aA
Tviteryje žaibiškai išpopuliarėjo išsamus vaidzo įrašas, kuriame, manoma, užfiksuotas liūdnai pagarsėjęs pokalbis telefonu tarp Kanye Westo ir Taylor Swift. Praėjo ketveri metai po to, kai jų nesantaika atsinaujino.
Kanye Westas su Kim Kardashian ir Taylor Swift
Kanye Westas su Kim Kardashian ir Taylor Swift
© Vida Press

2016 m. pradžioje, praėjus septyneriems metams po to, kai reperis nutraukė dainininkę per 2009 MTV vaizdo klipų apdovanojimų ceremoniją, pasirodė jo daina „Famous“, kuri iššaukė prieštaringas reakcijas. Dainoje yra žodžiai: „I feel like me and Taylor might still have sex / Why? I made that bitch famous.“ („Jaučiu kad mudu su Taylor vis dar galėtume pasimylėti / Kodėl? Nes aš padėjau tai kalei išgarsėti“). Prieš išleidžiant dainą jiedu kalbėjosi apie ją telefonu, ir iki šiol ginčijasi dėl to, ką per tą pokalbį aptarė.

Praėjus keliems mėnesiams po to, kai daina buvo išleista, K. Westo žmona Kim Kardashian pasidalijo trumpu, redaguotu vaizdo įrašu, kuriame užfiksuotas jos vyro pokalbis telefonu.

Penktadienį vakare tviteryje pasirodė ilga, 25 min. trukmės vaizdo įrašo versija, kurioje K. Westas, dėvintis tuos pačius baltus marškinėlius, kuriais vilkėjo Kim klipe, telefonu kalba su Taylor apie „Famous“. Tai paskatino masinį saitažodžio „#KanyeWestIsOverParty“ naudojimą.

„E! News“ negalėjo patvirtinti įrašo autentiškumo, o abu atlikėjai komentarų nepateikė. Su Taylor Swift atstovu susisiekti nepavyko.

Pokalbyje Kanye prašo Taylor parašyti tviteryje apie jo naująjį singlą, kurio pradžioje, pasak jo, yra „itin prieštaringa eilutė“ apie ją. T. Swift klausia, kas per žodžiai, teiraujasi, ar jie bjaurūs.

„Ne, nemanau, kad bjaurūs, – sako Kanye. – Juokingiausia, kad kai pirmą kartą juos padainavau, ir mano žmona išgirdo, ji pasakė: „Ką? Visiška beprotybė.“

Jis pridūrė: „Dabar ši eilutė kone viena jos mėgstamiausių. Ji skamba taip: „Jaučiu, kad Taylor Swift man skolinga seksą“ („I feel like Taylor Swift might owe me sex“)“.

Taylor juokiasi ir sako: „Ne, tai nėra bjauru.“ Ir priduria: „Džiaugiuosi, kad jie nėra bjaurūs... bet Dieve mano, klausydamasi tavo įžangos, aš jau maniau, kad bus kažkas tokio: „Ta kvaila, buka kalė.“ Laimei, kad taip nėra.“

Reperis tada sako: „Gerai, o jeigu toliau dainoje aš dainuoju, na.. „Aš ją išgarsinau“?“

„Na, šiuo atveju tai nėra labai svarbu, – atsako ji. – Turiu omenyje, turi papasakoti istoriją būtent taip, kaip ji nutiko tau, kaip tu ją patyrei. Na, juk prieš tai tu nuoširdžiai nežinojai, kas aš tokia. Neturi reikšmės tai, kad aš pirmiau už tave pardaviau 7 milijonus albumo kopijų. Tu tiesiog nežinojai, kas aš tokia. Nieko tokio. O šiaip, nekantrauju išgirsti dainą.“

T. Swift geriausias draugas Todrickas Hallas šeštadienį tviteryje parašė: „Man širdis krauju apsipila klausantis to pokalbio – vien faktas, kad ji apskritai atsiliepė į skambutį ir gaišo savo brangų laiką klausydamasi, ką tas stuobrys vapa, parodo, koks ji yra geras žmogus. #KanyeWestIsOverParty.“

„Liūdniausia, jog manau, kad nebus jokio atsiprašymo iš jo ar milijonų žmonių, kurie priėmė šį suredaguotą pokalbį už gryną pinigą, nors negirdėjo viso tikrojo pokalbio“, – pridūrė jis.

