, kuris susijęs su tuo pačiu incidentu.

Buvęs vaikų aktorius, kuriam dabar 43 m., buvo suimtas spalio 15 d. 23.45 val. (vietos laiku).

J. J. Richteris dvi naktis praleido kalėjime, paskui buvo paleistas už 20 tūkst. dolerių užstatą. Vėliau jam pateikė kaltinimus dėl dviejų nusižengimų – dėl smurto namų aplinkoje ir dėl vandalizmo.

Lapkričio 29 d. J. J. Richteris prisipažino kaltas dėl vandalizmo, rodo teismo dokumentai, kuriuos gavo ET. Su kaltinimu dėl smurto artimoje aplinkoje jis nesutiko – kategoriškai neigė bet kokius kaltinimus dėl fizinio smurto.

J. J. Richteriui skyrė trejų metų lygtinio paleidimo bausmę, taip pat keturias dienas laisvės atėmimo Los Andželo kalėjime, bet šią bausmės dalį teismas panaikino, atsižvelgdamas į tai, kad jis jau praleido dvi dienas už grotų. Jam priteisė sumokėti teismo išlaidas, taip pat atlyginti žalą nukentėjusiajai. Viena iš lygtinio paleidimo sąlygų – per mėnesį užsirašyti į gydymo nuo smurtavimo programą.

Po šio incidento J. J. Richterio atstovas išplatino pranešime leidinyje ET, kuriame teigta: „Jasonas ir jo mergina susiginčijo, deja, ginčas tiek įsismarkavo, kad teko kviesti policiją. Jasonas kategoriškai neigia smurtavęs. Jam be galo skaudu, kad kas nors galėjo pagalvoti priešingai. Jasonas pats sumokėjo užstatą ir buvo paleistas. Policija nerado jokių sumušimų žymių ar mėlynių, taigi yra pagrindo manyti, kad šie melagingi kaltinimai bus panaikinti.“

Pasak TMZ, J. J. Richteris suimtas po to, kai jų namuose tariamai susiginčijo su savo mergina, o ginčas greitai paaštrėjo, kai jis paklausė jos apie bendradarbį ir pasiteiravo, ar tarp jų – romanas. Po incidento J. J. Richterio mergina atvyko į policijos nuovadą ir parašė pranešimą dėl patirto smurto, rašė TMZ.

Aktorius anksčiau ir dabar:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)