63 metų gydytoja Natalija Thiebaud Kondratjeva, kaip teigiama išplatintame pranešime, vadovavo medikų komandoms, prižiūrėjusioms A. Kabajevos, tariamos V. Putino meilužės, gimdymus, ir pati priėmė gimusius vaikus.

Gydytoja mirė vasario 24 d. Šveicarijoje. Medikės mirties data sutampa su Rusijos invazijos į Ukrainą metinėmis.

N. Thiebaud Kondratjevos mirties priežastis neskelbiama, bet yra žinoma, kad moteris lankydavosi pas onkologinių ligų specialistus. Mirties liudijime nurodoma, kad praėjus dienai po mirties medikės palaikai buvo kremuoti, rašo „MailOnline“.

Šį antradienį nepriklausomos žiniasklaidos portale „Proekt“ pasirodė pranešimas, kuriame teigiama, kad N. Thiebaud Kondratjeva prižiūrėjo A. Kabajevą, kai šioji gimdė 2015 ir 2019 metais. Abiejų tada gimusių kūdikių tėvas, kaip teigiama, – V. Putinas.

Kremliaus galva kalbų apie vaikus, kurių galėjo susilaukti su A. Kabajeva, nekomentuoja.

N. Thiebaud ir dar dvi šveicares gydytojas galima pamatyti 2019 m. gegužės 9 d. Maskvos Raudonojoje aikštėje darytoje nuotraukoje. Kaip tik tada medikų iš Šveicarijos komanda buvo atskridusi į Maskvą, kad asistuotų per maždaug tuo metu numatytą A. Kabajevos gimdymą.
Nuotraukoje šalia akušerės esančios moterys – tai neonatologė Petra Caterina Maria Donati-Genet ir slaugos darbuotoja Stella Ghizelu.

Visos jos dirba Lugano mieste veikiančioje Šv. Onos klinikoje, kurioje A. Kabajeva gimdė 2015 metais.

Būtent N. Thiebaud patvirtino, kad tariamas V. Putino ir jo meilužės vaikas gimė Lugano klinikoje.

„Kaip iš Šveicarijos į Maskvą kelioms dienoms atvykusios gydytojos galėjo patekti į VIP tribūną, uždarą visiems pašaliniams?“ – retoriškai klausiama portale „Proekt“ skelbiamoje tyrimo ataskaitoje.

Toliau rašoma štai kas:

„Atsakymas į šį klausimą ganėtinai paprastas. Šios šveicarės kažkuo labai nusipelnė Rusijos vadovybei. Jos buvo asmeninės A. Kabajevos pribuvėjos, prižiūrėjusios ją per gimdymus. Būtent N. Thiebaud ir kitos medikės iš Šv. Onos klinikos sudarė per gimdymą 2015 metais A. Kabajevą globojusią komandą.“

Negana to, būtent N. Thiebaud išsakė spėjimą, kad kūdikio tėvas gali būti V. Putinas.

Jeigu tikėtume gandais, V. Putinas ir A. Kabajeva yra susilaukę dar vieno vaiko.

„Proekt“ ataskaitoje, be kita ko, apžvelgtas Rusijos prezidento asmeninis gyvenimas ir užsiminta apie ištaigingas jo rezidencijas.

Straipsnyje dėmesio skirta ir gimnastei, kurios romanas su V. Putinu, anot kalbų, tęsiasi nuo 2008 metų.

Publikacijos autoriai teigia, kad V. Putinas ir A. Kabajeva kartu su vaikais gyvena Rusijos prezidento rezidencijoje Valdajuje, esančioje pusiaukelėje tarp Maskvos ir Sankt Peterburgo, ir skendi karališkoje prabangoje.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)