„Kaip gali kažkas organizuoti filmavimą, apie tai nepasakęs kitam pašnekovui, ir vis vien nesugebėti bent sudaryti įspūdžio, kad nėra šlykštus, muzikinės šlovės terrokštantis piktadarys? Tai tiesiog neteisinga. Nesu už žmonių nurašymą lengva ranka, nes visi mes darome klaidų, bet TAI tikrai ne klaida. Tai akivaizdi, iš anksto apgalvota manipuliacija, nejauku net klausytis, kaip ji atsakinėja į jo „klausimus“.

Po to, kai pasirodė daina, Kanye pareiškė, kad jiedu su Taylor telefonu iš anksto aptarė žodžius ir ji jam leido juos naudoti, ir pridūrė: „Bitch („kalė“) hiphope yra malonybinis žodis, taip pat kaip „nigger“ („negras“).

T. Swift atstovas tuo metu pasakė: „Kanye skambino ne tam, kad gautų leidimą, o norėdamas paprašyti Taylor paskelbti singlą „Famous“ savo tviterio paskyroje. Ji atsisakė ir įspėjo jį neleisti dainos su tokia akivaizdžiai mizoginiška žinia. Apie žodžius „Aš išgarsinau tą kalę“ Tailor nežinojo.“
2016 m. Kim Kardashian pareiškė GQ, kad Taylor „visiškai neprieštaravo“ prieš tą eilutę.

Ji pridūrė: „Tu užsipuolei mano vyrą, kad vėl galėtum vaidinti auką.“

Tuo metu T. Swift atstovas pakomentavo, jog tai, ką sako K. Kardashian, nėra tiesa, nes dainininkė nėra nusiteikusi prieš Kim Kardashian. O Kim vėliau pasakė „Wonderland“: „Aš jos gerbėja. Man patinka jos muzika. Nėra jokių povandeninių srovių.“

Vėliau Kim, reperio džiaugsmui, „Snapchat“ paskelbė suredaguotą Taylor ir Kanye telefoninio vaizdo įrašo versiją.

Taylor vėliau paskelbė instagrame: „Kur vaizdo įrašas, kuriame Kanye man sako, jog dainoje ruošiasi pavadinti mane „kale“? Jo nėra, nes mes apie tai nekalbėjome.“

Ji taip pat pasakė: „Labai norėčiau būti išbraukta iš šio naratyvo, į kurį niekada nesiprašiau būti įtraukta, nuo pat 2009 m.“

Po to, kai Kanye Westas išleido dainą „Famous“, 2016 m. per „Grammy“ apdovanojimų ceremoniją T. Swift pasakė įtaigią kalbą, kurioje ragino moteris niekada neleisti niekam sumenkinti jų pasiekimų.

2017 m. ji išleido albumą „Reputation“, kurio pagrindinis singlas ir vaizdo klipas vadinasi „Look What You Made Me Do“ („Pažvek, ką privertei mane padaryti“), kurį, manoma, įkvėpė nesutarimai su Kanye Westu ir jų liūdnai pagarsėjęs pokalbis telefonu.

„Nutiko dalykų, kurie mane sunervino, kai jis pavadino mane kale, – sako ji. – Ir tai nebuvo tik tas vienas atvejis. Iš esmės, man galiausiai pasidarė bloga nuo nesveikos mudviejų santykių dinamikos. Ir ne vien dėl to pokalbio ir tos dainos – tiesiog prasidėjo grandininė reakcija“, – 2019 m. papasakojo T. Swift leidiniui „Rolling Stone“.

Daininkė tęsė: „Kai išgirdau tą dainą, pagalvojau: „Man jau gana. Jei nori blogų santykių – tebūnie, tačiau būkime apie tai atviri.“

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
|Populiariausi straipsniai ir video
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(11 žmonių įvertino)
3.0909

„Muchtaro sugrįžimo“ žvaigždė pasidarė grožio procedūrą be skalpelio: kolegas šokiravo rezultatas (16)

Aktorė atvirai savo gerbėjams pasakoja, ką daro su savo sveikata ir kūnu, kad jaustųsi ir...

Koronavirusu užsikrėtė Pink: dainininkė sukritikavo JAV valdžią, žada paaukoti milijoną dolerių (69)

40-metė amerikiečių atlikėja Pink užsikrėtė koronavirusu . Apie tai dviejų vaikų motina...

Įtakingąją JAV Kennedy giminę paženklino dar viena tragedija: du šeimos nariai dingo ir veikiausiai žuvo (32)

Įtakingos JAV politinės Kennedy dinastijos du nariai, įskaitant nužudyto prezidento Johno F....

Mirė legendinis dainininkas, hito „Ain't No Sunshine“ atlikėjas Billas Withersas (11)

Mirė legendinių hitų „Ain't No Sunshine“, „Lovely Day“ bei „Lean On Me“ atlikėjas,...

Gyvąja barbe praminta Valerija Lukjanova tokia buvo ne visada: teigia, kad prie įspūdingų pokyčių plastinės chirurgijos specialistai neprisidėjo (87)

Valerija Lukjanova yra ukrainiečių modelis ir dainininkė, dar žinoma kaip gyvoji lėlė barbė ....

Top naujienos

Artėjantis pikas pranašauja katastrofą Ukrainoje: šalis pandemijai itin pažeidžiama (110)

Koronavirusas Ukrainai žada didelių problemų: dauguma prognozių numato recesiją, o...

„Agurkinių“ lyderiui – valstybės kompensacija už tai, kad tualete nebuvo nei durų, nei užuolaidos (31)

Kauno nusikalstamos „Agurkinių“ grupuotės lyderis Saulius Velečka , pravarde Agurkas, kuris...

Veryga pateikė daugiau atsakymų dėl situacijos Klaipėdoje ir vakarinių sprendimų

Didelės dalies Klaipėdos universitetinės ligoninės ( KUL ) skyrių veiklą nuspręsta stabdyti...

Klientai užgulė sodybą nuomavusią moterį: ar force majeure leidžia atgauti pinigus (202)

„Delfi“ sulaukė smulkiosios verslininkės Akvilės laiško, kuri teigė šiandien atsidūrusi...

Italijoje – pirmą kartą mažesnis pacientų, kuriems taikoma intensyvi terapija, skaičius (5)

Italijoje, kur koronavirusas jau nusinešė 15 362 žmonių gyvybes ir sukėlė didžiulę įtampą...

Profesorė nurodė silpnąsias kovos su virusu vietas: reikia pasiruošti (43)

Mažosioms gydymo įstaigoms reikėtų pagalbos pasiruošti, kaip elgtis koronaviruso epidemijos metu,...

Koronavirusas diagnozuotas kariui, dirbančiam su šauktiniais: kur užsikrėtė, nežino (69)

Šeštadienį vakare žiniasklaidoje pasirodė informacija, kad koronavirusas neaplenkė ir...

Inga Stumbrienė apstulbo dėl virtualios vagystės: kažkoks nesveikas iškrypimas! (147)

Žinomi žmonės vis dažniau susiduria su nemaloniomis virtualiomis vagystėmis, kuomet internete...

Pulmonologas papasakojo apie klastingiausią COVID-19 savybę: kodėl aukomis tampa net ir jaunimas (158)

Santaros klinikų pulmonologijos ir alergologijos centro vadovas profesorius Edvardas Danila...

Žinoma aktorė įvardijo dar vienus šių dienų herojus: jie daro neįkainojamą darbą (3)

Nuotolinis mokymas privertė pakeisti kasdieninę ir įprastą dienotvarkę ne tik mokytojams ir...

|Maža didelių žinių kaina